Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ezgi Elendi Mi? Ezgi Ne Zaman Geri Gelecek?

13 Eylül Cuma günü 350. bölümü ile karşımıza gelen Kanal D’nin yarışma programında Ezgi elendi mi? Yada elenecek mi? diye sosyal medyada popüler yarışmacının hayranları oldukça merak içinde. Bizle sizler için kulis bilgilerimizi derleyip topladık ve bir sonuca vardı. Gelinim Mutfakta Ezgi elendi mi görseliGelinim Mutfakta Ezgi elenecek mi? yoksa en yakın rakibi Hilal mi elenecek? yada Ezgi yerine bir başka yarışmacı mı ayrılacak? Tüm bu soruları kesin kulis bilgileri sayesinde sizlere aktarmaya çalışacağız.

Gelinim Mutfakta Bugün Ezgi Elendi Mi?

Kanal D ekranlarında ikinci sezonuna merhaba diyen sevilen yarılma programında üç haftayı geriye bıraktık. Geçtiğimiz sezon finalinde Ezgi’nin bebeğinin rahatsızlanmasından dolayı, programdan kendi isteği le ayrılmış, yerine Elif Akçam dahil olmuştu. Ancak, Ezgi yeni sezon ile birlikte yeniden dahil olması nedeni ile Elif de veda edemeden yerini Ezgi ve Reyhan’a bırakmıştı.13 Eylül Cuma Fatih Ürek Ezgi'nin elendiğini açıkladığı an Hülya’nın elenmesinden sonra Elif de yeniden programa dahil oldu. Ezgi, yeni sezonda ezeli rakibi Gülcan’ı elemek için elinden geleni yapsa da Gülcan kendi isteği ile yarışmadan çekilmesi Ezgi’nin de modunu düşürdüğünü düşünüyorum. 

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Eylül Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak ve Ezginin bugün haftalık toplam puan durumu hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün Ezgi elenecek mi? Elbete bu sorunun cevabını vereceğiz. Yeni sezon başladığından bu yana bir kez bilezik sahibi olan Ezgi Yıldırım, Toplam da 75 bilezik ve 55 çeyrek altınını sahibi oldu. Yarışma tarihinde en çok bilezik sahibi olan Ezgi, bunun verdiği rahatlıkla 9 Eylül 2019 hafta başında rahat tavırları ile yemeğini yapsa da kaynanalar en düşük puanı Ezgi’ye verdi.

Ezgi ise daha sonraki günlerde durumunu kurtarmak için vaktinin olduğunu düşünse de hafta finali 13 Eylül 2019 cuma günü eleme potasında yarışacak pozisyona düştür. Kendisine en yakın yarışmacıların toplam puanlarına baktığımızda

  • Hatice: 58 
  • Elif : 52
  • Hilal: 38
  • Ezgi: 29

Puanlara baktığımızda Ezgi 29 puanla Cuma günü eleme potasında yarışacak. Kendisine en yakın rakibi Hilal ise 38 puanla 9 puan farkın olması nedeni ile Ezgi bu aradaki farkı kapatabilecek mi? diye ekran başında Ezgi hayranları adeta dört gözle bekliyor. Program da en çok yarışan ve en çok bilezikleri alan yarışmacı Ezgi aldığımız kulis bilgisine göre 13 Eylül Gelinim Mutfakta elene kim sorusunun cevabı olan gelin olacak. 

 Ezgi Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Gelecek Mi?

Son zamanlarda sosyal medyada eski yarışmacıların gelmesi konusunda bir çok kişinin hoşuna gitmediğini ve ekranda farklı isim ve yüzleri görmek isteyen izleyicilerin sayısı hiç de az değil. Ancak buna karşın Ezgi’nin de sevenleri azımsanamayacak kadar da az değil.13 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Ezgi Elendi mi Ezgi elenir ise ben de programı izlemeyeceğim diyenlerin sayısını program yapımcıları illaki dikkatte alacaktır. Lakin bunu dikkate alabilmesi için reytinglerde ciddi bir gerileme olması gerekiyor. Şahsi fikrimi beyan etmem gerekirse yakın zamanda Ezgi ve Gülcan geri gelmeyecek.

Bu programa haber vermeden giden Hatice Karabulut, gittiğinde Fatih Ürek çok sinirlenmiş ve Hüsniye Karabulut ise sosyal medya hesabından program artık bizim için bitti dese de yeniden karşımıza çıktılar. Şu an söylenen Ezgi ve Gülcan geri gelmeyecek. (Şu an ki şartlara göre)

Ezgi Yıldırım Kim?

16 Temmuz 2018 tarihinde programa ilk defa dahil olan yarışmacı Ezgi Yıldırım o gün kendisini tanıtırken Elazığ ilimizden yarışmaya katıldığını, kaynanası Reyhan hanım ise Erzincan ilimizden yarışmaya dahil olduğunu açıkladı. Ancak hem Ezgi hem de Reyhan hanım aslen Tuncelili olduklarını açıklamışlardı. Dilerseniz Ezgi’nin ilk defa programa katıldığı o anları bir kez daha hatırlayalım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu