Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet Kimdir?

25 Ocak Gelinim Mutfakta Yeni gelen Esin Alamehmet Bilgileri


Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 25 Ocak Pazartesi 2021 tarihinde yeni gelen yarışmacı Esin Alamehmet Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Nerede yaşıyor. Esin Alamehmet İnstagram adresi ve daha fazlası hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Geçtiğimiz hafta 22 Ocak Cuma günü yeni sezonun en çok bilezik kazanan yarışmacısı Gizem Sancaktar haftanın en düşük puanlarını alarak yarışmadan elene isim olurken bu hafta Gizem’in yerine Esin Alamehmet programa yeni gelen yarışmacı oldu.

=> Gelinim Mutfakta Ayten Hatamova Gürüf hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Esin kaynanası Hacer ile birlikte bu hafta yarışmaya katılan yeni yarışmacı olurken eskiler de güçlü bir rakip olan Gizem’in elenmesi ile derin bir nefes aldılar. Zeynep ikinci defa programa dahil olmasından dolayı Gizem’in de ilerleyen zamanda yeniden programa dahil olması bekleniyor.

Bu hafta 626. bölüm de yarışmaya katılan Esin Sessiz, bir o kadar dikkatli olması dikkatlerden kaçmazken kaynanasının havalı tavırlar Esin’i adeta gölgede bıraktı.

=> 25 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Oldukça iddialı bir giriş yapan Hacer ve Esin takımında yemekleri yapacak olan Gelinim Mutfakla Esin Alamehmet hakkında merak edilen tüm bilgileri hemen alt kısım da maddeler halinde verdik.

Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet

Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet

  • 1998 yılında doğdu
  • Pandemi sürecindeevlendi
  • İstanbul da yaşıyor
  • Sessiz Bir yapısı var
  • Kaynanası ile ayrı yaşıyor
  • 23 yaşında
  • 6 aylık evli
  • Kıskanç bir tarafı var
  • Haksızlığa asla gelemiyor

25 Ocak Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni yarışmacı Esin Alamehmet oldu. Esin her ne kadar programa katılan gelin olsa da kaynanasının havalı girişi Esin2i gölgede bıraktı. Esin ise aldığı puanlarla yaptığı yemeklere konuşulmaya geldiğini, elinin lezzetini hem kanıtlamak hem de bilezikleri kazanmak için programa dahil olduğunu açıkladı.

Yarışmaya katılmayı hem kendisi hem de kaynanası istediğini sözlerine ekleyen Esin bu hafta Cuma günü bilezikleri alarak yarışmaya iddialı bir giriş yapmayı planlıyor.

Seda Sayan’ın “Kocan hastalanırsa kimin yanında kalır” Sorusuna Esin aynen şöyle cevap verdi.

“Eşim annesini istemez. Benim yanımda kalır!” Esin Alamehmet

Diyerek kaynanası ile ufak da olsa çekişme yaşadığında bu sözlerle itiraf etmiş oldu. Şimdi Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen yarışmacı Esin Alamehmet’in instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Esin Alamehmet kimdir

Esin Alamehmet kimdir - Gelinim Mutfakta yeni yarışmacı

Esin Alamehmet; 1998 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir. Henüz 23 yaşında olan Esin 6 aylık evlidir. Pandemi döneminde evlenen Esin evlenmeden önce yemek yaptığını, evlendikten sonra kendisini geliştirmiştir.

Esin Alamehmet İnstagram Adresi

25 Ocak 2021 tarihinde elenen Gizem Sancaktar’ın yerine Esin Alamehmet dahil oldu. 25 Ocak Pazartesi günü haftanın ilk bölümünde programa Gizem’in yerine dahil olan Esin’in instagram adresine @esinalamehmet buradan ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet’nin Geldiği Bölüm

25 Ocak 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Esin Alamehmet’nin programa geldiği 626. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir. Yeni Yarışmacı Esin ilk bölümde nasıl performans göstereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu