Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gamze Acar Kim? Gamze’nin Kaynanası Pakize Kimdir? 18 Kasım 2019

Gelinim Mutfakta Gamze ve kaynanası Pakize hanım gelinim mutfakta yarışmasın 396. bölümün de programa dahil olan yeni yarışmacılar oldu.

Bu hafta 18 Kasım 2019 Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Gamze ile kaynanası Pakize hakkında edindiğimiz bilgileri bu yazımızda sizler için hazırladık.

=> Gelinim Mutfakta 18 Kasım 2021 Perşembe Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gamze Acar & Pakize Acar Gelinim Mutfakta 18 Kasım Yeni Gelenler

=>Bu arada 25 Kasım 2019 Pazartesi günü Gamze’nin yerine gelen [pembebuton]Gelinim Mutfakta Aydan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta finalini izleyemeyenler yada kaçıranlar için bu hafta yarışmaya katılan Gamze kimin yerine kadroya dahil olduğunu merak edenler için geçtiğimiz hafta finalini ve elenen ismini açıklayacağım.

=> [mavibuton]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yarışmaya katılan Naci, ilk gün çok kötü puan almaması, kaynanası hanım da onu bulması izleyenler de acaba güçlü bir yarışmacı mı geldi dedirtse de beklentilerin altın kalan Naciye hafta finalinde en düşük puanı alarak yarışmadan elenen isim oldu. Dikkat: 18 Kasım 2019 Gelinim Mutfakta Pakize hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında verdik.

=> [mavibuton]21 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

 

Gelinim Mutfakta Gamze Kim? (18 Kasım 2019)

18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasının 396. bölümün de yarışmaya yeni gelen Gamze ile kayın validesi Pakize hanım hakkında elde ettiğimiz bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ancak yarışmacılar kimi zaman soy isimlerinin gizli kalmasını istedikleri için program da dahi açıklamadığı için biz de kişilik haklarına saygı duyup, verilen bilgileri sizlere aktaracağız.

=> Bu arada [mavibuton]20 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sırasında Gamze kaç puan aldığını görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Gamze Acar ve Kaynanası Pakize Acar Bu hafta yarışmaya katılan Pakize kaynana acaba gelini Gamze’yi bulabilecek mi? zira ilk günden Çiğdem hanım ve onun eşyaları ile uğraşması acaba güçlü bir yarışmacı mı geldi? O sebeple hem kendisine hem de gelinine güveniyor? diye bir an için bizleri bu yönde düşündürmeye itti.

=>Bu arada [mavibuton]19 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Yeni gelen Gamze güçlü olup olmadığını anlamak için ilk gün puanlama sonuçlarını görmemiz gerekecek. Daha sonrasında bir kanaat oluşturacaktır. Şimdi sözlerimi burada tamamlarken yeni yarışmacılar kendilerini tanıtırken ne söylemiş. Gelin hep birlikte bakalım.

=>Bu arada [mavibuton]18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 18 Kasım Yeni, Yarışmacı Gamze ve Pakize

Dikkat: 18 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Gamze hakkındaki bilgiler yazının son kısmında sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Gamze Acar’ın Bilgileri 18 Kasım Pazartesi

18 Kasım Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Gamze

  • 3 yıllık evli
  • 2 yaşında bir kızı var
  • Yarışmaya İstanbul’dan katılmış
  • Aslen Düzceli
  • İstanbul da ikamet ediyor

Gelinim Mutfakta Kaynana Pakize’nin Bilgileri 18 Kasım 2019 Pazartesi

  • İstanbul’dan yarışmaya katılıyor
  • Aslen Düzceli
  • Yarışmaya katılmayı kendisi istemiş
  • 4 kızı bir oğlu var
  • Torun sahibi

Yeni gelen yarışmacı Gamze ve kaynanası Pakize hakkındaki düşüncelerinizi, yazının alt kısımında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gamze’nin Geldiği Bölüm

18 Kasım 2019 Pazartesi günü Naciye’nin yerine gelen yeni yarışmacının katıldığı bölüm fragmanı yani 396. bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu