Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Yok? Ezgi Geri Gelecek mi?

Gelinim Mutfakta Ezgi neden yok? Neden gitti? diye sorarken yarışmada Reyhan’ın olmasını görenler ise oldukça şaşırdı.

=> 30 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu konusunda bilgi almak için tıklayınız.

Gerçekten Ezgi neden gitti? Bu bir şaka mı? Diyenlerin sayısı da hiç de az olmadığını baştan söylemem gerek. Peki gerçekten Ezgi gitti mi? Yoksa Şaka mı? Gelinim Mutfakta Ezgi geri gelecek mi? İşte bu soruların cevapları detaylı analizlerle yazının devamında sizleri bekliyor.

30 Mart Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Gitti?

Son bölümde Ezgi Yıldırım uzun süredir alamadığı bilezikleri koluna takmış, en yakın rakibi olan Elif ile arasındaki 5 bilezik sayısını yeniden 10 bileziğe çıkartmıştı. 30 Mart 2020 tarihinde 486. bölüm de hem Ezgi hem de Elif’in olmamasını gören izleyenler bu işte bir şaka olduğunu düşünecekler.

30 Mart Gelinim Mutfakta Ezgi Neden Gitti - (görseli)

Elif ve Ezgi’nin ayrılışını görenler bu işte bir şaka olduğunu düşünse de maalesef gerçek. Elif’in neden ayrıldığını bir önceki yazımızda anlatmıştım. Onun ayrılma sebebi çok farklı.

Ezgi Yıldırım, son zamanlarda dünyayı saran pandemi hastalığını gündeme getirip yarışmadan ayrılan isim oldu. Ezgi aslında gitmesinde neden olan sebepler var. Tıpkı Elif de olduğu gibi.

Ezgi Yıldırım’ın Gelinim Mutfakta’dan Ayrılma Nedenleri

  • Corono virüsünden korkması
  • Elif ile yarışmak istememesi
  • Eski başarısını kaybetmesi
  • Reyhan hanım ile anlaşamaması
  • Reyhan hanım tabaklarını bulamaması

Nedenlerinden dolayı Ezgi yarışmadan ayrıldı. Peki Ezgi ayrıldı. Reyhan’ın ne işi var diye soranlar oluyor. Reyhan popüler olmak isteyen ve göz önünde olmayı çok seven biri. Eline geçen bu imkanı kaybetmemek adına eltisinin gelini ile yarışmaya katıldı.

Ezgi Gelinim Mutfakta neden ayrıldı görseli

Kısaca Ezgi auto Eltinin gelini in oldu. Tabi burada Ezgi’yi sevenler hemen geri gelip gelmeyeceğini merak ettiler. Biz de hemen cevap verelim.

Gelinim Mutfakta Ezgi Geri Gelecek Mi?

Ezgi Korona virüsü sebebini bahane ederek yarışmadan belli bir süre ayrıldı. Tabi onu sevenler de Ezgi’nin geri gelmesini çok istiyorlar. Bu nedenle sosyal medyada ciddi bir istek var.

Gelinim Mutfakta Ezgi Geri Gelecek mi - (görseli)

Ezgi’nin korona olayını bahane ederek bir yerlere mesaj verdiğini düşünsem de elimde bir delil olmadığı için sizler bunu inandıracak değilim. Ancak Aslen Elazığlı olan ve hırslı yapısı ile hafızlarda yer edinen Ezgi, diğer yarışmacılar varken kaçıp gitmesi virüs korkusunda olmadığını düşündürdü bana.

Ezgi yıldırım Geri gelecek mi? Elbette geri gelecek. Ancak onun zamanı belli değil. Şöyle ki Ezgi belli bir süre ayrıldı. Yeri ise Reyhan’ın eltisinin gelini geldi. Ezgi istediğini alana kadar yada istediği şartlar oluşana kadar gelmeyecek.

Ezgi yıldırım Ne Zaman Dönecek?

Ezgi pandemi hastalığını yani korona virüsünü bahane edip yarışmadan ayrıldı. Ancak geri döneceğini yukarıda izah ettim. Peki Ezgi ne zaman geri dönecek? Tahminlerime göre Gelinim Mutfakta çekimleri korona sebebi ile devam etme olayına bağlı olarak Ezgi’nin yerine gelen yarışmacı elendikten sonra Ezgi dönecektir.

Ezgi ne zaman geri dönecek görseli - (Gelinim Mutfakta)

Ezgi bu süre zarfında hem çocukları ile ilgilenecek. Hem de özlenen yarışmacı olanacağı için aradaki hasretlik çok sürmeyecek. Kesin bir süre veremiyorum. Bunun en büyük sebebi korona sebebi ile yarışmanın çekimlerinin durma ihtimali var.

Ezgi’nin Yarışmaya Gelmediği Bölüm Fragmanı

Ezgi Yıldırım yani Reyhan’ın gelini 30 Mart 2020 tarihinde 491. bölümde Ezgi’nin gelmediği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu