Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Goncanur ile Kaynanası Emine’nin Bilgileri

Gelinim Mutfakta Goncanur ve kaynanası Emine hanım 16 Aralık 2019 Pazartesi yeni yarışmacı olarak dahil oldu. Yeni Gelin Goncanur Kimdir?

Final bölümünde ne düşük puanı alan yarışmacının elenmesinden sonra yerine bu hafta yeni yarışmacı olarak Goncanur geldi. Gancanur ile birlikte kayın validesi Emine hanım da programa Goncanur ile birlikte dahil oldu.

Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta Pelin Yazıcı[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız. 

Kaynana Emine daha ilk günden kendisine bir hedef seçtiğini ve bu isim Aydan ve kayın validesi Hülya hanım olduğunu görüyoruz. Tabi her ne kadar Elif’i elemeye geldiklerini iddia etseler de onları yandaş olaya geldiğini dile getiren Yağmur da bu yeni gelen kaynana Emine ve Goncanur’un tavırlarında hiç de memnun kalmadılar.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 20 Aralık Cuma Bu hafta kim elendi[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.16 Aralık Gelinim Mutfakta Goncanur ve Emine - Bu hafta yeni gelen yarışmacılar Geçtiğimiz hafta finalini kaçıranlar ve bu hafta yeni gelen kaynana ile gelinin kimin yerine geldiğini hatırlamak isteyenler için kısa bir özet geçmek istiyorum.

=> [saributon]19 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/saributon] sonucunu görebilmek için sarı butona tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta stüdyoya şarkı söyleyerek giriş yapan ve sesi kadar elinin lezzetini de kanıtlamak isteyen Buse maalesef hafta finalinde en düşük puanını alarak yarışmadan elenen isim oldu. Bu hafta ise Buse’nin yerine Gocanur, kaynanası Şükriye’nin yerine ise Emine hanım programa dahil oldular.

=> Bu arada [mavibuton]18 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

16 Aralık Gelinim Mutfakta yeni gelen Goncanur ve kayın validesi hakkındaki bilgiler her zaman olduğu gibi yazının en son kısmın da maddeler halinde veriyoruz.

=> [mavibuton]17 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Goncanur Kimdir? (16 Aralık 2019)

16 Aralık 2019 tarihinde, Cuma günü elene yarışmacı Buse’nin yerine yeni gelen yarışmacı Goncanur ve kaynanası Emine hanım daha ilk günden programa damga vurmaya geldiklerini ve uzun yıllar yarışmada kalacaklarını ifade ettiler. Tabi bunu söyleyip, ,ilk haftasında daha valizini açmadan elenen yarışmacıların olduğunu çok gördüğümüz için öncelikle hem kaynana hem de gelin kendilerini kanıtlaması gerekiyor.

=> Bu arada Goncanur’un ilk bölümde kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] konumuza göz atabilirsiniz.Gelinim Mutfakta Goncanur ve Kaynanası Emine - 16 Aralık yeni gelen yarışmacıYeni gelen kaynanalar genelde çekingen olur ve ilk gün kameralara alışmaya çalışırlar. Ancak Emine kaynana daha ilk dakikadan kendisine bir rakip yada düşman seçti. Kaynana Hülya’yı karşısına alıp gelini Aydan’ı yerden yere vurmaya çalıştığı şu sözlerle;

“Gelinim yapamıyor de Hülya hanım”
kaynana Emine

emine hanım bu yarışmada kalmanın yolunu bulmuş gibi duruyor. En zayıf halkayı kendisine rakip seçmiş. Hülya ile uğraşırken gelini de Goncanur da Aydan ile uğraşacak anlaşılan. Dikkat: 16 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Goncanur hakkındaki tüm bilgiler alt kısımda madde madde verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta Goncanur Bekir’in Bilgileri (16 Aralık yeni gelen Gelin)

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi yeni gelen yarışmacı Goncanur

 • Özü Trabzon
 • Samsun da doğma büyüme
 • 28 yaşında 
 • Bir Evladı var
 • Adı Emiran Saf
 • Üç Yılık evli
 • Sakin bir yapısı var
 • Kaynanasının isteği üzerine programa katılmış
 • Uzun süredir kaynanası ile birlikte programı izliyorlar

Gelinim Mutfakta Kaynana Emine Bekir (16 Aralık 2019 Yeni Gelen Kaynana)

Gelinim Mutfakta 16 Aralık Pazartesi yeni gelen kaynana Emine

 • Samsun’dan yarışmaya katıldı
 • Kökü Trabzon’a dayandığını açıkladı
 • Üç gelini var 
 • Gelini çok seviyor
 • Gelini Goncanur’un başaracağına inanıyor
 • Programa katılmayı kendisi istemiş

Bu hafta programa yeni katılan gelin Goncanur ile kayın validesi Emine hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce yarışmada kalıcı olabilirler mi? yorumlarınızı bu yazının en alt kısmında yapabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Goncanur’un Geldiği Bölüm

16 Aralık 2019 Pazartesi günü 416. bölümde programa Buse’nin yerine dahil olan yarışmacı Goncanur ile kaynanası emine’nin geldiği bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu