Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Emel Kim? Kaynanası Ergül Kaç Yaşında Ve Nereli? İşte Detaylar

8 Ekim Pazartesi Gelinim mutfakta yarışmasına 146. bölümde yeni yarışmacı gelin ve yanında kaynanası yarışmaya katıldı. Gelinim Mutfakta Emel kim olduğunu ve Gelinim Mutfakta Emel kaç yıllık evli ve aslen nereli olduğu konusunda sizlere bu yazımızda anlatırken Gelinim Mutfakta Ergül yani Emel’in kaynanası Ergül nereli olduğunu ve kaç çocuğu olduğunu ve kaç yaşında olduğunu anlatmaya çalışacağız. Sakın bizden ayrılmayın.

Güncelleme (30/05/2022) Emel Güzelli yarışmaya Nursel Ergin’in sunduğu programa, 30 Mayıs 2022 tarihinden yeniden dahil oldu. Gelinim Mutfakta Emel Güzelli hakkında, kaynanası Gelinim Mutfakta Ergül Güzelli hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız

Dikkat ederseniz dizide bazı yarışmacılar demirbaş oldular. Bunların en başında da Ezgi ve daha sonra Başak geliyor. Ezgi şu ana kadar 20 bilezik kazanırken, Başak da son aldığı bileziklerle 20 bilezik almış oldu. Ezgi ile Başak’ın bu kıyasıya kazanma hırsı yeni gelen yarışmacıları büyük ölçüde etkiliyor. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 10 Ekim Birincisi Kim Oldu[/mavibuton] Emel birinci oldu mu tıklayınız. 

Geçen hafta yarışmaya katılan Tuğçe bu haftaya kalamadı ve geldiği gibi gitmek zorunda kaldı. Bu hafta yarışmaya dahil olan Gelinim Mutfakta Emel ise aldığı puanlara dikkat etmediği takdirde Tuğçe gibi geldiği gibi gidebilir. O yüzden yarışmada diğer gelinler nasıl yapıyorsa o da aynı şekilde yapmalı. Mesele ben yeni yarışmacı olsam hep Ezgi’yi taklit ederdim. En azından Reyhan hanımdan beş alma ihtimalim artardı.

Bu hafta yani 8 Ekim Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Emel, Tuğçe’nin yerine dahil oldu. Denizlili olan gelin kaynana oldukça iddialı. Emel bir aylık evli ve geldiği gibi bilezikleri alacağını söylüyor Bakalım gelen yeni gelin Emel Ezgi’yi tutacak? Yoksa Başak’ı mı derken kaynanası fragmanlarda kimsenin tarafı olmadığını anlıyoruz. Peki ya Emel de kaynanası Ergül gibi tarafsız mı olacak yoksa tarafını seçecek mi hep birlikte izleyeceğiz.

8 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Emel Kim? Kaynanası Ergül Kimdir?

8 Ekim gelinim mutfakta Emel ile kaynanası Ergül hanım dahil oldu. Bu yazımızda yeni gelen Gelinim Mutfakta Emel kim? kaynanası Ergül nasıl biri olduğundan bahsediyor olacağız. Sakın bizden ayrılmayın. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ki bilgiler en alt kısımda verildi. 

 Gelinim Mutfakta Emel Denizliden yarışmaya katılıyor. Ziraat Mühendisliği Bölümü mezunu.

Gelinim Mutfakta’ya yeni gelen Emel kim? Denizlili ve bir aylık evli. Yeni gelin olması nedeniyle yarışmadaki alacağı puan merak konusu.

 

8 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Emel Ve Kaynanası Ergül Kim?

Bu hafta gelinim mutfakta Tuğçe’nin yerine kim geldi? 8 Ekim Pazartesi günü yayınlanan 146. bölümde gelinim mutfakta yeni gelen yarışmacı Emel oldu.  Gelinim Mutfakta Emel kendisini tanıtırken şu cümleleri kullandı; bilezikleri almaya geldim Denizliden. 

Emel’in kaynanası Ergül kendisi hakkındaki bilgileri verirken şunları söyledi; Denizliliyim iki torunum var.

Gelinim Mutfakta Emel Yarışmaya Katıldığı Bölüm

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu