Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Ezgi Ve Reyhan Çekildi mi? [Ezgi Ayrıldı mı?]

Gelinim Mutfakta yarışmasın da Reyhan ve Ezgi yarışmadan çekilmek istedi. Peki gerçekten mi çekilecekler Yoksa şaka mı yapıyorlar. İşin arka planında olanları duymak ister misiniz. ? O zaman haberimizin devamını şiddetle okumanızı tavsiye ederim.

Ezgi yarışmadan çekildi mi? haberi sosyal medyada çalkalana dursun bu duruma nasıl geldiğinden itibaren başlayıp, sonunda ne olacağını da detaylıca sizlere izah etmek istiyorum.

Gelinim Mutfakta Ezgi Gidecek mi?

Ezgi Yıldırım bu yarışmada en çok bileziğin sahibi olan gelin olduğunu sanırım söylemeye gerek yok. Zira kendisi 80 bileziğin sahibi ve bir o kadar çeyrek altını alan gelin. Sosyal medyada 100.000 üzeri haran kitlesine sahip olan Ezgi bu seviyeye ağır başlı olması ile geldi.

Ezgi yıldırım yarışmadan elendikçe izleyenler hep onun yeniden gelmesi konusunda kim zaman yapım şirketine kimi zaman da kanal D’ye baskı kurarak Reyhan ve Ezgi’yi defalarca geri getirdiler.

Ezgi Ve Reyhan Çekildi mi (görsel)

Bu ikiliye karşı duyulan sevgi, programında reytinglerine %100 katkı sağladığı kuşku götürmez bir gerçek. Bugün 13 Mart Cuma günü Reyhan hanım son puan durumu açıklandıktan sonra elenmediklerini duyunca, aynen şu ifadeleri kullandı.

“Fatih bey, biz çekilmek istiyoruz.” Reyhan Yıldırım

Fatih Ürek elbette best of yarışmasında en çok beklenen ve takip edilen ismini çekilmek istemesi, kendini çok şaşırttı. Peki Reyhan ve Ezgi çekildi mi? Yoksa yarışmada kalmaya devam etti mi? Arka planda neler oldu? İşte o anlar

Arka Planda Ne Oldu

Reyhan ve Ezgi, Çiğdem ve Elif’e karşı ezilmek istemiyorlar. Ezgi, elif’in yemek yapamadığı halde bilezikleri almasından çok rahatsız oldu. Bu konudan dolayı kendisi ve adını ezdirmemek adına ayrışmak istediler.

Reyhan hanım, Çiğdem ve Hanife’ye karşı sinir olması, Ezgi’nin ise yemek yapamayan Elif’in kendisine karşı bilezik alması nedeni ile adını ve adeta markasını ezdirmek istemeyen Ezgi gitmek istedi.

Ezgi ve Reyhan Gitti mi?

Kalan D yetkilileri ise hemen araya girip, sorunu çözmek için elinden geleni yaptılar. Fatih Ürek de Reyhan ve Ezgi’nin kalması yönünde ricada bulundu. Aslında ikili gitmek değil, Çiğdem ile Elif’e göz dağı vermek ve asıl assolist kim olduğunu göstermek maksatlı bir girişimde bulundular.

Gelinim Mutfakta Ezgi Ve Reyhan Çekildi mi (13.03.2020)

Hatırlar mısınız? Elif ile Çiğdem Best of yarışması öncesinde programdan ayrılmış, Elif’in ayrılma nedenin bile yayımlamamışlardı. Şimdi Ezgi göstere göstere gitmek istediğini söyleyince, Elif’in aldığı bileziklerin sevincini bile yaşayamadı. Kısaca hevesi kursağında kaldı. Bilezikleri aldığın da bile mutlu olamadı. Çünkü dikkatler kendisine değil, Ezgi’ye yöneldi.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu