Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Esra Birinci Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Esra

15 Şubat Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı Esra Birinci Bilgileri

Gelinim Mutfakta Esra Birinci kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 15 Şubat Pazartesi 2021 tarihinde Samsun ilinden yarışmaya katılan Esra Birinci Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Eşinin adı ne? Kaç çocuğu var? Esra Birinci’nin instagram adresi ne? Soruların cevaplarını haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

(Güncelleme 29.03.2021) Esra Birinci 29 Mart 2021 tarihinde yarışmaya ikinci defa katıldı. Esra bu defa çok daha tecrübeli olduğunu, elenmemek üzere katıldığını dile getirdi.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan şarkıcı kaynana Gül ile gelini Damla yarışmada çok iyi performans ortaya koyamadılar. Dolayısı ile 8 Şubat Cuma günü diğer yarışmacılara nazaran çok daha düşük puan almasından dolayı geçtiğimiz hafta elenen isim Dalla Dalgakıran oldu.

=> Gelinim Mutfakta Saniye Kuşçu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bu hafta Damla Dalgakıran’ın yerine programa henüz 26 yaşında iki çocuk annesi dört yıllık evli Esra Birinci dahil oldu. Kendisinden çok kaynanasının hırslı olması ile bir anda dikkatler kaynanasına kaysa da Esra elinin lezzetini tüm kaynanalara göstereceğine inanıyor.

=> 15 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Esra Birinci kim resmi

Programda kendisini tanıtmasının isteyen diğer gelinlere Esra kısaca kendisinden bahsettikten sonra kendi kaynanası hakkında şunları söyledi.

“Annemin çok ani çıkışları vardır. Biraz ön planda olmayı sever!” Esra Birinci

Sözleri ile kaynanasının ön planda olmayı sevdiğini ama kendisinin böyle bir isteği ve davranışı olmadığını dile getirdi.

(Güncelleme 15.02.2021) ilk bölümde maydanozları unuttuğu için (-2) puan ceza alarak haftaya günün sonuncusu olarka başladı. Bu hafta eleme potasına düşeceğini de şimdiden garantilemiş oldu. 

Bu hafta yani 15 Şubat 2021 tarihinde yeni gelen Gelinim Mutfakla Esra Birinci hakkında merak edilen tüm bilgiler alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Esra Birinci

Gelinim Mutfakta Esra Birinci Resmi
Gelinim Mutfakta Esra Birinci – 15 şubat yeni gelen yarışmacı
 • 2016 yılında evlendi
 • 26 yaşında
 • 1995 yılında doğdu
 • Aslen Trabzonlu
 • Samsunda yaşıyor
 • İki çocuk annesi
 • Lisans mezunu
 • Ekonomi bölümünü bitirdi
 • Şu an ev hanımı
 • Eşinin adı Fatih
 • Kaynanasının adı Fatma

15 Şubat Pazartesi günü gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Esra Birinci oldu. Henüz 26 yaşında olan Esra 4 yıllık evli iki çocuk annesidir. Evde yemek yapmayı ve farklı lezzeti denemeyi çok seven yeni yarışmacı elinin lezzetini kanıtlamak, bilezik ve çeyrekleri almak için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

1995 yılında Trabzon’da dünyaya gelen Esra evlendikten sonra Samsunda yaşamaya başlamıştır. Kaynanasının çabuk sinirlenen ve önde olmaya seven biri olarak tanıtırken kendisi de daha mülayim tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Esra Birinci kimdir

Esra Birinci; 1995 yılında Trabzon’da dünyaya gelmiştir. ekonomi üzerine lisans eğitimini tamamlayan Esra okuduğu mesleği yapmıyor.

Esra birinci kimdir - gelinim mutfakta yeni gelen

Ev hanımı olan bu hafta yarışmaya katılan Esra, Samsun da yaşıyor. Fatih Birinci ile 4 yıllık evli iki çocuk annesi olan Esra şu an 26 yaşındadır.

Esra Birinci İnstagram Adresi

15 Şubat ile 19 Şubat 2021 tarihleri arasında yarışmada beş gün boyunca yarışacak olan, Cuma günü aldığı puanlarla kalıp kalmayacağı belli olacak olan Esra Birinci’nin instagram adresi @esra_gencer_birinci adresinden kendisine ve sosyal medyada paylaşımlarına ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Esra Birinci’nin Geldiği Bölüm

15 Şubat 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Esra Birinci’nin programa geldiği 641. bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Fatma hanımla birlikte programa geldiği andaki ilk görüntüleri al kısımda video da sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu