Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır Kimdir? [Aynur’un Kaynanası]

Gülten Haktanır Gelinim Mutfakta Yarışmasına Katıldı! Gültne Haktanır Kimdir? İşte cevabı...

Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır kimdir? (Kaynana) 17 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya katılan Aynur Haktanır‘ın kaynanası olan Gülten Haktanır kimdir? Gülten Ademoğlu Haktanır Aslen nereli? Kaç çocuğu var? İşte tüm bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

GÜNCELLEME 21/05/2021 Aynur Haktanır 21 Mayıs Cuma günü en düşük puanı alan gelin olduğu için yarışmaya geldiği hafta elenen yarışmacı oldu. Kaynana Gülten gelinin tabağını bulamadan elendi.

=> Gelinim Mutfakta Serpil Akarsu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

17 Mayıs 2021 tarihinde gelinim Mutfakta yarışmasına katılan Aynur ile birlikte katılan Gülten kaynana yarışmaya gelini Aynur ile birlikte el ele girmesi dikkatlerden kaçmadı. Geldiği ilk dakikada gelini ile çok iyi anlaştığını dile getiren Gülten, haftanın ilk bölümünün puanları verildikten sonra günün kritiklerinden gelini ile tartışma yaşaması dikkatlerden kaçmadı.

GÜNCELLEME 17/05/2021 Kaynana Gülten Haktanır 17 Mayıs Pazartesi günü gelini Aynur Haktanır’ın tabağına bir puan verdi. Gelini Aynur ilk gün günün sonuncusu olduğu için 21 Mayıs Cuma günü eleme potasına yarışması şimdiden kesinlik kazandı.

=> 17 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gülten Haktanır kimdir - Aynur'un kaynanası
Gülten Haktanır kimdir – Aynur’un kaynanası Resmi

Geçtiğimiz hafta 10 Mayıs ile 14 Mayıs haftasında yarışan dört gelinden Gönül 14 Mayıs Cuma günü en düşük puanlara sahip olan gelin olmasında dolayı 14 Mayıs Cuma günü elene isim olurken bu hafta Gönül’ün yerine Aynur gelirken yüksek kaynana yerine bu hafta Gülten kaynana yarışmaya yeni gelen yarışmacılar oldu.

Kaynana Gülten Haktanır ilk an da verdiği izlenimlere oranla gelinine nazaran daha geri planda duran birisi olarka dikkat çekti. Tıpkı Yüksek kaynana gibi gelinin söz ve eylemlerine karşı daha sakin kalan kaynana profili çizdi.

Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır (Gülten Kaynana)

Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır (Aynur'un Kaynanası)
Gelinim Mutfakta Gülten Haktanır (Aynur’un Kaynanası) Resmi
 • 1961 yılında doğdu
 • Aslen Adanalı
 • 60 yaşında
 • 3 çocuk annesi
 • 4 torunu var
 • İstanbul da yaşıyor
 • Ev hanımı
 • Gelinine 10 dakikalık mesafede oturuyor

Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen (17 Mayıs 2021) Gülten Haktanır’ın tam ismi Gülten Ademoğlu Haktanır’dır. 36 yıllık evli olan Gülten kaynana aslen Adanalıdır. İstanbul Sefaköy de ikamet eden Gülten, sakin ve yapısı ile dikkatleri üzerine çekti.

Gülten Haktanır’ın geldiği bölüm fragmanı;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Seda ilk günden Esraya 5 ni verdi Lütfen Seda tadım yorumu
  yapmasın rica ediyorum. ya bu kadar Edaletsizlik fazla oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu