Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gülten Şenel Kimdir [Edanur’un Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Gülten Şenel Kimdir? 9 Mayıs 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan Edanur Ayan Keser ile birlikte programda dahil olan ve Edanur’un kaynanası olan Gülten Şenel kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Nerede ikamet ediyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Figan Arslanbağ Kimdir hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (10/05/2022) 9 Mayıs Pazartesi günü Gelinim Mutfakta yarışmasına katılan kaynana Gülten, gelini Edanur’a 4 puan vermeyi başardı.

2 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya Gözde ile kaynanası Emine kaynana yarışmaya dahil olsalar da Gözde 6 Mayıs Cuma günü aldığı puanlar, rakiplerine kıyasla en düşük puanlar olmasında dolayı, Gözde ve kaynanası Emine yarışmadan geldikleri hafta elenen isimler oldu.

=> 9 Mayıs Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta 9 Mayıs 2022 tarihinde yarışmaya elenen Gözde yerine Edanur dahil olurken, kaynana Emine’nin yerine ise Gülten kaynana yarışmaya yeni gelen kaynana oldu. Bu hafta 9 Mayıs ile 13 Mayıs haftasında yarışan yeni kaynana olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Edanur Ayan Keser ve Kaynanası Gülten - Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacılar
Edanur Ayan Keser ve Kaynanası Gülten – Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacıların Resmi

Kaynana Gülten yarışmada kalıcı olmak ve bilezikleri kazanmak için geldiğini şu sözlerle ifade etti!

“Biz çok iddialıyız!” Gelinim Mutfakta Gülten Şenel

Sözleri ile kaynana Gülten Şenel, yarışmaya iddialı olarak katıldıklarını, yarışmada bilezik almaya geldiklerini gelinin el lezzetine güvendiğini dile getirdi.

9 Mayıs 2022 tarihinde dahil olan Gelinim Mutfakta Gülten Şenel (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Gülten Şenel Kimdir

Gelinim Mutfakta Gülten Şenel Kim
Gelinim Mutfakta Gülten Şenel
  • 1969 yılında dünyaya gelmiştir
  • 53 yaşında
  • Aslen Bolulu
  • 2 Çocuk annesi
  • Henüz torunu yok
  • Bir oğlu bir kızı var
  • Şu an Bekar
  • Aşçı
  • Şu an çalışmıyor
  • Ev hanımı

Gelinim Mutfakta yarışmasında 9 Mayıs 2022 tarihinde gelini Edanur ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Gülten Şenel, “Biz çok iddialıyız!” diyerek dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Gelininden daha aktif ve daha ön planda olmayı seven kaynana Gülten, aşçı olduğunu ve burada aşçılığını gelinini bularak göstermek istediğini ifade etti.

Gelinim Mutfakta Kaynana Gülten Şenel Kimdir

Gelinim Mutfakta Kaynana Gülten Şenel
Gelinim Mutfakta Kaynana Gülten Şenel Kim

Gülten Şenel; 1960 yılında Bolu da dünyaya gelmiştir. Gülten Şenel aslen Boluludur. 2 çocuk annesi olan Gülten’in bir oğlu, bir kızı var. Şu an ev hamımı olan Gülten kaynana aşçıdır. 2022 yılı itibari ile 53 yaşındadır.

Gülten Şenel Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Gülten Şenel, 9 Mayıs 2022 tarihinde, Gelinim Mutfakta programının 926 bölümünde, gelini Edanur ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu