Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gizem Neden Yok? Gizem Elendi Mi?

Gelinim Mutfakta Gizem Neden Yok? Gizem Sancaktar ile Semra Sancaktar elendi mi? Neden gelmediler? Kaynana Semra neden katılmadı? Gizem ile Semra neden gittiler? Geri gelecekler mi? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Geçtiğimiz hafta finalinde yani 25 Aralık Cuma günü Özlem haftanın en düşük puanlarını almasına rağmen İlayda ve kaynanası Gülcan hanım sağlık sebeplerinden dolayı istemeyerek de olsa ayrılmak durumunda kaldılar.

Gizem İlayda2nın gitmesinden sonra göz yaşlarına hakkim olamadı. Bur5ada yalnız kaldığını, Ankara’dan geldiği için beraber gezdiklerini sözlerin ekleyen Gizem İlayda2nın gittiği haftanın ertesi de kaynanası ile birlikte programa katılmadı.

Gelinim Mutfakta Gizem neden yok

Gizem Sancaktar yavaş yavaş tanımaya başlayan ve popüler yarışmacı olma yolunda ilerleyen bir isim olmaya başlamışken 28 Aralık Pazartesi günü yarışmaya gelmediğini gören hayranları Gelinim Mutfakta Gizem Neden Yok? sorusunun cevabını arayıp durdular. Bizlerin ulaştığı bilgileri paylaşacağız.

Gelinim Mutfakta Gizem Neden Yok

Gizem ile Semra kaynana 28 Aralık tarihinde programa gelemeyeceğini iç yapımlara ve program sorumlusuna ilettiklerini, Semra ve Gizem de sağlık sebebini öne sürerek yarışmadan belli bir süre ayrılacaklarını ifade ettiler.

Gizem Gelinim Mutfakta'dan neden ayrıldı

Aslında Gizem’in görünen ayrışma sebebi bu. Arka planda Gizem’in ayrılmasına neden olan olaylar

 • İlayda’nın ayrılması
  Gizem Ankara’da yaşıyor. İstanbul da tek arkadaşı İlayda idi. Şimdi onun gitmesi ile yalnız kalma korkusu
 • Gerçekten sağlık sorunu
  Semra kaynananın sağlık sorunları baş göstermesine rağmen yarışmada kalmak için çaba göstermesi ve bunun son haddinde olması
 • Gizem ile Zeynep arasında ki gerginlik
  Zeynep ile Gizem yarışmada bir birlerine karışı soğuk davranması
 • Gizem ile eşinin uzun süredir ayrı kalması
  Hafta sonları sokağa çıkma yasakları olmasından olayı hafta içinde çekim yapan program da boş zaman bulamadığı için Ankara’ya gidememesi yada çok az gitmesi
 • Gizem ile Eşi yakın zamanda tartışma yaşaması
  Son bölümde Gizem bu durumu açıklamış, eşi ile küstüğü söylemiştir.

Tüm bu nedenlerden dolayı Gelinim Mutfakta Gizem Sancaktar programdan ayrılsa da bizlere söylenen bilgi yine sağlık sebepleri olacaktır.

Gizem Gelinim Mutfakat’ya Dönecek mi?

Gelinim Mutfakta Gizem Neden Yok sorusuna cevap verdikten sonra peki Gizem yer gelecek mi? Gizem’in Yakın zamanda dönmesi beklenmezken, İlayda ile birlikte yeniden program döneceğini, zira program ile en baştan imzaladıkları sözleşmenin olması, Gizem’in yeniden ileri bir tarihte katılacağı anlamına geliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu