Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Esra Özekin Kimdir?

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Esra Özekin Bilgileri

Gelinim Mutfakta Esra Özekin 9 Kasım Pazartesi günü yeni gelen Esra Özekin Kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sorularının detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Güncelleme – (09.11.2020) İlk bölümde kaynanası Hatice hanımdan beş puan alamasa da 4 puan almayı başardı. İlk gün günün sonuncusu olmadığı biri bir çok gelinin de aldığı puanlarla geride bırakmayı başardı. 

6 Kasım 2020 tarihinde yayınlanan hafta finalinde 70 puan alarak diğer yarışmacılardan daha az puan toplayan yeşil saçları ile programa iki hafta dahil olan Ezgi yarışmadan elenen isim oldu.

=> 9 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

Bu hafta 9 Kasım 2020 tarihinde elenen Ezgi’nin yerinde Esra Özekin dahil oldu. Esra’yı diğer gelinlerden ayrına en önemli özelliği ise eşi de kendisi gibi bir yarışma programında yarışmasıdır. Masterchef yarışmasında Kahyan Esra’nın eşlidir.

Esra Özekin ile Eşi Kayhan Özekin

“Yanım da olması gerekenler zaten yanımda, elenip gidecekler kimin umurunda” Esra Özekin

Sözleri ile yarışmada şu an yer alan tüm gelinleri bir bir eleyip bileziklere sahip olacağını iddia etti. Her yeni gelen gelin gibi büyük bir iddia ele yarışmaya dahil olan Esrasöylediği gibi güzel yemekler yapabilecek mi? Elbette bunu zaman bizlere gösterecektir. Şimdi Esra Öztekin hakkında merak edilen bilgileri paylaşacağız.

Bu haftada Zeynep’in yerine yeni gelen yarışmacının adı Esra Özekin oldu. Aslen Ankaralı ve 27 yaşında ki Gizem programda adından çok söz ettirecek. Esra Özekin ile ilgili merak edilen tüm bilgileri hemen alt kısımda madde madde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Esra Özekin Bilgileri

Gelinim Mutfakta Esra Özekin

 • Aslen Tokatlı
 • Şu an 30 yaşında
 • 1990 Tokat doğumlu
 • Turizm ve Otelcilik Mutfak bölümü mezunu
 • Eşinin Adı Kayhan
 • Bir çocuk annesi
 • Özel sektörde çalıştı
 • Şu an ev hanımı
 • Ben Bilmem Eşim bilir programına katıldı
 • İstanbul da ikamet ediyor
 • Kendisini hırslı buluyor
 • Yemek sektörünce bir ara çalıştı

9 Kasım 2020 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni katılan Esra Özekin Aslen Tokatlıdır. Eşi Kahyan Özekin de Masherchef yarışmasında boy göstermiştir. Eşi ile birlikte Fox TV ekranlarında yayınlanan ben bilmem eşim bilir programında yarıştı.

Esra Özekin ve Kaynanası Hatice Özekin resmi

Gizem Özekin; Aslen Tokatlıdır. 30 yaşında olan Esra daha önce yemek sektörünce yer alsa da şu an ev hanım ve çalışmıyor. Bir çocuk annesi olan Esra yarışmada birinci olacağını, diğer gelinlerden daha çok altın alacağına inanıyor.

Gelinim Mutfakta Esra Özekin İnstagram Adresi

İnstagram hesabını şu an 2800 kişinin takip ettiği Esra Özekin’in isntagram adresi “@esra_ozekin” adresini kullanmaktadır.

Esra Özekin Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

9 Kasım 2020 Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Esra Özekin’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu