Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ezgi Kim? Kaynanası Reyhan Nereli?

Gelinim mutfakta Ezgi kim nasıl biri? Kaç yıllık evli? Nereli? Yarışmaya birlikte katıldığı kaynanası Reyhan hanım nereli kaç yaşında ve nasıl biri olduğunu bu yazımızda anlatmaya çalıştık. 16 Temmuz Pazartesi gelinim mutfakta yeni gelen gelin hakkında merak edilen soruların cevapları sizler için derledik. 

Gelinim Mutfakta Ezgi Kim?

Yeni bir hafta ve yeni bir gelinle haftanın ilk günü ile Gelinim mutfakta yarışma programı saat 12:15 de kanal d ekranlarında olacak. Öncelikle sizlere bu yazımızda 16 temmuz pazartesi yeni gelen gelin ve kaynana hakkında bilgilendirme yapacağız.

Geçen hafta ile bağlantı kurmak adına geçen haftanın kısaca hatırlayalım. Ezgi kimin hangi gelinin yerine geldiğini bilmeyen izleyicilerimiz olabilir. Daha sonra Ezgi ve kaynanası Reyhan hanım hakkında konuşalım.

Gelinim Mutfakta 16 Temmuz Pazartesi Gününü Birincisi İçin Açtığımız Sayfamıza Geçmek İçin [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton] Ayrıca [pembebuton]Gelinim Mutfakta Emine Kim[/pembebuton] Olduğunu merak ediyorsanız buraya tıklayınız

Geçtiğimiz hafta yarışmada bir sürpriz yaşandı ve eski yarışmacılardan Elif ve kaynanası Çiğdem hanım yarışmaya dahil oldu.Elif’in Kim Olduğunu merak edenler için açtığımız sayfaya geçmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Nurten hanım ile Çiğdem hanımın tarzları aynı oldu için Nurten hanım biraz burun kıvırdı.

Bu durum Çiğdem hanımın gözünden de kaçmamış ve günün kritiklerinde çokça bu durumdan söz etti. Elif daha ayağının tozu ile ilk gün günün birincisi oldu ve Özlem’in dört haftadır birinciliğini elinden aldı. Elif ile Özlem geçtiğimiz hafta boyunca bir birine çok takıldılar.

Özlem elinin lezzeti ile diğer gelinleri geride bırakıp hep günün birincisi oluyordu. Ancak Elif geldikten sonra bu durum tersine döndü.

Geçen hafta Elif lahmacun yaparken malzemenin tamamını kullandığından dolayı verilen süre yetmediğinden lahmacunu çiğ kalmış ve tüm kaynanalardan düşük puna almıştı. Buna itiraz eden Elif’in itirazını haklı bulan Fatih bey Elif dışında malzemesini artıran gelinlerden toplam puanlardan 3 puan kırılacağını açıkladı.

Gelinim Mutfakta Ezgi (16 temmuz gelinim mutfakta yeni gelen gelin) resim 1

Cuma günü final de Elif hem günün birincisi hem de 74 puanla altınların sahibi olurken 44 puan alabilen Şebnem ile renkli kişiliği olan Rukiye hanım yarışmadan elendi.

16 Temmuz gelinim mutfakta Ezgi de Şebnem’in yerine yarışmaya yeni bir yüz ve soluk olarak katıldı. Ezgi kendi kaynanası Reyhan hanım hakkında kaprisli olduğunu ve istemediği veya yanlışlıkla bir şey yaptığında hemen küstüğünü söyledi. 

16 Temmuz Gelinim Mutfakta Ezgi Dengeleri Değiştirebilecek Mi?

16 temmuz pazartesi gelinim mutfakta yeni gelen gelin Ezgi Elazığ dan yarışmaya katılırken kaynanası da Erzincan’dan gelmiş. Reyhan hanım ile Ezgi hanım aslen Tunceli’li olduklarını söyledi.

Ezgi dengeleri değiştirebilecek biri olarak gözüme çarptı. Yemeği yaparken masasına ve malzemelere hakim olduğunu gördüm. Ancak puanlama da nasıl bir yere gelir şimdilik orası meçhul.

Kaynanası Reyhan hanım de baskıcı bir kişiliği var. Bu baskı Hüsniye hanımdaki gibi “Yapacaksın Hatice” tarzında ise Ezgi’in işi şimdiden çok zor. Reyhan hanım kendi gelini için dik başlı olmadığını uysal ve uyumlu bir yapısı olduğunu söylerken gelinim Özlem’e benzeseydi oğlumun yuvası yıkılırdı..

Reyhan hanım Özlem gibi fevri çıkışları olan bir gelinim  olsaydı oğlumu boşattırırdım demeye çalıştı. Diğer kaynanalar Reyhan hanımın bu çıkışmasına biraz hayret ettiler.

Bakalım Gelinim mutfakta Ezgi dengeleri değiştirmeyi başarabilecek mi? Yarışmada bir gruplaşmanın içerisinde olacak mı? Yoksa Başak gibi bireysel bir tavır mı takınacak bunları izleyip gözlemleyeceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu