Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın Kimdir [Gelinim Mutfakta Bu Hafta Gelen Yarışmacı Fatma]

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın kim? 7 Mart 2022 Pazartesi günü, Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Fatma Taşkın Kimdir? Gelinim Mutfakta Fatma aslen nereli? Fatma’nın çoğu var mı? Fatma Taşkın kaç yaşında? Fatma Taşkın’ın instagram adresi ne? 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Fatma Taşkın hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Deniz Varan Kimdir öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (11/03/2022) 11 Mart Cuma günü Fatma Taşkın geldiği hafta finalinde 64 puanla, en yakın rakibi Hasret’ten 5 puan eksik aldığı için yarışmadan elenen isim oldu.

=> 11 Mart 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Güncelleme (07/03/2022) 7 Mart 2022 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasına katılan Fatma, 12 puanla günü üçüncü bitirken, kendi kaynanasında beş puan alması ise oldukça dikkat çekti.

=> 7 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 28 Şubat tarihinde yarışmaya dahil olan Deniz ile kaynanası Naciye, yarışmada kalıcı olmak adına gelseler de istediklerini yapamadılar. Deniz Terzi geldiği hafta aldığı kötü puanlar sonucunda, 4 Mart 2022 tarihinde gelinim mutfakta yarışmasından elenen gelin oldu.

7 Mart ile 11 Mart tarihleri arasında yarışacak olan ve 7 Mart 2022 tarihinde yarışmaya dahil olan gelinin adı, Fatma Taşkın oldu. Fatma’nın çocuk sahibi olmasına duyduğu özlem, milyonları ağlattı.

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın ve Kaynanası Mevlüde Taşkın Kim
Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın ile Kaynanası Mevlüde Taşkın

Elinin lezzetine güvenen ve yarışmada birinci olmak, bilezik ve çeyrekleri almak için gelen Fatma’nın bu meblağı kazanması halinde nereye ya da nerelere harcayacağını şu sözlerle ifade etti.

“Herkes anne olmak ister. Tedavi oluyorum. Olmaya da devam ediyorum. Bu süreçte kullanmak istiyorum!” Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın

Sözleri ile Fatma Taşkın, yarışmaya altınları kazanması halinde tedavisi için kullanacağını, anne olmak istediğini dile getirdiği anlarda stüdyoda yer alan isimler gözyaşlarını tutamadılar.

Bu hafta (07/03/2022) yarışmaya katılan dahil olan Fatma Taşkın hakkında merak edilen bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın Kimdir

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın Kim
Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın
  • 4 yıllık evli
  • Bitlis’te yaşıyor
  • Çocuk sahibi olmak istiyor
  • Duygusal bir yapısı var
  • 32 yaşında
  • Aslen Iğdırlı
  • Mesleği muhasebeci
  • Şu an çalışmıyor
  • Ev hanımı
  • 1990 yılında doğdu

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın; 7 Mart 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Mevlüde ile birlikte katıldı. Kaynana ile gelin, yarışmada altın kazanmaya geldiklerini, kazandıkları altınlarla Fatma’nın tedavisi için kullanacaklarını dile getirdiler.

Fatma çocukları çok sevdiğini söylerken, Nursel Ergin kimsesizler yurdundan çocuk almaya razı olup olmadıklarını sorgunda, Fatma razı olduğunu, Mevlüde de kaynanası olarak razı olduğunu dile getirdiği anlar da dikkatleri üzerlerine çektiler.

Fatma Taşkın Kimdir

Fatma Taşkın Kim
Fatma Taşkın

Fatma Taşkın; 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Iğdırlı olan Fatma Taşkın, görücü üslü 2018 yılında evlenmiştir. Eşinin mesleği nedeniyle Bitlis ininde yaşıyor. Eşi aslen Elazığlıdır. 4 yıllık evli ve henüz çocukları yok. Çocuk sahibi olmayı çok istiyor.

Fatma Taşkın İnstagram Adresi

7 Mart 2022 tarihinde yarışmaya katılan Fatma Taşkın’ın instagram adresi çok merak edildi. 7 Mart ile 11 Mart tarihleri arasında yarışacak olan ve aldığı puanlarla bir sonra ki hafta yarışıp yarışmayacağı netlik kazanacak olan Fatma Taşkın’ın instagram adresi altı kısımda verilmiştir.

Fatma Taşkın instagram adresi: @Fatmataskın adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın’ın Geldiği Bölüm – 7 Mart 2022

7 Mart 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Fatma Taşkın’ın programa 881 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Fatma Taşkın’ın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu