Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gözde Kim? Gözde’nin Kaynanası Sevinç Kimdir? Gelinim Mutfakta 28 Ocak Yeni Gelen Yarışmacılar

Gelinim Mutfakta 28 Ocak 2019 Pazartesi günü çok çetin bir haftaya başladık. Her hafta başında olduğu gibi bu hafta da yeni bir yarışmacı ve kaynanası doğal olarak beraberinde dahil oldu. Şimdiden yeni gelen gelin hakkında oldukça faza duyum var. Tabi kişiliği ve yaşam tarzı ile değil, yarışma ile alakalı. Bunlardan en önemlisi ise çok güçlü bir rakip olduğunu söyleniyor. Bu hafta gelen, Gelinim Mutfakta Gözde kim? olduğunu ve kaynanası Sevinç kimdir? Nerelidir? gibi temel olarak yeni gelen yarışmacıları sizlere tanıtacağım. ###[mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Şubat Cuma 2019 Kim Elendi[/mavibuton]### Gözde bu hafta finalinde elenip elenmediğini görmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 28 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin kim olduğunu anlatmaya geçmeden geçen hafta finalinde ne oldu ve hangi gelin gitti de yerine Gözde ve kaynanası Sevinç hanım geldi diye soran yorumcularımız olabilir. İsterseniz kısa bir özet geçip daha sonra yeni gelen gelin hakkında bildiklerimizi aktaralım. Bu arada [saributon]Gelinim Mutfakta 31 Ocak Perşembe Son Puan Durumu[/saributon] için lütfen tıklayınız.

Hatırlarsanız geçtiğimiz hafta Pazartesi günü Yağnur yarışmaya resmen fırtına gibi başlamış, bizde Yağnur bu hafta bilezikleri alacak diye ümitlenmiştik. Yağnur hayranları ise bu hafta birinci olacak diye beklerken Salı gününden itibaren düşüşler başladı ve cuma günü son elemeye kadar en yüksek alana gelinler arasında olmayı başardı. Ancak Cuma günü son puanlamayı yapan Reyhan hanım en düşük puanı Yağnur’a verince, manevi kızım dediği Yağnur’u, Reyhan kendi elleri ile elemiş oldu. Bu arada [mavibuton]30 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/mavibuton] kim olduğunu görmen için tıklayınız.

28 Ocak Pazartesi günü Yağnur’un yerine kim geldi? Diye soranlara yukarıda kısaca açıkladı. Bu Yağnur’un yerine Gözde katıldı. Gerçi fragmanlarda ismi belli olmasa da editör ekibimiz detaylı araştırmasından sonra yeni gelinin ismine ulaştık. Bu hafta kolay bir rakip gelmediğini rahatlıkla söyleyebilirim. Bu arada giden yani elenen Yağnur gibi güzel bir yarışmacının katılmasından sonra, yeni gelen adayların mankenlik ajansından mı geliyor diye soranlar oluyor. Gözde hakkında bir ajans kaydına ulaşamadık. [pembebuton]29 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Dikkat: Bu arada Gözde’nin ve diğer gelinlerin de puanlarını görebilmek için [mavibuton]Gelinim Mutfakta 28 Ocak Pazartesi Puanları[/mavibuton] kısmına tıklayıp ulaşabilirsiniz.

Her yeni gelin ve kaynananın yarışmaya dahil olması, kesinlikle diğer gelin ve kaynanaları da dolaylı değil %100 doğrudan etkiliyor. Yeni gelen kaynana, gelinin tabaklarını bulan biri olduğunda, diğer kaynanalar da kendi gelinlerin tabaklarını bulmaya başlıyor. Yeni gelen kaynana, 1-1-1-5 tarzında bir puanlama yapınca, hemen diğer gelin ve kaynana da benzer puanlamaya başlıyorlar. Bu sebeple yeni gelen gelin ve kaynana yarışmanın havasını kesinlikle değiştiriyor.  Dikkat! Gelin Gözde ve Kaynana Sevinç hakkındaki bilgiler yazının en son kısmında madde madde verildi.Gelinim Mutfakta Gözde İle Kaynanası Sevinç 28 Ocak Pazartesi

Her yeni gelen yarışmacıyı sizlere tanıtırken söylediğim bir şey var. Kesinlikle biz gelinlerin nerede okuduğuna nerede çalıştığına ve zengin mi fakir mi olduğu bizleri ilgilendirmiyor. Bizleri ilgilendiren sade ve sadece kaynananın adil puanlama yapıp yapması ile beraber gelinin tabağını bulup bulmaması, gelinin ise elinin lezzetli olup olmamasıdır. Haricinde gelin hakkında, 28 Ocak Gelinim Mutfakta yarışmasına Gözde nereli gibi basit soruların cevaplarını vereceğiz. Sitemizin mail adresine yeni gelin gelin nerede oturuyor? Soy adı ne gibi bir çaba içerisine lütfen girmeyin.

Gelinim Mutfakta Kaynana Sevinç hakkında göz gibi detaylı bir bilgi elde edemedik. Kendisini fragman da gözlemlediğimiz kadarı ile konuşacağız. 

Gelinim Mutfakta Gözde Kimdir? Kaynanası Sevinç Nerelidir?

28 Ocak Pazartesi kaynana Sevinç, Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı. Diğer gelinleri en çok ilgilendiren ve asıl yarışmacının kaynana olduğunu düşündüğümüzden dolayı önce kaynana Sevinç hanım hakkında konuşacağız. Sevinç hanım hakkında kısa öz hakkında bildiklerimizi bu yazımın en alt kısmında madde madde yazılan kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gözde, Fatih Ürek kendisini tanıttıktan sorna günün yemeğini yaparken diğer gelinlere kendisini daha detaylı olarak tanıtırken aynen şu cümleleri kullandı. “Çok fazla dışarıda insanlarla anlaşamam. Çekemezler çünkü” dedi. Bu cümlelerden ne çıkarmamız lazım. Gözde geçimsiz ve kimse ile anlaşamayan biri olduğunu mu anlamamız lazım. Yoksa Gözde gerçekten herkesin gözdesi olup kıskanılan birisi olduğunu mu anlamamız lazım. Şahsen bu sorunun cevabını ancak zaman verecek. Zamanla Gözde’yi daha iyi tanıyıp değerlendireceğiz. Not: Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Gözde hakkında edindiğimiz bilgileri yazının sonlarında paylaştık.

Dikkat ettiğim kadarı ile artık yeni gelen yarışmacıları daha ince eleyip, sık dokuyarak seçiyorlar. Giden Yağnur ne kadar ekrana yakışıyorsa, yerine 28 Ocak 2019 Pazartesi günü gelen Gözde de o kadar ekrana yakıştığını fark ettim. Bizler yılarca tiyatro tecrübesi ile dizi çeken insanların ilk gün ve ilk ekran karşısına çıktığında nasıl bocaladıklarını gördüğümüz için yeni gelen gelinleri bir haylı kamerayı yadırgamıyor ve heyecan yapmıyorlar.

Yeni yarışmacı Gözde kim olduğunu sizlere anlatırken, Gözde’in kaynanası Sevinç aslen nereli?, kaç yaşında? olduğunu ve hakkındaki  edindiğimiz yüzeysel bilgileri paylaşacağız. Bu arada Yeni gelen Gözde, hangi gelinin yerine geldi? konusunu yukarıdaki paragraflarda cevapladım. Merak eden arkadaşımız yukarı paragrafa bakabilirler.

Bu yazımızda 28 Ocak 2019 Pazartesi günü Fatih Ürek’in sunduğu yarışmaya yeni gelen, Gelinim Mutfakta Gözde kim? ve kaynanası Sevinç kaç yaşında, olduğunu hemen yazının alt kısmında maddeler halinde kısaca açıkladık.

Gelinim Mutfakta Gözde Hakkındaki Bilgiler 

 • İstanbul’dan katılıyor
 • Aslen Diyarbakırlı 
 • 1,5 yıllık evli
 • 26 yaşında
 • henüz çocukları yok
 • iş kadını İstanbul da yaşıyor

Gözde’in kaynanası Sevinç Hanım

 • İstanbul dan katılıyor
 • Aslen Çanakkaleli
 • Haftanın üç günü gelininde kalıyor
 • Gelini Gözde’ye güveniyor

Gelinim Mutfakta Gözde’nin Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. -Yeni gelin güzellik merkezi olan bir iş kadını
  -Yaklaşık 7 yıl önce Yeni Bir Hayat adlı programda star tv’de aylarca yarışmış
  -Başardıkları az buz değil başarı hikayesi, yüksek kilolarını verip sonra estetik üzerine yoğunlaşmış
  -Yarışma esnasında mesleği gazetecilik yazıyor
  -Yarışmaya 136 kg başlayıp 30 küsür kg vermiş fakat finalden önce elenmiş ve para ödülünü kaybetmiş
  Ayrıntılı bilgi ve videoları izlemek için internette yeni bir hayat star tv diye aratın tüm videolar yüklü

  Kiloları yüzünden hayatlarını normal seyrinde yaşamayı bırakmış 7 Kadın ve 7 Erkek yarışmacı “Yeni Bir Hayat” için 4 ay boyunca ailelerinden uzakta Silivri’de, yeşillikler içinde atların koşturduğu harika bir kampta yaşıyor. Yarışmacılar verilen görevleri yerine getirecek, bugüne kadar yaptıkları yanlışları tekrarlamamaya çalışacak, uzmanlar eşliğinde kilolarından kurtulmaya çabalayacak.
  Ebru Akel’in sunduğu, 25 ülkede yayınlanan sıra dışı yarışma Yeni Bir Hayat, Cumartesi gecesi yayınlanan gala gecesi ile başladı. Formatı, yarışmacıların hikayeleri ile oldukça büyük ilgi gören programda yaşananlar her gün 19.30’da yayınlanacak, Cumartesi geceleri de haftanın finali yapılacak.
  14 yarışmacı dört ay boyunca, spor eğitmenleri Ufuk Sönmez ve Figen Yorgancıoğlu, diyetisyen Selahattin Dönmez, psikiyatrist Özkan Pektaş ve sağlık görevlilerinden oluşan uzman bir takımın gözetimi altında olacak.
  Yarışmacılar, zorlu ve büyük değişimlerini Türkiye’nin gözü önünde yaşarken, kazanan yarışmacı, 250 bin liralık büyük ödülün de sahibi olacak.
  Kampta yaşananları ise Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün 19.30’da izleme fırsatı bulurken, Cumartesi geceleri 23:10’da haftanın finali yapılacak. Hafta sonunda tartıya çıkan iki takımdan en az kilo veren kendi içinden bir kişiyi eleyecek.

  Yarışan isimler:
  1-HAKAN AKTÜRK: 37 yaşında, 144.3 kilo, iki çocuk babası.
  2- MACİT OĞUZATA: 42 yaşında,168.7 kilo, eski sporcu.
  3- DENİZ GÜLERYÜZ: 27 yaşında, 106.9 kilo, solist.
  4- GÖZDE GEMALMAZ: 20 yaşında, 137.6 kilo, yarışmanın en genci
  5- HALİL İBRAHİM GÜZAY: 52 yaşında, 143.4 kilo, emekli asker.
  6- FATİH DİKMEN: 28 yaşında, 239.9 kilo, yarışmanın en kilolusu.
  7- FULYA AFACAN: 36 yaşında, 148.8 kilo, kilosu yüzünden 3 yıl evden dışarı çıkmadı.
  8- SEDEF ŞENGÜL: 37 yaşında, 107.7 kilo, hayatını vefat eden annesine adadı.
  9- ÖMER HAFIZOĞLU: 26 yaşında, 184.6 kilo, annesinin tek oğlu.
  10- AYHAN ARSLAN: 29 yaşında, 178.7 kilo, ailesinin tek dayanağı.
  11- SEMRA TIKTIK: 31 yaşında, 102.7 kilo, kızı için yaşayan bir anne.
  12- ELİF EKŞİ: 24 yaşında, 115.2 kilo, öğrenci.
  13- KEVSER GÖBEKLİ: 32 yaşında, 128.7 kilo, çocukluğundan beri kilolu.
  14- MERT ALİ SİLAHYÜREKLİ : 24 yaşında, 162.8 kilo, ailenin tek çocuğu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu