Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ Kimdir [Selma Yelken’in Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ Kimdir? 23 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Selma Yelken ile birlikte programda dahil olan ve Selma’nın kaynanası olan Figan Arslanbağ kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Nerede ikamet ediyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Ergül Güzelli hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (24/05/2022) 23 Mayıs Pazartesi günü Figan gelini Selma ile birlikte yarışmaya dahil olan isimler oldu. Kaynana Figan ilk gün gelinine 2 puan vermesine rağmen, Selama 16 puan alarak Aslıhan ile birlikte günün birinciliğini paylaşan isim oldu.

20 Mayıs Cuma günü yarışmada en düşük puanı alan Edanur ile kaynanası Gülten, yarışamadan elenen isimler oldu. Bu hafta yarışmacı gelin olarka Edanur2un yerine Selma dahil olurken, kaynana Gülten’in yerine Figan kaynana yarışmaya yeni gelen isim oldu.

Gelinim Mutfakta Selma ve Kaynanası Figan
Gelinim Mutfakta Selma ile Kaynanası Figan

=> 23 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 23 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya elenen kaynana Figan, güler yüzü ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmada kalıcı olmak isteyen Figan kaynana, gelinin tabaklarını bulup beş puan vermek istiyor.

Kaynana Gülten yarışmada kalıcı olmak ve bilezikleri kazanmak için geldiğini şu sözlerle ifade etti!

“Gelinimi bulmaya geldim. Altın almak istiyoruz!” Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ

Sözleri ile kaynana Figan Arslanbağ, yarışmaya gelinin bulmak yarışmada kalıcı olmak ve altın almak istediğini dile getirdi.

23 Mayıs 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ Kimdir

Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ
Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ
  • 1966 yılında dünyaya geldi
  • 56 yaşında
  • Aslen Antalyalı
  • 3 evlilik yaptı
  • Şu an bekar
  • Beş çocuğu var
  • İki torunu var
  • İzmir de yaşıyor
  • Şu an çalışmıyor
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta yarışmasında 23 Mayıs 2022 tarihinde gelini Selma ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Figan Arslanbağ, iddialı sözlerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gelinine güvendiğini ve birlikte altın almaya geldiklerini iler süren kaynana figan, ilk gün gelinin bulup bulamayacağı ise merak konusu oldu.

Gelinim Mutfakta Kaynana Figan Arslanbağ Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Figan Arslanbağ
Gelinim Mutfakta Kaynana Figan Arslanbağ Kim

Figan Arslanbağ; 166 yılında dünyaya gelmiştir. Aslen Antalyalı olan kaynana Figan 3 evlilik yapmıştır. Şimdiler de bakar olan kaynana Figan’ın beş çocuk annesidir. İki torun sahibi olan Figan kaynana 56 yaşındadır.

Figan Arslanbağ Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Figan Arslanbağ, 23 Mayıs 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta programının 936 bölümünde, gelini Selma ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu