Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Emine Sağol Kimdir? (Zeynep’in Kaynanası Emine)

Zeynep'in Kaynanası Emine Sağol Kim? 30 Ağustos 2021

Gelinim Mutfakta Emine Sağol 30 Ağustos Pazartesi günü 746. bölümün de gelini Zeynep Sağol ile birlikte katılan kaynana Emine Sağol kimdir? Kaç yaşında? Kaç çocuğu var? Şu an nerede yaşıyor? Emine aslen nereli? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Perihan Özdemir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (03/09/2021) Kaynana Emine Sağol 3 Eylül Cuma günü gelini Zeynep ile birlikte elenerek ayrılan isim oldu.

Geçtiğimiz hafta 23 Ağustos 2021 tarihinde yeni sezonun ile başlayan yarıma programında ilk hafta finalinde 27 Ağustos 2021 tarihinde Ebru ,ile kaynanası Nuray yarışmadan elenmesi ile bu hafta 30 Ağustos Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Zeynep ile kaynanası Emine Sağol oldu.

Bu hafta kesin olarak 30 Ağustos ile 3 Eylül haftasında yarışacak Zeynep ile kaynanası daha ilk dakikadan dikkatleri üzerine çekmeyi başardılar. Kaynana Emine gelinine yarışmada altın kazanmaması halinde gelinine hiç altın vermeyeceğini dile getirmesi hem gelini Zeynep’in hem de yarışmadaki yarışmacıların tepkisine neden oldu.

=> Gelinim Mutfakta 30 Ağustos Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Yarışmaya İzmir’den katıldığını dile getiren kaynana, yarışmada kaynana olarka altınları takmak kendisinin olduğunu, gelinine altın vermeyeceğini söyle dile getirdi; 

“Bu bilezikler koluma gelecek! Ben istersem altınları sana veririm!” Emine Sağol

Sözleri ile kaynana Emine gelinin yarışmada ki alacağı bileziklerin sahibi kendisi olacağını söylese de Zeynep gelmeden önce böyle bir anlaşma yapmadıklarını dile getirdi. Anlaşılan o ki ilerleyen günler de Zeynep ile Emine arasında altın mevzusundan dolayı tartışa alevlenecek.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen kaynana Gelinim Mutfakta Emine Sağol hakkında elde edilen tüm bilgiler;

Gelinim Mutfakta Emine Sağol

Gelinim Mutfakta Emine Sağol Kimdir
Gelinim Mutfakta Emine Sağol
  • İzmir de ikamet ediyor
  • Yarışmaya İzmir’den geldi
  • tutumlu bir yapısı var
  • Domatese karşı oldukça tepkili
  • Gelinine çok güveniyor
  • Torun sahibi
  • Gelini ile aynı ilde yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasının 30 Ağustos 2021 tarihi ile 3 Eylül 2021 tarihleri arasına yarışmaya katılan ve en az yarışmada bir hafta boyunca yarışacak olan kaynananın adı Emine Sağol oldu. Kaynana Emine geçtiğimiz hafta elenen Nuray kaynananın yerine programa dahil olurken, söylemleri ile şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Emine Sağol Kimdir

Emine Sağol Gelinim Mutfakta Yeni gelen Kaynana - 30 Ağustos 2021
Emine Sağol Gelinim Mutfakta Yeni gelen Kaynana

Emine Sağol; İzmir de dünyaya gelen kaynana Emine, tutumlu olmayı hayat felsefesi haline getirmiştir. Gelini emine kaçarak evlendiği için gelinine düğün yapmamış, düğünü masraf olarka gördüğünü açıklamıştır. Torun sahibi olan Emine, gelini ile altın paylaşma noktasında ciddi tartışma yaşamıştır.

Emine Sağol (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

30 Ağustos Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Emine Sağol kaynana katıldı. Gelinim Mutfakta Emine kaynana ile gelini Zeynep’in programa ilk ayak bastıkları bölüme ait video alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu