Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış Kimdir? [Nermin’in Gelini]

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış kim? 19 Eylül 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Fatma Dalmış Kimdir? Fatma Fatma Dalmış kaç yaşında? Dalmış aslen nereli? Kaç yıllık evli?  Fatma Dalmış’ın instagramı var mı? Gelinim Mutfakta yarışmasına bu hafta dahil olan yeni gelin kim? İşte tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Sümeyra Özcan hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya Döndü ile kaynanası Münevver dahil olmuştu. Döndü aldığı puanlarla rakiplerini geride bırakmayı başarmış, final günü bilezik kazanacak iki isim arasında gösterilmişti. Lakin Cuma günü Döndü aldığı düşük puanlardan dolayı yarışmadan elenen isim oldu.

=> 19 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları (2022)  sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Fatma ve Kaynanası Nermin Resmi - 19 Eylül 2022
Gelinim Mutfakta Fatma ve Kaynanası Nermin

Bu hafta yarışmaya Döndü kadar olmasa da iddialı bir yarışmacı olan Fatma dahil oldu. Sunucu Nursel Ergin Fatma’ya çeyrek ya da altın kazanmaları halinde, nasıl paylaşacaklarını sorduğunda, yarışmacı gelin Fatma şöyle söyledi. İşte o açıklamalar;

“Altınlar paylaşılmayacak. Direk benim olacak!” Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış

Dediği anlarda kaynanası Nermin’in gelinine bakışı ise oldukça dikkat çekti.

Gelinim Mutfakta Fatma - 19 Eylül 2022
Gelinim Mutfakta Fatma Kimdir – 19 Eylül 2022

Geçtiğimiz hafta iddialı ve eli lezzeti bir gelin olan Döndü iyi iş çıkartmasına rağmen, final bölümünde elendi. Bu hafta Fatma, Döndü’nün ilk hafta elde ettiği iki çeyrek altın başarasını geçip geçmeyeceği ise merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen Fatma rakiplerini elemek ve yarışmada kalabilmek için kesinlikle ama kesinlikle, ilk günden yarışmadaki varlığını puanlama olarak göstermesi gerekiyor.

Döndü’nün yerine bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen Fatma Dalmış’ın tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış Kimdir

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış Resmi
Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış
  • 1990 yılında dünyaya geldi
  • 32 yaşında
  • 2 haftalık evli
  • Aslen Kayserili
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Kendisine güveni tam
  • Mesleği Öğretmen

Fatma Dalmış İnstagram Adresi

19 Eylül tarihinde yarışmaya kaynanası ile birlikte dahil olan Fatma’nın instagram hesabı oldukça merak edildi. İşte 19 Eylül Pazartesi günü, Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan yeni gelinin instagram adresi alt kısımda verilmiştir.

@Fatma

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış’ın Geldiği Bölüm – 19 Eylül 2022

19 Eylül 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış’ın programa 986 bölüm de katıldı. İşte yeni gelen Fatma Dalmış’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu