Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok? Neden Ayrıldılar?

Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok sorusu gündeme bomba gibi düştü. Bu yazımızda Elif Durukan neden yok sorusu ile Ayla Eğer neden yok sorusunun cevabını vereceğiz.

11 Nisan 2022 tarihinden gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Ayla ve gelini Elif, 13 Nisan Çarşamba günü yarışmaya gelmediler. Özellikle son bölümde aldığı düşük puanlardan dolayı Elif’in gelmemesi, gündeme bomba gibi düştü.

=> 13 Nisan Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Puan Durumu Sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok

12 Nisan Salı günü Elif Durukan kaynanalardan ve sunucunda 56 puan alırken, sunucu Nursel Ergin toplamda -10 puan ceza kesilmesi, bir gelin bir yemek de bu kadar hata yapamaz düşüncesi berberinde geldi.

=> Gelinim Mutfakta Elif Durukan Kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Gözler Elif’in Çarşamba günü performansına çevrilmişken, Ayla ve gelini elif yarışmadan ayrıldılar.

Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok

Elif Durukan ile kaynanası Ayla eğer 13 Nisan 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına geldi. Nursel Ergün de bu durumu “Sağlık sorunlarında dolayı gelmediler. Doktor katılmasına müsaade etmedi” diyerek açıklaması, dikkatleri üzerine çekti.

=> Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Ayla ve gelini aldığı cezaların etkisi ile yarışmada iki gün boyunca kalmanın bir anlam taşımayacağını düşünmesinden dolayı ayrıldığı, yarışmadan ayırılmanın da belli kritere bağlanmasından dolayı, sağlık sebepler bahane edildiği sosyal medyada konuşulmakta. Sonuç olarak yarışmada kalmaları da durumu değiştirmeyeceğini farkında olan yarışmacıları, erkenden ayrılmış oldular.

Nursel Ergin, Gelinim Mutfakta Elif ve Ayla Neden Yok sorusunu cevaplıyor. İşte Nursel’in açıklamaları;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu