Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Elif Neden Gelmedi? Geri Gelecek Mi?

Gelinim Mutfakta Elif Neden Gelmedi? diye soranlara cevaben bu konuyu kaleme alıyorum. Geçtiğimiz hafta bilezikleri Ezgi’ye kaptıran Elif Akçam 30 Mart Pazartesi günü gelinim Mutfakta yarışmasına gelmedi. Hemen sevenleri Elif Akçam neden yok diye cevabını aramaya başladı.

=> 30 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta bugün Elif neden gelmediğini öğrendiğim bilgilere dayanarak açıklayacağım. Bunun yanında bir de arka planda neler döndüğü konusunda bir kaç duyumlarım var. Onları da yazımızın satır aralarında sizlerle paylaşmış olacağım.

=> Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Gelmedi konusunda bilgi almak için tıklayınız.

30 Mart Gelinim Mutfakta Elif Neden Yok

Elif Akçam geçtiğimiz hafta 75. bileziğini alarak rakibi Ezgi’ye elinin lezzetini kanıtlamış, aradaki bilezik sayısını ise 5’e kadar düşürmüştü. Bu hafta Elif Akçam gerek kaynanası gerekse diğer yarışmacılarla ciddi tartışma yaşadı.

Elif’in annesi geçtiğimiz hafta ameliyat olması Elif’i derinden yaraladı. Annesinin bakıma muhtaç olmasının yanı sıra kendisine ihtiyacı olduğunu düşünmesi nedeni ile programdan ayrıldı.

Elif Akçam Neden Yok - (30 Mart 2020)

Kısaca Elif Neden yok yine gelmedi sorusuna en güzel cevap annesinin bir hafta önce ameliyat olması nedeni, ile programa ara verdi.

Çiğdem, Elif’in aksine rekabet ortamından çekilmeyi istememesi nedeni ile gelini ile arasında sıkıntı çıksa da bu yarışma iki kişi ile yapıldığını ve bu sebeple kaynana Çiğdem hiç istemese de programdan ayrılmak durumunda kaldığını söyleyebilirim.

Gelinim Mutfakta Elif Akçam Geri Gelecek mi?

Elif artık geri gelemeyeceği yönünde yapılan açıklamaları lütfen dikkate almayın. Elif’in ayrılmasına iki konu sebep oldu. Bunlardan zayıf olanı annesinin ameliyatı ikinci ve güçlü olan sebep Ezgi ile arasında yaşanan gerilimden olumsuz etkilenmesi.

Elif Akçam geri gelecek mi görseli

Evet Elif Akçam ve Çiğdem kaynana gittiler ama geri gelmeyecek. Onlar için her şey bitti diyenlere kula asmayın. Elif ve Çiğdem yeniden yarışmada olacak. Ancak bunu erken bişr tarihte beklemeyin. Çünkü kendisinin tabağını bulan .Reyhan gitmedikçe Elif geri gelmez.

Daha önce de Elif iç yapım ekibi ile tartışmaya girmiş, programdan habersizce gitmişti. Fatih Ürek de artık elif yarışmada olmayacak demesine rağmen iki hafta içinde Elif geri gelmişti.

Elif Akçam Ne Zaman Geri Gelecek

Elif’in ayrılma sebeplerinden olan Ezgi ve Reyhan olduğu sürece Elif geri gelmeyeceğini yukarıdan açıkladım. Elif’in gitmesine neden olan unsurlar yarışmada kaldığı müddetçe geri gitmez.

Şu an hem Elif hem de Ezgi iç yapıma karşı rest çektiklerini düşünüyorum. Tabi bunun için elimde kesin delil yok. İki güçlü yarışmacının programdan gitmesi asla tesadüf değil.

Elif’in yeniden yarışmaya yani Gelinim Mutfakta’ya katılması için yapıma sunduğu şartlarının kabul edilmesi gerekecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu