Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fatma Birinci Kimdir? (Kaynana)

Esra Birinci'nin Kaynanası Fatma Birinci'nin Bilgileri 15 Şubat 2021

Gelinim Mutfakta Fatma Birinci 15 Şubat Pazartesi günü 641. bölümde yarışmaya gelini Esra Birinci ile birlikte katılan kaynana Fatma Birinci kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Şu an nerede ikamet ediyor? Tüm bu soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Fatma Birinci; 1969 yılında Trabzon ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Trabzonlu olan kaynana Fatma’nın iki kızı bir oğlu var. İki damadı olan Fatma Birinci Maske imalatında çalışıyor. Ön planda olmayı seven otoriter kaynana olan Fatma Birinci Trabzon ilinde ikamet etmektedir.

(Güncelleme 29.03.2021) Fatma birinci gelini Esra ile birlikte yarışmaya ikinci defa 29 Mart Pazartesi günü yeniden dahil oldu. 

=> Gelinim Mutfakta Nurşen Çimen hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Fatma Birinci kimdir - gelinim mutfakta yeni gelen kaynana -15 Şubat
Fatma Birinci kimdir – gelinim mutfakta yeni gelen kaynana resmi

Geçtiğimiz hafta finalinde yarışmaya ve3da eden isim Damla ve şarkıcı kaynanası Gül hanım olmuştu. Bu hafta onlardan daha iddialı bir o kadar otoriter kaynana Fatma program dahil oldu. Bu haftanın en dikkat çeken ismi olacağı şimdiden belli olan Fatma, gelinine karşı tavırları günün kritiklerine masaya yatırılacak.

(Güncelleme 15.02.2021) ilk puanlamada gelini Esra’nın tabağına 2 puan verirken tam puanı Aysun Kuşatan’a verdi.

=> 15 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Kaynana Fatma şu an maske imalatı yapan fabrikada çalıştığının pandemi sürecinde programa katılmayı kendisi de istediğini dile getirdi.

Bu hafta yarışmaya yeni gelen Gelinim Mutfakta Fatma birinci hakkında elde edilen bilgilerin tamamı maddeler halinde alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Fatma Birinci

Gelinim Mutfakta Fatma Birinci resmi
Gelinim Mutfakta Fatma Birinci (kaynana Fatma)
 • 1969 yılında doğdu
 • Aslen Trabzonlu
 • Maske imalatında çalışıyor
 • 52 yaşında
 • üç çocuk annesi
 • Bir oğlu var
 • Oğlunun adı Fatih
 • İki kızı var
 • İki damadı var
 • Trabzon’da yaşıyor
 • Otoriter biri

Bu hafta yarışmanın 641. bölümde gelini Esra ile birlikte katılan otoriter kaynana Fatma daha ilk dakikadan geline karşı tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Programa ilk geldiğinde stüdyoda gözler kendisinin üzerindeyken şunları söyledi.

“Gümbür gümbür geldik. Ben Karadeniz kadınıyım!” Fatma Birinci (Kaynana)

Bu sözler bile ne kadar iddialı ve dediğim dedik birisi olduğunu katılar nitelikte. Henüz 52 yaşında olan Fatma hanım enerjik ve haraketli tavırları ile dikkatleri üzerine çekmeyi balardı.

Fatma Birinci (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

15 Şubat Pazartesi günü yarışma programında 641. bölümün de gelini Esra ile birlikte programa yeni gelen kaynana Fatma’nın geldiği ilk dakikaların videosu hemen alt kısımda sizleri beklerken Gelinim Mutfakta kaynana Fatma Birinci hakkında elde edilen bilgileri zamanla güncellenecektir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. FİLİZİM iyi akşamlar nasılsın? Canım bakıyorum Yemek sayfası daha yazmıyorsun? Bı sorunmu var canım beni tanırsın yemek yapmayi öğrenmeği çok severim Gelinim mutfaktaya bakamıyorum
  Seda Sayan gelince iyice keyfi kaçtı BURDAN Senin yazdıklarına
  Bakardım şimdi oda yok Mecbur İnternetten bakarım ne yapalım
  Yapacak bi şey yok Sağol canım Teşekkür ederim🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu