Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fadime Ve Kaynanası Fatma Kimdir? 28 Ekim 2019

Gelinim Mutfakta Fadime ve kaynanası Fatma hanım bu hafta 28 Ekim 2019 Pazartesi günü yeni katılan gelin ve kaynana oldular. Bu yazımızda Yeni gelen yarışmacı Fadime kim olduğunu ve kaç yaşında aslen nereli gibi temel düzeyde hakkında merak edilen soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

==>  [pembebuton]1 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] görmek için lütfen tıklayınız.

Programı yakından takip etmeyenler Fadime hangi yarışmacının yerine geldiği konusunda bilgi sahibi olmayan olabilir. Bu sebeple kısaca geçtiğimiz hafta hakkında bilgi vermek istiyorum.

==>  [pembebuton]31 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Fadime - 28 Ekim 2019 Pazartesi==>  [pembebuton]30 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalinde programa dahil olan Aysu ile beraberinde Melike program da adeta ölüm kalım mücadelesi verdiler. Ancak gülen taraf Melike odu. Aysu hafta başından beri istediği puanları bir türlü alamadı.

=> Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Ekim Salı Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Hafta finalinde de en düşük puanı alan gelin olarak yarışmadan kaynanası Fatma ile birlikte elenen isimler oldu.  Dikkat: 28 Eylül 2019 günü Gelinim Mutfakta Fadime hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

Gelinim Mutfakta Fadime Kim? (28 Ekim 2019)

28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının 381. bölümün de programa Aysu’nun yerine katılan yarışmacı Fadime oldukça dişli bir yarışmacı aynı zamanda kaynanası karşı sesini yükseltebilen bir gelin olarak daha ilk dakikadan dikkatleri üzerine çekti. Kaynanası Fatma hanımı alacakları altını paylaşacağız demesine çok sinirlenen Fadime aynen kaynanasının yüzüne şu ifadeleri kullandı;

“Ben altınları yarı yarıya vermek zorunda mıyım?”

Gelinim Mutfakta 28 Ekim Yeni Gelen Yarışmacı Fadime ve Kaynanası Fatma

=> Bu arada [pembebuton]28 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sözleri ile kaynanasına karşı bazılar Fadime’yi saygısız bulsa da ikisi arasındaki samimiyetin ne derece olduğunu bilemediğimiz için bu onuda yorum yapmak bizim haddimize olmadığını düşünüyorum. Dikkat: 21 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Aysu hakkındaki bilgiler yazının son kısmında maddeler halinde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Fadime’nin Bilgileri 28 Ekim Pazartesi

  • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
  • 2 çocuk annesidir
  • 8 yıllık evli
  • 7 yaşında bir oğlu var
  • 11 yıllık bir kızı var
  • Aslen Tokatlı

Gelinim Mutfakta Kaynana Fatma’nın Bilgileri 28 Ekim Pazartesi

  • İstanbul Ok meydanından yarışmaya katılıyor
  • Aslen Malatyalı
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
  • Gelini Fadime’ye çok güveniyor

Yeni gelen yarışmacı Fadime ve kaynanası hakkındaki düşüncelerinizi yorum kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Fadime’nin Geldiği Bölüm

28 Ekim 2019 Pazartesi günü Aysu’nun yerine gelen yarışmacı Fadime’nin programa katıldığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu