Gelinim Mutfakta Ezgi Ne Zaman Gelecek? Neden Gitti? Reyhan Hanım Gelecek Mi? İşte Tüm Detaylar

Kalan D ekranlarında yayınlanan Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün saat 13:00 da yayınlanan Gelinim Mutfakta Ezgi neden gitti? Sorusunun az çok cevabını biliyoruz. Ancak Ezgi ne zaman gelecek? şeklinde özelden mail atanlar oldu. Bizde bu konuya açıklık getirmek ve bir tarih vermek istiyorum. Reyhan hanım ne zaman gelecek? Hangi tarihte gelecek? İşte bu soruların cevaplarını açıklayacağız.

Gelinim Mutfakta Ezgi ile Reyhan Ne Zaman Gelecekler?

23 Kasım 2018 tarihinde hafta finalinde beklenmedik bir olay yaşandı ve fenomen kaynana Reyhan hanım ile Ezgi yarışmadan ayrıldılar. 16 Temmuz 2018 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına pazartesi günü katılan ve ikinci hafta finalinde elenmesine rağmen Cansu’nun aniden fenalaşması sebebi ile Cuma ayrıldığı yarışmaya 6 gün sonra yeniden Cansu’nun yerine dahil olmuştu. O günden 23 Kasım tarihine kadar bilfiil yarışan ve 30 bilezik, 20 çeyrek altın alan Ezgi neden gitti?

Ezgi bize verdiği bilgiler çerçevesinde yarışmaya Elazığ’dan yarışmaya katıldığını aktarmıştı. Ancak yakın zamanda konuşma arasında, hafta sonları Antalya’ya çocuklarımın yanına gidiyorum şeklinde beyanlarını hatırlıyorum. Anladığımız kadarı ile Ezgi’nin bebeğine annesi Antalya da bakıyordu. Ancak annesinin ellerinde oluşan sinir sıkışmasından dolayı acil ameliyat olması sebebi ile Ezgi Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrıldı.

Ezgi Geri Gelecek Mi?

Fatih Ürek Ezgi’nin sağlık sebebi ile ayrılmasını o anda öğrendiği için şaşkınlığını gizleyemedi. Durumu yönetmenine ve rejiye de aktaran Fatih Ürek sağlık sebebi olması nedeni olduğu için Ezgi ile Reyhan’a geçmiş oldun dileklerini ileterek Ezgi’nin annesinin sağlığına kavuştuktan sonra yeniden yarışmada olacaklar diyerek Ezgi ile Reyhan’ın geri geleceğini açıkça söyledi. 

Reyhan Geri Gelecek Mi?

Aslında Reyhan’ın yarışmadan çekilme sebebi kendisi dışında dünürü sağlık sebebi nedeni ile Ezgi’nin bebeğine bakacak kimsenin olmaması nedeni ile Ezgi annesine bakarken, Reyhan hanımda Ezgi’nin bebeğine bakacak. Her şey normale döndüğünde Reyhan hanım gelinim mutfakta yarışmasına geri dönecek.

Fenomen Kaynana Reyhan İle Ezgi Ne Zaman Dönecekler?

Kısa bir araştırmadan sonra ve bir kaç doktordan aldığımız bilgi çerçevesinde Ezgi’nin annesinin sağlına ne zaman kavuşabileceğini sorduğumuzda aldığımız cevap, bir aydan kısa bir süre sonra normal hayatına dönse de fizik tedaviler alması gerektiğini bu süre zarfında da ağır kaldırmaması gerektiği için Ezgi 1 ay içinde dönme ihtimali olsa da çocuğuna iyi bir bakıcı birisini bulmak zorunda.Gelinim Mutfakta Ezgi İle Reyhan ne zaman gelecek (Ezgi & Reyhan) resim 1

Reyhan hanım ayrılmadan önce verdiği bilgiler çerçevesinde Ezgi’nin bebeği sadece kendisinde ve dünürün de kaldığını söylemesi Ezgi’nin yarışmaya geri dönme tarihini uzatacaktır. Bu arada Reyhan ile Ezgi kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız.

Annesinin tam manası ile sağlığına kavuşması yaklaşık 3 ay bir süre alacak. Sözün Özü Ezgi ne zaman dönecek? sorusuna, Ezgi ile Reyhan’ı en erken bir ay sonra yeni yılın ilk ayında görme ihtimalimiz olsa da, annesinin tam olarak iyileşeceğini 3 aylık süre sonunda Şubat ayında katılacağını düşünüyorum.

Ezgi İle Reyhan Neden Ayrıldığını Anlatan Bölüm 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Gelinim Mutfakta Ezgi Ne Zaman Gelecek? Neden Gitti? Reyhan Hanım Gelecek Mi? İşte Tüm Detaylar (7 Yorum)

 1. REYHANLA EZGI YARIŞMAK ICIN DEGIL PROKLAMA ŞOV YAPMAK İÇİN ÇIKIYORLAR REYHANIN AMACI ÜNLÜ OLMAK BIR ZAMANLAR KANALDA SEMRA HANIM VARDI ONUN GIBI REYHAN ŞOV YAPIYOR FATİH BEYE ÇOK RCA EDIYORUM REYHAN BİRDAHA GERİ GELMESIN PROKLAMA RENK GELDI SEVKLE ISLIYORUM SAYGILAR

 2. Ohh Allaha şükür. Gelecekleri günü dört gözle ve hasretle bekliyor olacağım. Ezginin Annesine çok üzüldüm. Allah acil şifalar versin.😉

  • ITIRAF EDEYIM BEN REYHANI KISKANIYORUM SEVILMESINI KISKANDIM SEMRA HANIM GIBI DEMIŞTIM YANILMIŞIM ÇOK EĞLENCELIYDI REYHAN PROKLAMA GERI DON REYHAN ŞOVLARINI ÖZLEDIM SAYGILAR

    • İtirafını sevdim. 😉 Dimi Reyhan çok eğlenceli programda olmadığı zaman çok keyifsiz izleniliyor. Gelecek merak etme 😉
     Kızmayayım da aramıza katılmak istersen buyur katıl.