Gelinim Mutfakta Elvan Kim? Kaynanası Şennur Hanım Nereli? Gelinim Mutfakta 26 Kasım Yeni Gelen Ve Kaynanası Kim

Gelinim mutfakta 26 Kasım Pazartesi günü yeni bir haftaya merhaba derken yeni hafta demek yeni yarışmacı demek. Geçen hafta beklenmedik bir olay nedeni ile Ezgi ile Reyhan yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Ezgi’nin yerine kim geldi? Hangi gelin geldi? Gelinim Mutfakta Elvan kim? İşte bu yazıda bu soruların cevaplarını vereceğiz. Reyhan hanımın yerine gelen kaynanayı da tabiki tanıtacağız. Ancak Reyhan hanımın yerini tutar mı bilmem. Elvan’ın 30 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Bu gün yani 26 Kasım Pazartesi günü  Elvan yarışmaya katıldı. İlk izlenim olarak cazgır diye tabir edilen her şeye atlayıp her şeye itiraz eden bir gelin gelmediğini Sevgül hanım gibi hem kaynanası hemde kendisi kibar birisi olduğunu görüyoruz. 30 Kasım Gelinim Mutfakta haftalık puanlar ne olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Şennur, kaynanalar odasında Ziyafet hanımın ayakkabı çıkarmasına bile çok kibar bir şekilde tepki göstermesi bizlerin dikkatlerinden kaçmadı. Elvan’ın, 29 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Tablosu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Şennur kaynana büyük ihtimalle Sevgül hanım gibi kimsenin etlisine sütlüsüne karışmayacağını düşünüyorum. İlk edindiğim izlenim bu. Ancak, zamanla yeni gelen Elvan ile kaynana Şennur’un nasıl bir kişilikleri olduğunu ve nasıl puanlama verdiğini yaşayarak da öğreneceğiz. Şimdilik bende bu şekilde iz bıraktı. 28 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve puanlarını görmek için tıklayınız.

Yeni gelen kaynana veya gelin, yarışmaya renk katıyor. Kimisini komşumuz gibi yakın hissederken kimisini de en nefret ettiğimiz kişi gibi görüp ön yargı ile yaklaşıyoruz. Şunu unutmamak gerekir ki sonuçta burada yarışan gelinler bilezik için gelip yarışıyorlar. Gelinim Mutfakta 26 Kasım Elvan de bu yarışmaya günün sonunda verilen çeyrek ile hafta sonunda verilen bilezik için buradalar. Elvan’ın 27 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Benim şahsen en çok merak ettiğim Elvan’in kaynanası da  İlhame hanım gibi olmamış tabaklara beş mi verecek? Yoksa adil bir puanlama mı yapacak? Bu arada yarışmada en adil puan veren kaynana sizce kim? Ben hemen düşüncemi paylaşmak istiyorum. Sevgül hanım bence çoğu zaman adil puanlama yapıyor. Elvan’ın bu gün aldığı yani Gelinim Mutfakta 26 Kasım Puanları için tıklayınız.

Kanal D’nin sevilen yarışma programında her Cuma hüzün hakim olurken her pazartesi merak ve heyecan duygusu hakim oluyor. Bu gün Elvan Gelinim Mutfakta yarışmaya katılan yeni gelin olurken Elvan’in kaynanası Şennur de beraberinde yarışmaya 26 kasım 181. bölümde yarışmaya katıldılar.

Bu yazımızda yeni gelen Elvan kim olduğunu kısaca anlatırken, Elvan’in kaynanası Şennur nereli?, kaç yaşında? gibi bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yeni gelen Elvan hangi gelinin yerine geldi diye yada Ezgi neden yok diyenler için geçen hafta finaline kısaca değinmek istiyorum.

Aslında geçen hafta finalinde 52 puanla yarışmadan veda edecek olan kişi Cansu olması gerekirken, Ezgi’nin annesinin sağlık durumu ve acil ameliyat olacak olması nedeni ile yarışmadan çekilmek istediler. Yapımcı ve yönetmenin de uygun görmesi ile Reyhan hanım ile Ezgi yarışmadan ayrıldılar. Peki Ezgi geri gelecek mi? Yada Reyhan geri gelecek mi? Açıkça söylüyorum tabiki Reyhan da Ezgi de geri gelecek. Ancak Mart ayına kadar beklemeyin. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Elvan hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık

Benim en çok merak ettiğim yeni gelen Elvan’in kişiliği ve karakterinden çok elinin lezzetinin nasıl olacağı ve kaynanası Şennur hanım bakalım nasıl puanlamalar yapacak. Merakla bekleyeceğim. Umarım adil puanlama yapan birisi daha gelmiş olur.

Gelinim Mutfakta Elvan kim olduğunu anlatırken, aslında Cansu’yu ve Hatice’yi alt edebilecek olup olmaması da çok önemli. Bakalım ilk gün nasıl performans gösterecek? ilk gün nasıl başlarsa genellikle öyle gidiyor. O sebeple ilk gün ortaya koyacağı tavır ve performans Cuma gününe kadar gideceği için merak le bekleyip nasıl yarıştığını görmek istiyorum. Bu gün yeni gelen Elvan, yarışmada tutunabilmesi için kaynanası Şennur, %100 Elvan’i bulmalı, Elvan de lezzetli yapıp diğer kaynanalardan puan koparmalı ki yarışmada kalabilsin.

26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Elvan Kim? Kaynanası Şennur Kimdir?

Gelinim Mutfakta Elvan kim? Kaç yaşında ve aslen nereli, kaç yıllık evli ve yarışmaya nereden katılıyor gibi yüzeysel bilgileri paylaşmak zorunda kalıyoruz. Çünkü insanların özel hayatına ait bilgileri vermenin doğru olmadığını düşünüyorum. Ancak, yarışmaya oyunculuk ajanslarında gelenler olursa ki şu ana kadar kimse gelmedi. Eğer böyle biri gelirse elbette topluma yansıyan bilgilerini paylaşıyoruz. Bu arada geçen hafta yarılmaya katılan Gelinim Mutfakta Elif kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.gelinim mutfakta elvan kaynanası sennur resim 1

Nerede okuduğu hangi eğitimleri gördüğü gibi bilgileri paylaşabiliriz. Ancak gelen yarışmacıların hepsi içimizden bizden kimseler olduğu için nereli kaç yaşında nereden katıldılar gibi yüzeysel bilgiler vermek durumunda kalıyoruz. Not: 26 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Elvan‘ ve kaynanası Şennur hakkındaki bilgiler hemen sayfanın alt kısmında verildi.

Bu yazımızda 26 Kasım da yarışmaya yeni katılan yarışmacılar, Gelinim Mutfakta Elvan kim? ve kaynanası Şennur hanım kaç yaşında nereli olduğu hakkında detaylı bilgileri hemen alt kısımda verildi. 

Gelinim Mutfakta Elvan Hakkındaki Bilgiler 

  • 7 aylık evli henüz bebekleri yok
  • Aslen İzmirli
  • Çanakkale’den katılıyor

Elvan’ın kaynanası Şennur Hanım

  • Erzurumlu
  • iki gelini var
  • birinci gelini 15 yıllık evli
  • ikiz torunu var

Gelinim Mutfakta Elvan’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Elvan Kim? Kaynanası Şennur Hanım Nereli? Gelinim Mutfakta 26 Kasım Yeni Gelen Ve Kaynanası Kim (5 Yorum)

  1. Ezgi vidyo gondermis annesinin durumuyla ilgili oooo hatice ezginin gitmesiyle baya dili cikiyo insallah bu hafta elenir