Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Geri Döndü

Efsane yarışmacılar neden geri geldi diye bir çok kişi sosyal medya hesabımızdan bizlere sormuşlar. 17 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Efsane yarışmacılar geri döndü? Neden geri döndü? Perde arkasında ne var? Tüm detayları ile haberimizin devamında bulabilirsiniz. 

Daha önceki bir çok yazımızda efsane yarışmacıların geri gelecekleri konusunda bilgi vermiştim. Şimdi tüm detayları ile birlikte açıklayacağız.

=> 18 Şubat Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim olduğunu ve sonucunda kim çeyrek altını kazandığını görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Neden Geri Döndü?

Geçtiğimiz haftalar da Elif Akçam Pazartesi günü yarışmaya gelmesi tuttu birden. Şaka bir tarafa arka planda içerideki ekip ile yaşadığı sıkıntılardan olduğunu hatta Aleyna’nın gitmesinde Burçin’i kalması nedeni ile gittiği yazıldığı çizildi söylendi. buraya kadar olan olaylarda balon haber, şehir efsanesi, yalan haber diyebilirsiniz. Gelinim Mutfakta Fenomen Yarışmacılar Ezgi & Reyhan

Elif’in gelmemesi konusunda kanal hiç bir açıklama yapmaması ve sosyal medya da başlatılan kampanya da artık programı izlemeyeceklerini dile getiren binlerce kişinin çağrılarına yapım ve kanal kulak vermek zorunda kaldı.

=> Bu arada Gelinim Mutfakta 17 Şubat Pazartesi Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Aslın Efsaneler yarışı yaz aylarında yapılması planlanıyordu. Sezon finalini kısa tutup, yazın efsane yarışmacılar arasında büyük yarış yapılacak ve yarışın sonunda birinci olana farklı ve büyük bir ödül daha verilecekti. Hatta yarışmacı sayıları da 4 değil 6 olarak planlanıyordu. Gelinim Mutfakta Bu hafta gelen Eski Yarışmacılar Elif & Çiğdem

Elif ile yaşanan olaylar sonrasında sosyal medyada çıkan haberlerin yanı sıra reytingler de yaşanan düşme bu olayı erkene çekmek zorunda kaldı.

Gelinim Mutfakta Efsane yarışmacıları Konsepti nasıl Olacak?

Bu zaman kadar gerek kanalın gerekse programın sosyal medya hesaplarında adı en çok geçen ve gelmesi konusunda ısrar edilen yarışmacılar ile birlikte altın listesinde zirvede olan yarışmacıların kıyasıya yarışacağı bir dönem başladı.Gelinim Mutfakta Efsaneler yarışmacısı Özüm & Ayten

Şu an için bu dönem sezon sonuna kadar gidecek. Daha önce planlanan konpsept gereği efsaneler yarışında birinci olana araba yada benzeri bir hediye de verilmesi gündem de olduğunu söyleyeyim. Efsaneler yarışı nasıl olacak diye soranlar için hemen cevap vereyim.Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Haftası yarışmacısı Özlem & Nurten

Elenen yarışmacının yerine daha önce tanımadığımız bir yarışmacı gelmeyecek. elenen yarışmacının yerine bile efsane yarışmacılar yani eski yarışmacılar da gelmeye devam edecek. Tabi efsane denilen yarışmacılar bitene dek devam edecek. Sonunda en çok birinci olup altın toplayan da büyük bir hediye verilecek.

Efsane Yarışmacılar Kimler Olacak?

İlk haftayı zaten biliyorsunuz. Yinede o isimleri de eklemek istiyorum. Büyük rekabet de yarışacak efsane yarışmacıların tamamı alt kısımda verilmiştir. Daha sonra bu yarışmacılara yenileri gelebilir.

 • Ezgi
 • Elif
 • Özlem
 • Özüm
 • Ziyafet’in Gelini Elif
 • Nergis
 • Gülcan
 • Başak
 • Yağnur
 • Hilal (Suzan’ın Gelini)
 • Kıymet (Nur’un Gelini)
 • Hülya
 • Hatice (Hüsniye’nin Gelini

Bu yarışmacılar dışında daha bir çok yarışmacı gelecek ve bu sezon sonuna kadar efsaneler yarışı devam edecek. Büyük rekabet yarışmacıları hakkında sormak istediğini varsa cevaplayabilirim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. BEN ARTIK YENİ YARIŞMACI GÖRMEK İSTEMİYORUM EYER ESKİ YARIŞMACI GELMESSE BEN ARTIK İZELEMECEM ESRA NE ALAKA NEDEN GÜLCAN DEĞİL NEDEN ESRA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu