Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Esra Kim? Esra’nın Kaynanası Perihan Kim? 3 Eylül Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar

Gelinim mutfakta 3 Eylül tarihinde yarışmaya yeni isimler dahil oldu. Geçtiğimiz hafta Emine Pazartesi gününden itibaren istediği puanları alamadı.  Perşembe günü de finale eleme potasında girdi ve Cuma günü yapılan günün tatlısında en yüksek puan alan ikinci gelin olsa da 52 puanda kaldı. Kendisine en yakında Burcu 53 puan topladığından dolayı yarışmaya Emine ile kaynanası Fatma hanım veda etti. Bu hafta yani  3 Eylül Gelinim Mutfakta Esra ile kaynanası Perihan hanım dahil oldu.

Bu sayfada siz değerli okurlarımıza Gelinim Mutfakta 3 Eylül Esra kim olduğunu, nereli ve kaç yıllık evli, kaynanası ile arası nasıl anlaşabiliyorlar mı? Yarışmada iddialı olup olmadığını Esra’in kaynanası Perihan Nereli, kaç yaşında olduğu konusunda bilgiler vereceğiz. Gelinim Mutfakta 4 Eylül günün birincisi kim olduğunu ve Esra’nın puanlarını görebilmek için [saributon]Buraya [/saributon]tıklayınız.

3 Eylül Gelinim Mutfakta Esra Kim? Kaynanası Perihan Kimdir?

Yarışma Programına bu hafta 3 Eylül Pazartesi günü her hafta pazartesi günü olduğu gibi bu hafta da yeni bir yüz dahil oldu. Şimdi Gelinim Mutfakta Esra kim olduğunu ve kaynanası Perihan kim ve Nereli, kaç yaşında olduğunu anlatacağız. Ancak, önce geçtiğimiz haftanın kısacık özetini vereceğiz. Özet kısmını okumak istemeyen okuyucularımız en alt kısıma gidip gelin Esra ile kaynana Perihan hakkındaki bilgileri okuyabilirler

Geçtiğimiz hafta başında yapılan format değişikliği ile yarışma programı diğer benzer formattaki yarışma programlarını fark attığını söylemeliyim. Artık her günün sonunda bir ödül var ve ödül ise çeyrek altın. Bazılarını bu ödül olur mu? Çok küçük bir ödül dese de günümüzde çeyrek altını kazanabilmek için neredeyse 10 gün çalıştığını düşünecek olursak verilen ödül çok iyi olmasa da oldukça tatmin edici. 3 Eylül Gelinim mutfakta yarışmasına katılan yeni gelin Esra de kendi kaynanası Perihan’ın desteği ile önce günün birincisi olup çeyrek altınları ardından da hafta finalinde beş altın bileziği almaya çalışacak. Bakalım başarabilecekler mi?

Geçtiğimiz hafta yarışmaya iki yeni gelin dahil olmuştu. Bunlardan Burcu sessizliğini koruyup bence otoriter olarak gördüğü Emine ile Ezgi’ye karşı bir tavır takınmadı. Belki kendi yapısı öyle olduğundan da kaynaklanıyor olabilir. İkinci katılan Ayşenur ise gördüğü her yanlışın karşısında durmaya çalıştı ve doğal olarak hem Emine’in hem de Ezgi’nin tepkisini çekti. Bunun böyle olmasında Ezgi ile Emine, Ayşenur’un hemen bu hafta elenecek olması konusunda iddiaya girmesinden dolayı Ayşenur’un misafirliğini çabuk çıkardı ve yarışmaya daha çabuk adapte olmasını sağladı.Gelinim Mutfakta Esra kim Resim 1Pazartesi günü yeni gelen iki gelin Ayşenur 12, Burcu da 9 puan alırken tecrübeli yarışmacı başkalarının eleneceği üzerine iddiaya giren Emine 6 puan alarak daha ilk günden sanki başına gelecekleri biliyorcasına strese girdi. Salı günü Emine kendisine geldi ve günün birinciliğini yeni gelin Burcu ile paylaşmak zorunda kaldı. Çarşamba günü emine sondan ikinci olurken kendisine yakın rakipleri yüksek puna alarak aradaki puan farkını açmayı başardılar. Perşembe günü ise Ayşenur, Ezgi ve Burcu 13 puanla günün birincisi olurken Emine ancak 8 puan toplayabildi ve Cuma günü eleme potasında yarıştı. Cuma günü verilen puanlarda Emine günün ikincisi olarak bitirse de bu puanlar Emine’ye yetmedi ve yarışmaya veda etmek zorunda kaldı. 

3 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Esra Kimdir? Kaynanası Perihan Kim?

Geçtiğimiz hafta en düşük puanı alıp yarışmaya veda eden Emine’nin ve kaynanası Fatma’nın yerine bu hafta 3 Eylül pazartesi günü Esra ile kaynanası Perihan hanım dahil oldu. Şimdi sizlere Gelinim Mutfakta Esra kim olduğundan bahsedelim. Daha sonra kaynanası Perihan hakkında açıklama yapacağız.

Esra, siyah saçlı ve Burcu’dan biraz kısa boyu ile ilk izlenimlerimiz sakin bir yapısı var. Ancak yarışmanın heyecanı da olabilir. İlerleyen bölümlerde kendisi bizlere daha iyi tanıtacaktır. Ayşenur ile Burcu arasındaki Emine’nin masasının yeni sahibi oldu. Esra gelinlere kendisini tanıtırken kaynanası Perihan hanımın kendisine yaptıklarını anlattı. Burcu ise Perihan hanımın yapmak istediklerini ev tutma ve yanında oturma mevzunu garip buldu.

Gelinim mutfakta Esra kısaca kendisini bizlere şöyle tanıttı; ordulu olduğunu 9 yıllık evli olduğunu ve Emine’nin yerini doldurmaya geldiğini iki çocuğu olduğunu 8 yaşında kızı 5 yaşında oğlu olduğunu ve yarışmada iddialı olduğunu söylediler. Gelen yarışmacılar Reyhan ile hanımın kapı komşusu olduğunu ve yarışmaya birlikte baş vurduklarını söyledi. Perihan hanım ise siyah elbisesi ile yarışmada siyah giyenler takımı kurdular. Reyhan hanım ve gelini Ezgi siyah giyerken yeni gelen Perihan hanımda siyahı sevdiği için ilk gün siyah bir kıyafet giydi. Konuşmaları ile otoriter bir yapısı olduğunu hemen anladık. Gelininin nerede oturmasına nasıl müdahale ettiğini anlatırken de bu açıkça anlaşıldı. Perihan hanım kendisini bizlere kısaca şöyle tanıttı;Sivaslı olduğunu ve Reyhan ile 30 yıllık arkadaşlıkları olduğunu anlattı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu