Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz Kimdir [Gözde’nin Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz Kimdir? 2 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Gözde Taşkıran ile birlikte programda dahil olan ve Gözde’nin kaynanası olan Emine Kaygusuz kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Nerede ikamet ediyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Gülten Şenel hakkında bilgi almak için tıklayınız.

İki hafta öce yarışmaya dahil olan Bahar ve kaynanası Melek, yarışmadan çekilen Elif’in yerine hafta ortasında katılmasına rağmen bir sonraki hafta yarışmadan elenen isim oldu. Lakin Nursel yarışmada eleme yapmayınca Bahar ve kaynanası Melek yarışmada kalan isim olmuştu.

=> 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gözde Taşkıran & Gözde Kaygısız

Geçtiğimiz hafta Bahar ile Miyase en düşük puanları alan iki yarışmacı oldu. Kura sonucu Bahar yarışmadan elenirken, bu haftaBaha2ın yerine Gözde yarışmaya dahil olurken, kaynana Melek yerine Emine Kaygusuz yarışmaya yeni gelen kaynana oldu.

Kaynana Kaygusuz gelini ile arasının iyi olduğunu ve yemeklerini bulacağını şu sözlerle açıkladı!

“Gelinimi el lezzetini bulmaya, ona altın kazandırmaya geldim!” Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz

Sözleri ile kaynana Emine Kaygusuz yarışmada iddialı gelin ve kaynana olmaya ve yarışmada kalıcı isimler arasında girmeye geldiğini, bugünden itibaren kendilerini kanıtlayacağını dile getirdi.

2 Mayıs 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Emine Kaygusuz Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaygusuz Kaygusuz Kimdir

  • 1950 yılında doğdu
  • Aslen Sinoplu
  • 2 oğlu var
  • 1 kızı var
  • 23 çocuk annesi
  • 6 torunu var
  • 9 yıldır bekar
  • Ev hanımı
  • İstanbul’da yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında 2 Mayıs 2022 tarihinde gelini Gözde ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Emine Kaygusuz, iddialı ve kendisine güvene biridir. Haksızlığa gelemeyen yapısı ile dikkatleri üzerine çeken kaynana Kaygusuz pozitif kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Gelinim Mutfakta Kaynana Emine Kaygusuz Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Kaygusuz Kaygusuz Kimdir

Emine Kaygusuz; 1950 yılında Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Sinoplu olan Emine Kaygusuz 72 yaşındadır. 3 çocuk annesi olan kaynana Emine’nin 6 torunu var. 9 yıldır bekar olarak yaşayan Emine Kaygusuz, İstanbul ilinde ikamet ediyor.

Emine Kaygusuz Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Emine Kaygusuz, 2 Mayıs 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta programının 921 bölümünde, gelini Gözde ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu