Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu Kimdir? Yeni Gelen Yarışmacı Gönül

26 Nisan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeni Gelen Gönül Harşitlioğlu Bilgileri

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 26 Nisan Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan Gönül Harşitlioğlu Kimdir? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Gönül Harşitlioğlu’ün instagram var mı? 26 Nisan Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Gönül Harşitlioğlu hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazımızda detaylı bir şekilde bulabilirsiniz.

(Güncelleme 14/05/2021) Gönül Harşitlioğlu 14 Mayıs 2021 tarihinde Cuma günü 64 puanla haftanın en düşük puanlarını almasında dolayı yarışmaya veda eden gelin oldu.

Geçtiğimiz hafta 19-23 Nisan tarihler arasında yarışmaya eski yarışmacılardan Dudu  kaynanası ile birlikte katılmıştı. Geldiği hafta çeyrek altınları alarak elinin lezzetini kanıtlamayı başaran Dudu, geldiği hafta Ayten Hatamova Güruf’u elemeyi başardı.

Güncelleme 26/04/2021 Gönül Harşitoğlu geldiği gün ilk bölümde her ne kadar kaynanasından 5, Seda Sayan’dan 4 puan alsa da diğer kaynanalardan hep bir aldığı için günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Kardelen Şen kimdir öğrenmek için tıklayınız.

Gönül Harşitlioğlu ve kaynanası Yüksek Harşitlioğlu

Gönül Harşitlioğlu bu hafta Ayten2in yerine yarışmaya gelen isim oldu. gönül geldiği dakikadan itibaren dikkatleri üzerine çeken ve kaynanası ile günün kritiklerinde söylediği şu sözlerle kaynanasına kendisini ezdirmeyen birisi olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Seda Sayan gelinler yemek yaparken sorduğu “Gelinin yatak odasında ki banyosuna girer misiniz?” sorusuna Yüksek kaynana gireceğini iddia etse de Gönül aynen şöyle söyledi;

“Ben senin banyona girip senin banyonu kullandım mı? Hayır. Sen orayı bana yaptıysan senin oraya girme hakkın yok!” Gelinim Mutfakta Harşitlioğlu

Sözlerini sarf eden gelinim Mutfakta bu hafta yeni gelen yarışmacı oldukça dişli bir gelin olduğunu açıkça gösterdi.

=> 26 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu
Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu Resmi
 • Ev hanımı
 • Kendisini asla ezdirmeyen biri
 • İstanbul da yaşıyor
 • Hırslı bir yapısı var
 • Hazır cevap biri
 • haksızlığa asla gelemiyor
 • 26 yaşında
 • Aslen Trakyalı
 • İstanbul Beylikdüzü’nde oturuyor
 • 1,5 yaşında kızı var
 • 5 yıllı evli
 • 3 yıl kaynanası ile birlikte yaşadı
 • Şimdi ayrı yaşıyor
 • Diş hekimi asistanı
 • Şu an çalışmıyor

26 Nisan 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Yüksek ile birlikte katılan Gönül Harşitlioğlu oldu.  Kendisinin gerek yemeklere de gerekse aile yaşantısı hakkında gelen sorularla çok iyi savunan Gönül hırslı ve bir o kadar haksızlığa gelemeyen bir yapısı var. Gelinlere kolay lokma olmadığını, geldiği hafta çeyrek altını ve bilezikleri alacağını iddia etti.

Gönül Harşitlioğlu kimdir

Gönül Harşitlioğlu Kimdir
Gönül Harşitlioğlu Kimdir resmi

Gönül Harşitlioğlu; 1995 yılında Trakya’da dünyaya gelmiştir. 2016 yılında evlenen Gönül 5 yıllık evlidir 1,5 yaşında bir kızı var. İstanbul da yaşıyor.

Gönül Harşitlioğlu İnstagram Adresi

26-30 Nisan 2021 tarihleri arasında Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen ve bu tarihler arasında yarışacak olan Gönül Harşitlioğlu’ün İnstagram adresi ; @gnlhrst adresinden yarışmacıya ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu’ün Geldiği Bölüm

26 Nisan 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Gönül Harşitlioğlu’ün programa geldiği 691 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir. Kaynanası Yüksel ile birlikte programa katılan Gönül’ün videosu alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu