Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Emel Kim? Emel’in Kaynanası Tuğçe Nereli? Gelinim Mutfakta 3 Aralık Yeni Gelen Yarışmacılar

Gelinim mutfakta 3 Aralık Pazartesi günü yeni bir haftaya başlarken, yeni hafta demek yeni yarışmacı gelin ve kaynanasının yarışmaya katılması demek olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Elvan’ın yerine kim geldi? Hangi gelin geldi? Gelinim Mutfakta Emel kim? Bu yazımızda yeni gelen gelin ve kaynanası kim olduğunu açıklayacağız. Emel’in [pembebuton]7 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri Alan[/pembebuton]  kişi olup olmadığını görmek için tıklayınız.

Bu gün yani 3 Aralık Pazartesi günü  Emel yarışmaya katıldı. Bende bıraktığı ilk izlenim oldukça sakin bir yapısının arkasında her an patlamaya hazır biri gibi hissettim. Ancak Emel’in nasıl bir karaktere sahip olduğu zamanla öğreneceğiz. [saributon]Gelinim Mutfakta 6 Aralık Perşembe Günün Birincisi[/saributon] Emel Mi? olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Kaynana Tuğçe, kaynanalar odasında gelini gibi sakin ve sadece ortama ayak uydurmaya çalışan bir görüntü verirken, acaba puanlama esnasında kesenin ağzını açacak mı? Yoksa son zamanlarda kaynanaların cimri puanlarına ayak mı uyduracak? Pazartesi günü verilecek ilk puanlamada ortaya çıkacak. Şahsen düşük puanlar vermeyeceğini düşünüyorum. Emel’in, [kirmizibuton]5 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/kirmizibuton] için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Tuğçe kaynana, Şennur gibi ve Sevgül hanım gibi daha geri planda olmasına karşın hakkını da savunan biri olarak izleyeceğimiz Tuğçe hanım aslen nereli ve kaç yaşında olduğu ile bilgiler yazının en son kısmında verilmiştir. Kişilerin özel hayatını düşündüğümüzden dolayı yarışmacılar hakkındaki bilgiler mümkün olduğunca kısıtlı tutmaya gayret ediyoruz. Emel’in [mavibuton]4 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Emel, Cansu ile Hatice gerilimi arasında kimin yanında olacak dersiniz? Yeni gelen Emel Elvan gibi Cansu’nun yanında yer alıp sonrasında ayrı mı takılacak? Tahminlerime göre 3 Aralık Pazartesi günü yeni gelen yarışmacı Emel, yarışma programında Hatice’yi izleyip geldiği için muhtemelen Cansu’nun yanında ve benzer düşüncelerde gelecektir. Aksi olursa şaşırtır bizleri. Emel’in, [pembebuton]Gelinim Mutfakta 3 Aralık Puanları[/pembebuton] için Tıklayınız.

 Gelinim Mutfakta 3 Aralık Emel de bu yarışmaya günün sonunda en yüksek puanı alıp çeyrek altın almak, Cuma günü de beş bileziğin sahibi olmak için bu yarışmada ter dökmekte ve elinin lezzetini konuşturmak için ellerinden geleni yapsa da kaynanalar bu işin başında ve Fatih Ürek’in dediği gibi en kötü tabakların çok iyi puanlar aldığını gördüm demesi işin gerçek boyutunu gösteriyor. 

Benim şahsen en çok merak ettiğim Emel’in kaynanası Tuğçe hanım da İlhame ve Gül hanım gibi puanlama yaparken olmamış tabaklara yüksek puan verip vermeyeceğini merak ediyorum. Bakalım nasıl puanlama yapacak.

Kanal D’nin en sevilen yarışma programında Cuma günü sevdiğimiz yarışmacıların elenmesi ile hüzün ve gözyaşı hakim olurken Pazartesi günü yeni bir yarışmacı ve yeni bir umutla yarışmaya başlıyoruz. Bu gün yani 3 Aralık Pazartesi günü Emel Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan yeni gelin olurken Emel’in kaynanası Tuğçe de beraberinde yarışmaya yarışmaya katıldılar.

3 Aralık 2018 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni gelen Emel kim olduğunu kısaca anlatırken, Emel’in kaynanası Tuğçe nereli?, kaç yaşında? gibi bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Yeni gelen Emel hangi gelinin yerine geldi? diyenler için geçen hafta finaline kısaca değinmek istiyorum.

Geçtiğimiz hafta başında yarışmaya dahil olan Elvan, yarışmaya adapte olma konusunda oldukça zorlandı. Bunun yanında kaynanası Şennur hanımın etkili puanlar yapamaması nedeni ile Elvan baştan bir sıfır yenik başladı. Günler ilerledikçe aldığı puanların düşük olmasından dolayı modu gün geçtikte düşen Elvan, Cuma günü de eleme potasında başladı ve final günü de etkili bir çıkışı yakalayamadığı için 45 puanla yarışmadan elendi. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Emel hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

Gelinim Mutfakta Emel kim olduğunu anlatırken, aslında fiziksel özellikleri duygu düşüncelerini değil, elinin lezzeti ile Cansu ve Hatice’yi geride bırakabilecek bir performans gösterip gösteremeyeceği bizler için çok daha önemli olduğu için Emel’in ilk gün alacağı performans çok önemli. Nasıl başlarsa öyle gittiği için bu gün yeni gelen Emel, yarışmada tutunabilmesi için günün birincisi olmalı. Tabı Tuğçe hanım da %100 Emel’in tabağını bulmak zorunda. Aksi takdirde valizini açmadan toplaması gerekir.

Bu yazımızda 3 Aralık da yarışmaya yeni katılan yarışmacılar, Gelinim Mutfakta Emel kim? ve kaynanası Tuğçe hanım kaç yaşında, nereli?olduğunu hemen yazının alt kısmında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta Emel Hakkındaki Bilgiler 

Gelinim Mutfakta Emel resim 1

  • 2,5 evli
  • Aslen Tokatlı

Emel’in kaynanası Tuğçe Hanım

Gelinim Mutfakta Tugce kaynana 3 aralık 2018 resim 1

  • Aslan Tokat/Niksar
  • Gelinin elinin lezzetine güveniyor
  • Yarışmaya katılmasını Tuğçe hanım istemiş

Gelinim Mutfakta Emel‘in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu