Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir?

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran kim? 2 Mayıs 2022 Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin, Gözde Taşkıran Kimdir? Gözde Taşkıran aslen nereli? Kaç yaşında? Gözde Taşkıran’nın instagram adresi ne? 2 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Gözde hakkında ki merak edilen tüm bilgiler, bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Edanur Ayan Keser hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz iki hafta önce Bahar elenecek olsa da Nursel yarışmada eleme olmayacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz hafta Bahar kendisine verilen fırsatı iyi kullanamadığı için yarışmadan elene isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Pazartesi Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Yeni Gelen Yarışmacı Gözde Kimdir
Gelinim Mutfakta 2 Mayıs Yeni Gelen Yarışmacı Gözde

Miyase ile 68 puanla hafta finalinde sonuncu olan Bahar, kura sonucunda elenene isim olurken, Miyase yarışmada kalan yarışmacı oldu. Bu hafta elenen Bahar’ın yerine Gözde Taşkıran yarışmaya yeni gelen isim oldu.

“Kendime güveniyorum! Yarışmada kalıcı olmaya geldim!” Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran

Sözleri ile Gözde Taşkıran, yarışmaya kalıcı olmak için geldiğini ve bilezikleri almaya geldiğini dile getirdi. Yarışmada üç yarışmacı tecrübeli olduğu için Gözde2Nin işi bir hayli zor olsa da kendisine güveni tam olduğu için başaracağına inanıyor.

Bu hafta (02/05/2022) yarışmaya katılan dahil olan Gözde Taşkıran hakkında merak edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir

Gelinim Mutfakta Gözde Kim
Gelinim Mutfakta Gözde
  • 1993 yılında doğdu
  • 29 yaşında
  • Aslen Sinoplu
  • 5,5 yıllık evli
  • 4,5 yaşında bir kızı var
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Mesleği muhasebeci
  • Şu an çalışmıyor
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran; 2 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya kaynanası Nuran ile birlikte dahil olan yarışmacı oldu. Elinin lezzetine güvenen Gözde, eskileri göndermeye, yarışmada kalıcı olmayan geldiğini ifade eden yeni yarışmacı, bu hafta bilezikleri de almak istediğini dile getirdi.

Gözde Taşkıran Kimdir

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir
Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran Kimdir

Gözde Taşkıran; 1993 yılında Sinop ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Sinoplu olan Gözde 5,5 yıllık evli bir çocuk annesidir. Bir kız evladı olan Gözde’nin 4,5 yaşında kızı var. İstanbul ilinde ikamet ediyor. Mesleği muhasebeci. Şu an çalışmıyor.

Gözde Taşkıran İnstagram Adresi

2 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya katılan Gözde Taşkıran instagram adresi: @Gözde adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran’nın Geldiği Bölüm – 2 Mayıs 2022

2 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta Gözde Taşkıran’nın programa 921 bölüm de programa dahil oldu. İşte yeni gelen Gözde Taşkıran’nın yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu