Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in Yerine Kim Gelecek? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in Yerine Kim Gelecek? Kimlere teklif gitti? Kanal ile anlaşma sağlayan sunucu oldu mu? İşte tün bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

22 Mayıs 2020 tarihinde korona virüs sürecinde erken sezon finaline giren Gelinim Mutfakta yarışması, geçtiğimiz günlerde çıkan fragman da 17 Ağustos 2020 tarihinde başlayacağını hatta Fatih Ürek de artık program da puan vereceğini duyurulmuştu.

Son anda yapılan değişiklikle Kanal Fatih Ürek ile yollarını ayırdı.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek Neden Yok? Sorusuna daha detaylı cevap verdiğimiz konumuza ulaşmak içi tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in Yerine Kim Gelecek?

17 Ağustos itibari ile yeni sezon başlamasını beklediğimiz yarışma programının fragmanı dahi çıkmasına rağmen Kanal D son anda aldığı kararla Fatih Ürek ile yollarını ayırdı. Hemen Fatih Ürek’in yerine kim gelecek diye araştırma ve teklif aşamasına başladı.

Gelinim Mutfakta sunuculuğuna Fatih Ürek’ten sonra Seda Sayan getirildi

Gelinim Mutfakta Fatih Ürek'in Yerine Kim Gelecek
Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in Yerine Kim Gelecek

Hatırlarsanız bizlerin çoğu yazılarında Fatih Ürek’e programın ilk teklifi gitmeden önce Saba Tümer’in sunucu olması istenmiş, lakin Saba o zaman başka bir programla ilgili sözleşmesi devam etmesinden dolayı teklifi reddetmek durumunda kalmıştı.

Şimdi yeniden kanal D Saba Tümer’in kapısını çalacak gibi. Zira Saba Tümer geçen yıl kitap yazmak için inzivaya çekilmişti. Geçtiğimiz aylar da ise kitabını tamamladı. Şu an boşta olan ünlü sunucu yeni sezonda Gelinim Mutfakta yarışmasında sunucu olmak adın en önemli adaylardan birisi.

Bir diğer önemli isim ise Fatih Ürek’in seslendirdiği şarkıyı da seslendirebilecek olan Seda Sayan. Ancak Seda Sayan’ın program başı ücreti Kanal D için pahalı gelebilir. Zira düşük reytinglerden dolayı maliyeti, karşılayamama durumu söz konusu.

Bir başka isim ise hali hazırda Çarkılefek programını sunan ve kanal D ile sıkıntı yaşamadan bu zaman kadar devam eden ve zamanında yemek programı da sunmuş Onur Büyük Topçu da Gelinim Mutfakta sunuculuğu konusunda önemli isimlerden birisi.

Gelinim Mutfakta kim sunacak - Saba Tümer mi
Gelinim Mutfakta kim sunacak – Saba Tümer mi

Kanal D hem sesi güzel hem de program başı ücretin az olduğu ve izleyici de önemli bir etki bırakacak ismin peşinde. Kanal D’nin zamanı oldukça az. Zira 24 Ağustos da yeni bölümü vermek istiyor. İlk çekilen haftayı da Fatih Ürek ile beraber çekildiği için yeniden çekmek durumunda olduklarından dolayı kısa sürede sunucu ile anlaşma sağlayıp çekimlere başlanacak.

Bir başka isim ise son zamanlarda tik-tok videoları ile gündeme bomba gibi düşen ve sesi ile dikkatleri üzerine çeken Murat Övüç’ün de adı gelen bilgiler arasında. Henüz kanal anlaşma sağlamadığını söyleyebiliriz.

Sizce Gelinim Mutfakta Fatih Ürek’in Yerine Kim Gelecek dediğimiz de ilk aklınıza gelen sunucu kim? Bu yazının hemen altında ki yorum bölümünde bu konu hakkında paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu