Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gül Ersoy Kimdir? (Kaynana)

Damla Dalgakıran'ın Kaynanası Gül Ersoy'un Bilgileri

Gelinim Mutfakta Gül Ersoy 8 Şubat Pazartesi günü 636. bölümde yarışmaya dahil olan Damla Dalgakıran ile birlikte katılan kaynana Gül Ersoy kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Gül sanatçı mı? Nerede yaşıyor? Sorularının cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

Gül Ersoy; 1977 yılında Adana da dünyaya gelmiştir. Halen İstanbul da yaşayan Gül Ersoy ses sanatçısıdır. Bir çocuk annesi olan kaynana Gül, gelinin isteği üzerine programa katılmıştır. İstanbul da ikamet etmektedir.

Güncelleme (16/02/2021) Şarkı kimliği ile dikkatleri üzerine çeken kaynana Gül Ersoy gelini ile birlikte bir hafta boyunca yarışsa da programda kalmaya yetecek puanlar toplayamadılar. Geldiği haftanın finalinde yani 8 Şubat 2021 tarihinde elenen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta Fatma Birinci hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimi hafta yani 1 Şubat ile 5 Şubat 2021 tarihinde yarışan gelinler arasında Esin en düşük puanını aldığı için 5 Şubat Cuma günü elenen isim olurken bu hafta Esin’in kaynanası Hacer’in yerine programa kaynana Gül dahil oldu. Renkli kişiliğinin arkasında sakladığı acıları ortaya döktüğünde stüdyoda bulunan tüm yarışmacılar duygulanacak.

Gül Ersoy Gelinim Mutfakta yeni gelen şarkıcı kaynana

Uzun yıllar ekmeğini şarkı söyleyerek kazanan Gül, yaşadığı zorlukları anlattığı o dakikalar da herkesi hüzünlendirecek. Programda bulunan Zeynep “Ben sonuna kadar destekliyorum Gül hanımı” diyerek tek başına ayakta kalmaya çalışan kadınların güçlü durmasını dile getirdi.

“Çocuklarımı büyütmek için zorluklara katlandım!” Gül Ersoy

Sözleri ile kaynana Gül hayatın tokadını yese de çocukları için ayakta kaldığını, çocukların bu yaşa getirdiğini dile getirdi.

=> 8 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta gelini Damla ile birlikte katılan ve Damla’nın kaynanası şarkıcı kimliği ile dikkat çeken Gelinim Mutfakta yeni gelen kaynana Gül Ersoy hakkında merak edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Gül Ersoy Bilgileri

Gelinim Mutfakta Gül Ersoy

 • 1977 yılında doğdu
 • Aslen Yalovalı
 • Yalova da yaşıyor
 • Şu an 44 yaşında
 • Ses sanatçısı
 • Alkan Dalgakıran’ın annesi
 • Güçlü bir yapısı var
 • Sıkı Fenerbahçeli
 • Gelinine çok güveniyor
 • Oğlu Alkan O ses şampiyonu oldu
 • İbrahim Tatlıses ile çalıştı

Bu hafta programa dahil olan yeni kaynana Gül 1977 yılında Adana ilinde dünyaya gelmiştir. Çocuklarını yetiştirirken türlü türlü zorluklara katlandığını, ancak her daim ayakta durduğunu dile getirdi.

Gelinin isteği üzerine programa dahil olan Gül Ersoy gelinin yemeklerini çok iyi bildiğini, bu nedenle programda gelinin tabaklarını bulup çeyrek altınlarını ve bilezikleri almaya talip olduğunu sözlerine ekledi.

Gül Ersoy (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

8 Şubat 2021 tarihinde gelini Damla Dalgakıran ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Gül Ersoy’un geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Gül hanım senmi acı çeken kadınsın Allah aşkına yalan konuşmayın
  Benzemiyorsun 3 tane kocan olmuş hepsimi kötü oldu ihanet etti
  İnanmam Şov yapıyorsunuz İnsanları kandırmayın Sizdende Acı çeken
  Kocaları Şehit oldu 🇹🇷🇦🇿 Çoçuklarını yalnız başına namusla büyüttü
  Onlardan biride Benim Rahmetli Annem 😥 Yapmayın Lütfen insan
  Bakınca sinirden 🤨 hasta olur Aysun Nurten bı taraftan sinir🤨🤨
  Bozucu gitmek bilmezler bı türlü insAllah yarın gider🙏

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu