Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Emine Kim? Kaynanası Fatma Kim ve Nereli? 23 Temmuz Pazartesi Yeni Gelen Yarışmacı

23 Temmuz Gelinim Mutfakta Emine kim olduğunu anlatırken onunla beraber yarışmaya dahil olan kaynanası Fatma hanım kimdir nasıl bir karakteri var? Yarışmaya iz bırakabilen bir yapısı var mı? Aslen nereli olduğunu anlatacağız. 

Gelinim Mutfakta Emine Kim? 23 Temmuz Pazartesi Yeni Gelin (23.07.2018)

Yeni bir hafta ve yeni bir yarışmacı ile Gelinim Mutfakta yarışması son hızı ile haftaya başladı. Bu hafta yani 23 Temmuz gelinim mutfakta Emine yarışmaya dahil oldu. Tabi yanında kaynanası Fatma hanımda yarışmaya Emine ile birlikte dahil oldu. Gelinim mutfakta Emine ile kaynanası Fatma hanımın hakkın bilgileri alt kısmında vermeye çalıştık.  

Öncelikle geçen hafta yaşanan sürpriz gelişmeden ve nasıl haftayı sonlandırdığından bahsedelim. İki hafta önce yarışmaya dahil olan Elif geldiği günden itibaren neredeyse o hafta günün birinciliğini kimseye kaptırmadı. Bununda ödülünü 13 Temmuz cuma günü final günün de beş altının sahibi olmuştu. Toplamda Elif, 20 bilezik altın alarak Gelinim mutfakta tarihinde en yüksek altın kazanan yarışmacı olarak listenin en başında yer aldı. Ona en yakın olan gelin ise Özlem 18 bilezik altınla takip etmektedir. Geçtiğimiz hafta Elif yarışmaya o kadar talihsiz başladı ki bu talihsizlik peşini hafta finaline kadar bırakmadı.

Elif her ne kadar verilen kurallar çerçevesinde hareket etse de Ezgi, her defasında bir şeyleri isteyerek veya istemeyerek yanlış yaprak diğer gelinlerden yemeklerini ayrıştırmayı başardı. Hatta bunu final günü yapılan tatlıda kaynanası Reyhan hanım Ezgi dışında tüm gelinlerin yaptığı tatlıya 1 puan vererek bu ayrıştırmanın ne kadar belirgin olduğunu gösterdi. Ezgi, belki gerçekten çok güzel yemek yapıyor olabilir ama Reyhan hanım kendi tabağını bulması için bir çaba içerisine girmesi veya girmeye çalışması Elif, Özlem ve Cansu’yu yakında etkiledi. Geçtiğimiz hafta kaynanalar puanlama konusunda biraz cimri davranınca bu durum Ezgi’ye yaradı. Cansu da Elif ile Özlem ikilisinden bir tık daha lezzetli yapması eleme potasına Özlem ile Elif’in kalmasına yetti de arttı.gelinim mutfakta Emine kim 23 temmuz resim 1

Özlem, Cuma günü aradaki farkı biraz açınca Elif’e yol gözüktü. Cansu 61 puan ile altınların sahibi olurken Elif 50 puan alarak yarışmaya veda etti. Bu hafta Gelinim mutfakta 23 temmuz yeni gelen gelin kim? Gelinim mutfakta Emine 23 Temmuz pazartesi günü yarışmaya Elif’in yerine dahil oldu. Kaynanası Fatma hanımda Çiğdem hanımın yerine geldi. Fatma hanım aslen Rizeli olduğunu gelini Emine ise Ordulu olduğumu ama gelin kaynana aynı binada İstanbul da ikamet ettikleri söylediler. Fragmanlardan izlediğim kadarı ile Fatma hanım yarışmacılardan birine tahminlerime göre Özlem’i eleştirdiğini gördüm. Bir kelimeye bir kelime cevap verilmesi gerektiğini ama Özlem veya Nurten hanımın bir kelimeye dört kelime cevap verdiğini bunu da doğru bulmadığını açıkladı. 

23 Temmuz Gelinim Mutfakta Emine Dengeleri Nasıl Değiştirebilecek?

Yarışmadan 20 Temmuz cuma günü Elif’in elenmesi ile Cansu Elif ikilisinin Özlem’e karşı kurduğu dengeyi bozdu. Özlem ise Başak gibi bir birliktelikten ziyade tek mücadele edeceğini ver herkese yetebileceğini söylemişti. Geçen hafta yarışmaya katılan Ezgi bireysel kalmaya karar verdi ve Özlem’den yana tavır almadı. Bakalım 23 Temmuz Pazartesi gelinim mutfakta Emine yarışmada nasıl bir konum alacağını ancak izleyerek görebileceğiz. Kaynanası Fatma hanım gördüğüm kadarı ile Sevgül hanım gibi sakin bir kişiliği olmadığını gördük. Bolca eleştirecek bir yapısı var. Bakalım gelini de Fatma hanım gibi sivrilebilecek mi? Bunu izleyip göreceğiz. 

Gelinim Mutfakta Emine’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=KhAW2ZYP3Bg

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu