Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gülcan Ne Zaman Gelecek?

Gelinim Mutfakta yarışmacısı Gülcan Ekici’nin fanları bizlere Gülcan ne zaman best of yarışmasına katılacak diye sorular yöneltince, bu yazıyı kaleme almak istedim.

Aslen Malatyalı olan ve kendi restoranı olan Gülcan’ın best of yarışmasında ilk 4 yarışmacısı arasında olmasının beklerken üzerinden 4 hafta geçmesine rağmen Gülcan’ın gelmemesi, hayranlarını oldukça üzdü. Gülcan gelmeyecek mi? Yoksa güttüğü bir strateji üzerine mi geç geldiğini sevenleri çok merak etmiş

Bu yazımızda;

  • Gülcan Gelecek mi?
  • Gülcan gelecekse ne zaman gelecek?

sorularını sırası ile sizlere cevap vermek istiyorum. Zira 166.000 instagram takipçisi olan Gülcan’ın bir o kadar da instagram kullanmayan hayranları var.

Gelinim Mutfakta Gülcan Gelecek mi? (Best Of)

Yazımıza gerilerden gelerek başlamak istiyorum. 21 Ocak 2019 tarihinde yarışmaya katılan Gülcan, ne Ezgi ne Elif ne de Hatice gibi defalarca elenip gelmedi. 21 Ocak 2019 tarihinde katıldıktan sonra elendiği güne kadar yarıştı.Gelinim Mutfakta Gülcan Gelecek mi görseli - (Gülcan Ekici)

Gülcan aslında elenmeden kendi isteği ile ayrıldı desek daha doğru bir cümle olur. Zira 23 Ağustos 2019 tarihinde Ezgi, Gülcan, Hatice ve Hülya ile birlikte yarışan Gülcan o hafta en düşük puanı alan Hülya olmasına rağmen, Gülcan kendi isteği ile yarışmadan ayrıldı.

Yaklaşık olarak 7 aydır hayranları Gülcan’ın geri dönmesini hasretle beklerken, Gülcan giderken çok sıkıldığını ve biraz dinlenmek istediği söyleyip ayrılmıştı. 7 ay sonunda Kanal D’nin sevilen yarışma programında fenomenler yarışı yani en iyi denilen Best of yarışı başladı.

Gülcan Ekici ilk gelen dörtlü ekibin içinde yer almaması ve sonrasında yeni gelen isimlerden biri de olmaması nedeni ile Gülcan Best of yarışmasına katılacak mı? soruları sorulmaya başlandı. Hemen sizleri bekletmeden cevap vermek istiyorum. Evet Gülcan Ekici gelecek ve yarışmacı olacak.

Gülcan Ekici Ne Zaman Gelecek

Yukarıda dediğim gibi Gülcan son elendiği hafta hem Ezgi hem de Hatice ile birlikte yarışmış ve çok yorulduğunu söyleyip, ayrılmıştı. Şimdi yeniden bu isimlerle yarışmak istemediğini ve tartışma ortamı olmadan yemeklerini konuşturmak isteyen fenomen yarışmacı özellikle Elif ve Ezgi ile yarışmak istemediği kulağımıza geldi.Gülcan Ekici Ve Besime Gelinim Mutfakta

Ezgi ve Elif’in gitmesinden sonra geri geleceği ve hayranları ile yeniden kavuşacağının haberini de verelim. Tabi bu durum Kanal D’nin de işine geldiğini ve best of uzun süre devam edeceği için reytinglerde eski yerine gelecektir.

Kısaca Ezgi’nin hayranı olduğu kadar Gülcan hayranları olması nedeni ile Ezgi elense dahi Gülcan’ın gelmesi reytingleri olumsuz etkilemeyecek.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu