Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Geri Gelecek Mi? (2020-2021)

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar bu sezon programa dahil olacak mı diye çok fazla mail gelmesi üzerine bu yazıyı kaleme alıyoruz.

Bildiğiniz üzere gelinim mutfakta yarışması 22 Mayıs Cuma günü 530. Bölümü ile ekranlara ara vermişti. Bugün itibari ile yeni sezon fragmanı yayınladı. Beklentileri farklı olan izleyiciler de hemen yeni sezonda Ezgi yok mu? Yada yeni sezonda Elif yok mu? Elif yeni sezon da yarışmacı olarak gelecek mi? Diye merak ediyorlar.

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Yeniden Gelecek mi?

Geçtiğimiz sezon hemen hemen her hafta yeni yarışmacılar programa dahil oluyordu. Ancak düşük giden reytinglerden dolayı iç yapımlar bir anda değişime giderek Best of yarışmasını devreye koydu. 2020-2021 sezonu için verilen fragmana baktığımızda tamamı yeni yarışmacıların olduğunu görenler hemen eski yarışmacılar ne zaman gelecek diye beklenti içine girdi.

Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Geri Gelecek Mi görseli
Gelinim Mutfakta Eski Yarışmacılar Geri Gelecek Mi görseli

Aldığım bilgi doğrultusunda yeni yarışmacılarla yola devam edilecek. Kanal ve iç yapımların değerlendirmesinde eski yarışmacılar istediği zaman gidip istediği zaman geri gelmesi meselesi izleyici de olumsuz etki bıraktığı için programda yeni yüzler ile yola çıkılacak.

Peki gerçekten Ezgi geri gelecek mi? 

Bir kaç kaynağımdan aldığım bilgi doğrultusunda şu an için Ezgi’ye yapılmış bir teklifin olmadığı gelen bilgiler arsında. Program da artık eskileri bir kenara koyup yeni yüzlerle yarışmak istiyor. Bildiğiniz üzere gündüz kuşağında gerek Zuhal topla’la Sofrada gerekse yemekteyiz gibi programlar da her hafta yeni yarışmacılar katılmakta. Bu nedenle programda şimdilik yeni yarışmacılar yarışacak.

Gelinim Mutfakta yeni sezon Eski yarışmacılar geri gelecek mi görserli
Gelinim Mutfakta yeni sezon Eski yarışmacılar geri gelecek mi görserli

Eğer bu sezon eskilerden bir yarışmacı programa dahil olacak olursa yine ilk bizden duyarsınız. Yine söylüyorum. Eğer programa Ezgi dışında eskilerden bir yarışmacı dahil olacak olursa, reytingleri yukarı taşımak için yapılan hamlelerden birisi olacaktır.

Ezgi için artı parantez açmak istiyorum. Bildiğini üzere Ezgi Yıldırım çocuğu nedeniyle best of yarışmasından erken ayrılmak durumunda kaldı. Eski yarışmacıların geri gelme olayı başlarsa (ben hiç beklemiyorum) ilk gelecek kişilerden birisi Ezgi olacaktır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu