Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gizem Kim? Gizem’in Kaynanası Sevim Hanım Kimdir? Gelinim Mutfakta 25 Şubat Yeni Gelen Yarışmacı

Gelinim Mutfakta 25 Şubat 2019 Pazartesi ve yeni haftaya başlarken çalışan çalışmayan herkesin haftayı hayırla geçmesini temenni ederim. Her hafta ilk günü yeni bir yarışmacı yarışmaya dahil olamaya devam ediyor. Bu hafta yarışmaya dahil olan gelinimizi adı Gizem. Kaynanasının adı ise Sevim hanımdır. İlk olarak Gelinim Mutfakta Gizem kim olduğunu kısa kısa bir kaç cümle ile sizlere tanıtacağız. Daha sonra Gizem’in biricik kaynanası Sevim hanımı tanıtmaya çalışacağız. bu arada Gizem geldiği hafta, [pembebuton]Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabı kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Bu arada bu hafta yarışmaya dahil olan Gizem’in, [saributon]Gelinim Mutfakta 28 Şubat Perşembe Puanlaması[/saributon] açısından aldığı puanları görebilmek için tıklayınız.

Gelinim mutfakta 25 Şubat Pazartesi günü yarışmaya yeni bir yarışmacı olan Gizem katıldı. Peki gizem kimin yerine katıldı diye merak edenleriniz olabilir. Yada Gelinim Mutfakta son bölüm de olan olayları izlemeyenler olabilir. Bu yüzden bir kaç cümle ile kısaca geçen haftadan bahsetmek istiyorum. Dikkat! Gizem ve Kaynana Sevim hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında maddeler halinde verdim. Gizem’in,  [mavibuton]27 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] açısından konumunu görebilmek için tıklayınız.

Geçen hafta yarışmaya katılan Bircan ilk gün dahil bir türlü varlık gösteremedi. Pazartesi ilk gün heyecanı olduğunu düşündürse de sonraki günler kendini bir türlü toparlayamadı ve yarışmadan Cuma finalinde elem potasında girdiği potadan çıkmadı ve geçtiğimiz haftanın en düşük toplam puanına sahip olduğundan, Gelinim Mutfakta Son bölüm de yarışmaya Bircan veda etti.  Gizem, [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 26 Şubat Salı Günün Birincisi[/kirmizibuton] olup olmadığını görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Bircan’ın yerine kim geldi? sorusunun cevabı da 25 Şubat Pazartesi günü netleşmiş oldu. Fragmanlardan izlediğimiz kadarı ile oldukça ciddi yapısı ile dikleri üzerine çeken ama bir o kadar da kaynanası Sevim hanımın da çok ciddi olduğunu görünce, gelin ile kaynanası birbirlerini bulduklarını yada birbirlerine benzediklerini hissettim. Bu arada Gizem’in, [pembebuton]Gelinim Mutfakta 25 Şubat Pazartesi Puanları[/pembebuton] için tıklayınız.

Sakın yanlış anlamayın. Gizem hakkında kötü bir şey demiyorum. Sonuçta onlar oraya yemek yapmaya geldiler. yüzlerinin gülücükler saçmasına elbette gerek yok. Sadece ilk izlenim olarak bende bıraktığı düşünce bu. Not: 25 Şubat Gelinim Mutfakta yarışmasına Gizem nereli sorusunun cevabı yazının son kısmında verildi.    

Gelinim Mutfakta 25 Şubat Gizem kim sorusunun cevabını vermeye devam ediyoruz. Gizem ilk günden yarışmada farkını ortaya koyduğunu ve yaptığı yemekleri gayet yerinde itirazlarla savunduğunu düşünüyorum. İlk günden her hangi bir gelinle atışma yada tartışmaya girmediğini şimdiden söyleyebilirim. Gördüğüm kadarı ile bu hafta denge politikası güdecek ve kimseden yada tavır almayacaktır.

Gelinim Mutfakta Kaynana Sevim hanım fragmanda söylediği sözler beni oldukça şaşırttı. Sevim hanım aynen şu cümleleri kullandı. ” Kendime şimdi hizmet ettirmeyeyim ki ileri ki zamanda benimle ilgilensin” dedi. Bence bu cümleyi anca gelininden korkan bir kaynana yapacağını düşünüyorum. Seni seven gençliğinde de yaşlılığında da ilgilenir. Sevim hanım eğer bir kredim var ise elden ayaktan düştüğüm zaman ilgilenip bakmasını tercih ederim demek istemiş. 

Gelinim Mutfakta Fatma Gizem Bahadır Kimdir? Kaynanası Sevim Hanım Aslen Nereli

25 Şubat 2019 Pazartesi günü kaynana Sevim ile gelini Gizem, Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil oldu. bildiğimiz kadarı ile İstanbul’dan yarışmaya dahil olan gelin ve kaynana, gerçekten bu yarışmada bilezik için geldiklerini ama bunu başarabilecek kadar güçlü mü? değil mi? olduklarını, yarışmanın ilk iki günü ortaya koyacağı performansa bağlı olduğunu düşünüyorum.25 Şubat Gelinim Mutfakta Gizem ile Kaynanası Sevim

Her yeni kaynana yarışmada puanlama yapan diğer kaynanaları aslında %100 etkilese de geçtiğimiz hafta Bircan’ın kaynanası Dilek hanım yarışmaya dahil olup ilk günden itibaren anlamsız bir şeklide düşük puanlar kullanmasına, diğer kaynanalar pek fazla dikkate almadı. Eğer ki gelini Bircan’ı nokta atışı bulmaya başlamış olsaydı o zaman işin rengi de değişecek ve birler havada uçuşurdu.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Sevin hanımı, kendi gelini Gizem tarafından dik ve otoriter kelimeleri kullanarak tanıttı. Sevim hanım anladığımız kadarı ile haksızlığa gelen biri de olmadığını, bu vasıflardan çıkartabiliriz. Kafasına yatmayan bir haksızlıkta birleri bol bol kullanabileceğini düşünüyorum. Eğer öyle bir durum olursa, diğer kaynanalar umarım etkilenmez.

Gelinim Mutfakta Gizem elbette bu yarışta var olmak ve hafta finalinde beş bileziğin sahibi olmak için geldi. Ancak bu iş tek başına yeterli olmuyor. Önce kendi kaynanan seni bulmalı. daha sonra diğer kaynanalardan alabildiğince en yüksek puanı almalısın. Gülcan gibi 60 bilezik iddiası gibi bir iddia ortaya atmasa da yarışmada iddialı olduğunu ve elinin lezzeti çok iyi olduğunu söyledi. Kaynanası Sevim hanımda Gizem’in elinin lezzetine güvendiğini kısaca belirtti. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Gizem hakkında edindiğimiz bilgileri, yazının sonunda verdik.

Bu yazımızda 25 Şubat 2019 Pazartesi günü kanal D ekranların da yayınlanacak olan 246. bölümde yarışmaya dahil olan yeni gelin Gelinim Mutfakta Gizem kim? olduğunu ve kaynanası Sevim nereli? kaç yaşında  gibi bazı temel bilgileri paylaşmak için bu sayfayı açtık. Yeni yarışmacılar hakkında edindiğimiz bilgiler kısaca alt kısımda verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta Fatma Gizem Bahadır Hakkındaki Bilgiler 

 • Ankara’dan katılıyor
 • 6 yıllık evli
 • 2 çocuğu var
 • Aslen Ankaralı

Gizem’nın Kaynanası Sevim Bahadır Kaynak Hanım

 • Ankara’dan katılıyor
 • Aslen Erzincanlı
 • Yarışmaya katılmayı daha çok istedi
 • Tek gelini var
 • İki kızı var

Gelinim Mutfakta Gizem’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Yeni bir güne Yeni bir haftaya GÜNAYDIN Saglik,Mutluluk,Huzur ve Bereketli Bir hafta olsun inşAllah (Amin)

 2. Umarim guzel bir hafta sonu gecirdiniz arkadaslar yeni bir hafta da mutlu huzurlu bir gün dilerim insallah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu