Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan Kimdir (Dilara Ağdoğan’ın Kaynanası) [24/01/2022]

Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan Gönül Ağdoğan’ın kaynanası olarak, 24 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya yeni gelen kaynana oldu. Gelini Gönül gelini Dilara Ağdoğan ile birlikte yarışmaya katılan kaynana Gönül Ağdoğan kimdir? Gönül Ağdoğan aslen nereli? Kaynana Gönül kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Nuran Sevinç Kimdir bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 17 ocak ile 21 Ocak haftasında yarışmaya dahil Damla Yağmur ile kaynanası Nurcan bir hafta boyunca yarışsa da 21 Ocak Cuma günü istediği puanları elde edemediği için yarışmadan elenen gelin ve kaynana oldu.

=> 24 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 224 Ocak ile 28 Ocak haftasında yarışmaya Dilara Ağdoğan dahil olurken, kaynanası Gönül Ağdoğan da gelini ile birlikte yarışmaya katılan yeni yarışmacılar oldu.

Daha önce yani 20 Ocak 2020 tarihinde, Fatih Ürek’in programı sunduğu zamanda yarışmaya dahil olmuş, toplamda 5 bilezik ve 6 çeyrek altın kazanmıştır. Gönül ve gelini Dilara yarışmada 4 hafta boyunca yarışmıştır.

Dilara Ağdoğan ve Kaynanası Gönül Ağdoğan Resmi
Dilara Ağdoğan ile Kaynanası Gönül Ağdoğan

İlk geldiğinde yarışmanın acemisi olduğunu dile getiren kaynana Gönül, gelinin bulacağını şu sözlerle dile getirdi. İşte Gönül Kaynananın o sözleri;

“Daha önce yarışmaya katıldık. Bilezik ve çeyrek kazandık. Artık daha tecrübeliyiz!” Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan

Sözleri ile kaynana Gönül, gelini Dilara’yı bulacağını, eskilerden birsini göndermeye geldiklerini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

İlk geldiklerinde çeyrek ve bileziklerden pay istemeyen Gönül kaynana, bu defa bilezik ve çeyreklerden payını istemesi, oldukça dikkat çekti.

24 Ocak 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan Kimdir

Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan (Kaynana)
Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan
  • 1960 yılında doğdu
  • Aslen Tuncelili
  • İki çocuk annesi
  • 62 yaşında
  • 42 evli
  • 2 çocuk annesi
  • Bir oğlu bir kızı var
  • 2 torun sahibi
  • Ev hanımı
  • İstanbul da yaşıyor

Gelinim Mutfakta yarışmasında 24 Ocak 2022 tarihinde gelini Gönül Ağdoğan ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Gönül Ağdoğan, 20 Ocak 2020 yılında Fatih Ürek’in sunduğu zamanlar da yarışmaya dahil olmuştur. İlk katıldığında 4 hafta boyunca yarışan kaynana Gönül, gelinin bulmada zaman zaman zorluk çekmiştir. Buna rağmen  5 bilezik ve 6 çeyrek altını gelini DilarAn2ın almasına katkı sağlamıştır.

“Yarışmaya kazanmaya geldik!” Gelinim Mutfakta Gönül Ağdoğan

Sözleri ile kaynana Gönül, yarışmadan kısa sürede elenip gidenlerden olmayacaklarını, daha önce katıldığı zamandan daha fazla yarışmada kalacağını dile getirmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Gönül Ağdoğan Kimdir

Gönül Ağdoğan Kimdir
Gönül Ağdoğan

Gönül Ağdoğan; 1960 yılında Tunceli de dünyaya gelmiştir. Aslen Tuncelili olan Gönül’ün bir oğlu bir kızı var. İstanbul ilinde yaşamaktadır. İki torun sahibi olan Gönül Ağdoğan aslen Tuncelilidir. 42 yıllık evli ve 62 yaşındadır. Ev hanımıdır.

Gönül Ağdoğan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Gönül Ağdoğan, 24 Ocak 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 851 bölümünde gelini Gönül Ağdoğan ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu