Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok? Geri Gelecek Mi?

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok? Neden ayrıldı? Fatih Ürek Gelinim Mutfakta yarışmasında neden ayrıldı? İşte olayların perde arkasında ünlü sanatçı ve sunucu programdan neden ayrıldığını ve geri gelecek mi? sorularının cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

22 Mayıs Cuma günü 530. Bölümü ile sezon finaline giren yarışma programı, geçtiğimiz hafta yeni sezon fragmanı çıkması ile izleyenler oldukça heyecanlanmıştı. Fatih Ürek kendi instagram hesabından 17 Ağustos 2020 tarihinde Kanal D ekranlarında olacaklarını bizzat söylemişti.

Lakin kanal D 17 Ağustos Pazartesi günü gelinim Mutfakta programının başlayacağı saate “Ben Bilmem Eşim Bilir” isimli programın tekrar bölümünü koyması, herkesi şok etti. Bir çok kişi Gelinim Mutfakta yayından mı kaldırıldı? Niçin yayınlanmadı? diye merak etseler de gerçek cevabı bir türlü bulamadılar.

Bu yazımızda perde arkasında gelişen olayları aktaracağız.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok

17 Ağustos 2020 tarihinde yeni sezona başlayacak olan programın fragmanın da Fatih Ürek program bir değişim olacağını ve artık kendisi de gelinlerin tabaklarına puan vereceğini duyurması, izleyicide olumlu karşılık buldu.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok
Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok

Kaynanalar kendi gelinini bulmak adına olmuş tabaklara düşük puan verip, vicdanları sızlatmasına Fatih Ürek çoğu zaman olmuş tabakların düşük puanlar verdiği konusunda açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz sezon Fatih Ürek ve ekibi kayın validelerin verdiği puanların yanı sıra Fatih Ürek de puanlamaya dahil olup programda adaleti sağlamak istese de bu teklifi yapım tarafından kabul edilmediği için geçtiğimiz sezon Fatih Ürek yarışmacılara puan veremedi.

Bu sezon başında yine bu mesele gündem oldu. Fatih Ürek ve ekibi adaleti sağlama adına Fatih Ürek’in de puanlamaya dahil olması gerektiğini dile getirse de kanal son anda kararından vaz geçip Fatih Ürek’in puanlamaya dahil olmasını istemedi. Bu sebeple ipler gerildi ve karşılıklı olarak yollar ayrıldı.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı? İpler Tamamen Koptu Mu?

Ünlü şarkıcı ve sunucu Fatih Ürek yaklaşık 2 yıldır Gelinim Mutfakta yarışmasını elinden geldiğince sunuculuğu götürmeye çalıştı. Bu konuda çok eleştiri aldığı zamanlarda  oldu. Özellikle Ezgi ve Reyhan’a karşı çok fazla müsamaha gösterdiği yönünde eleştiriler de aldı. Şimdi iç yapımlar ile arası açılan ve karşılıklı olarak iplerin gerilmesi, Fatih Ürek döneminin kapanmasına neden oldu.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı Resmi
Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Ayrıldı Resmi
Fatih Ürek Neden Ayrıldı; iç yapımlar ile arsında çıkan fikir anlaşmazlığı sebebi ile her iki tarafında kararında ısrar etmesinden dolayı Fatih Ürek Gelinim Mutfakta programının sunuculuğundan ayrıldı.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Gelecek Mi?

Bu sezon başında imzalanan karşılıklı sözleşmeler geçtiğimiz gün iplerin gerilmesi kanalın sözleşmeyi fes etmesi ile sonlandı. Şimdi Fatih Ürek’in yerine yine popüler bir isim arama çabasına giren kanal, önemli isimlere teklif götürdü. Ancak, gerek Fatih Ürek gerekse kanal arasında anlaşmazlığın giderilmesini isteyen kişiler de arayı yapmak istiyor. Zira Fatih Ürek bu program için şarkı yazmış ve seslendirmiştir.

Fatih Ürek Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Gelecek Mi resmi
Fatih Ürek Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geri Gelecek Mi resmi

Fatih Ürek ile yeniden anlaşma sağlanması, arada çıkan ufak pürüzlerin giderilmesine bağlı olsa da iplerin gerilmesi şimdilik bunu mümkün kılmıyor. Fatih Ürek’in yerine gelecek isim ile anlaşma sağlanırsa, sesi de güzel olmalı. Zira “Gelinim Mutfakta, Yemeği tabakta” şarkısını yeniden seslendirmesi gerekecek.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

    1. Iyiim şükürler olsun, teşekkür ederim :) bi bakim dedim buralara, kimler var kimler yok diye :) emoji emoji sen miydin Amara? Unuttum kimin olduğunu emoji arkasında, kusura bakma lütfen, baya zaman oldu :)

    1. Hava tamam, kusura bakma :) sevindim iyi olmana. Valla yaz işte, çok çok sıcaklar bizleri kavurdu geçti ? buraları özlemişim, bakim dedim.. Sen burdaymıydın hep?

        1. Şansa bak, neredeyse aynı anda gelmişiz buraya yine. Iyi yapmışın hava, acaba öbürleri de burda mı hala.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu