Gelinim Mutfakta Elif Kim? Kaynanası Ziyafet Hanım Nereli? Gelinim Mutfakta 19 Kasım Yeni Gelen Gelin Ve Kaynana

Gelinim mutfakta 19 Kasım Pazartesi günü yeni bir haftaya başladık. Hafta sonu gözyaşlar içinde uğurladığımız Betül’ün yerine yeni bir yarışmacı katıldı. Sözlerime başlamadan Mevlid Kandiliniz kutlu ve mübarek olsun. Gelinim Mutfakta 23 Kasım bilezikleri kazanan kim olduğunu görmek için tıklayınız

Bu gün yani 19 Kasım Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Elif katıldı. Hemen aklımıza ilk yarışmacılardan olan hemşire Elif gelmesin. Bu Elif başka biri olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız

Her gelinin yanında bir kaynanada otomatik dahil olmakta ve asıl işin yükünü kaynanalar çekmekte. Bu hafta Elif’in katılırken kaynanası Ziyafet hanımda katılmış oldu. Fragmanlardan gördüğümüz kadarı ile Elif’den çok Ziyafet hanım çok konuşacağımızı şimdiden söylemeliyim. Elif’in 22 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu açısından kaç puanı olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Ziyafet kaynana pisliği ve düzensizliği hiç sevmeyen biri olduğu için gelir gelmez tüm gelinlerin mutfak masalarını denetlemeye ve gördüğü aksaklıkları dillendirerek herkesi şaşırttı. Elif’in 21 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları görmek için tıklayınız.

Elif’in kaynanası da  mutfak denetiminden sonra içim üşüdü gelin bana bir çok diyerek farklı bir kaynana olduğunu açıkça gösterdi. Bu yarışma programını bir birinden renkli insanlar katıldı. Ziyafet hanımda yarışma programına renk getireceğini düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 20 Kasım Günün Birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Kanal D’nin sevilen yarışma programında her Cuma hüzün hakim olurken her pazartesi merak ve heyecan duygusu hakim oluyor. Bu gün Elif Gelinim Mutfakta yarışmaya katılan gelin oldu. Merakımız acaba nasıl biri? Elinin lezzeti olup olmadığı, Kavgacı olup olmadığını şahsen ben çok merak ediyorum. Sizlerde merak ettiklerinizi yorum kısmından paylaşabilirsiniz. Elif’in Gelinim Mutfakta 19 Kasım Puanları için tıklayınız. 

Bu yazımızda yeni gelen Elif kim olduğunu kısaca anlatırken, Elif’in kaynanası Ziyafet nereli?, kaç yaşında? gibi bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yeni gelen Elif hangi gelinin yerine geldi diye merak edenler için geçen hafta finalinden kısaca bahsetmek istiyorum. 

Geçtiğimiz hafta finalinde bir türlü istediği puanları almayan Betül eleme potasında yarıştı. Ancak verilen haksız puanlamalar sonucunda gözyaşları içinde yarışmadan ayrıldı. Cansu ise yakında bebeği olacak Betül’e hafta içinde kazandığı çeyrek altını hediye ederken, Ezgi de arka tarafta aldığı hediyeleri vereceğini söylemesi Betül’ün hıçkıra hıçkıra ağlamasına ve duygulanmasına neden oldu.

Bu acıklı sahne bizlere bir şey öğretti. Bu yarışmada gelinlerin yaptığı yemekler yenmeyecek kadar kötü olsun. Hiç önemli değil. Yeter ki kaynanan senin tabaklarını bulsun ve elenmekten kurtul. Bence yanlış bir konsept. Bu gün katılan Ziyafet hanım bakalım nasıl puanlamalar yapacak. Merakla bekliyor olacağım.

Gelinim Mutfakta Elif Yeni dediklerinde aklıma hemen acaba hemşire Elif geri mi döndü? diye düşünmüştüm. O Elif’i çok severim ama yeni yüzlerin gelmesini ve yeni kişilerin ekrana gelmesini daha çok isterim. Bunu da bir çok konumda dile getirdim. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Elif hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

Gelinim Mutfakta Elif kim olduğunu anlatırken, aslında Ezgi’yi ve Cansu’yu ve Elif’yi alt edebilecek olup olmaması da çok önemli. Elif, Bakalım ilk gün nasıl performans gösterecek? Şahsen ilk gün gelen bir çok yarışmacı kendisini kanıtlayamıyor ve istediği puanları alamıyor. Elif’in puanlarını merakla bekliyor olacağız.

Artık yeni bir yarışmacı hafta sonunda beş bilezik için değil yarışmada kalıp kalmama adına yarışacaktır. Cansu güçlü bir yarışmacı, Ezgi ise rekor üstüne rekor kırıyor. Hatice de kaynanası İlhame sayesinde yarışmada tutunmayı başarıyorken yeni gelen Elif, bu üçlünün arasından sıyrılması oldukça zor olsa da imkansız değil. Öncelikle Elif’in Kaynanası Ziyafet hanım, %100 Elifi bulmalı, Elif de lezzetli yapıp diğer kaynanalardan puan koparmalı.

19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Elif Kim? Kaynanası Ziyafet Kimdir?

Gelinim Mutfakta Elif kim? Kaç yaşında ve aslen nereli, kaç yıllık evli ve yarışmaya nereden katılıyor gibi bazı temel bilgileri paylaşıyoruz. Kişilerin özel hayatını rahatsız etmemek adına bu bilgileri kısa tuttuğumuzu açıkça belirtmek istiyorum. Yeni gelen gelin Elif iel Ziyafet hanım hakkındaki bilgiler sayfanın en altında maddeler halinde yazılmıştır. 

Yeni gelen ve gelecek olan gelinler ve kaynanalardan izleyiciler olarak bir tep isteğimiz var. O da kesinlikle ekran karşısında kavga gürültü olmasını istemiyoruz. Elbette haksızlık karşısında sussunlar demiyorum. Herkes hakkını da savunacak. Şu ana kadar kavga eden ve yarışma programını seviyesini düşüren bir yarışmacı gelmedi ama her dakika tartışma halinde olan yarışmacılar geldi ve gerçekten izlerken çok sıkıldığım oldu. Bizler yarışmacıların ne dediğini değil, 19 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Elif‘in performansı ve aldığı puanları konuşmak ve anlatmak istiyoruz. Umarım böyle bir yarışmacı gelmiştir.Gelinim Mutfakta Elif Kim - 19 Kasım Pazartesi 2018 - Elif'in Kaynanası Ziyafet Resim 1

19 Kasım gelinim mutfakta Elif ile kaynanası Ziyafet hanımın yarışmaya çok hızlı başladılar. Ziyafet hanım gelini Elif’i önceleri istemediğini söyleyerek oldukça şaşırtırken Elifi ise sadece gülerek tepki verdi. Anlaşılan yeni gelen kaynana oldukça komik biri.

Bu yazımızda 19 Kasım da yarışmaya yeni katılan yarışmacılar, Gelinim Mutfakta Elif kim? ve kaynanası Ziyafet hanım kaç yaşında nereli olduğu hakkında detaylı bilgileri hemen alt kısımda verildi. 

Gelinim Mutfakta Elif Hakkındaki Bilgiler 

  • İstanbul Pendik’den katıldı
  • Aslen Ağrılı
  • 2 yıllık evli

Elif’in kaynanası Ziyafet Hanım

  • İstanbul’dan katıldı
  • Aslen ağrılı

Gelinim Mutfakta Elif’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Elif Kim? Kaynanası Ziyafet Hanım Nereli? Gelinim Mutfakta 19 Kasım Yeni Gelen Gelin Ve Kaynana (1 Yorum)