Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Gülümser Kimdir? Diskalifiye Olan Nurten Kaynananın Yerine Kim Geldi?

Gelinim Mutfakta Gülümser Kimdir? 1 Nisan 2022 tarihinde yarışmaya gelini Öykü ile dahil olan kaynana Gülümser kaç yaşında? Aslen nereli? Şu an hangi, ilde ikamet ediyor? İşte bu yazımızda Diskalifiye olan Nurten Kangal’ın yerine Kim Geldi? sorusunun cevabını sizler için hazırladık.

=> Gelinim Mutfakta Ayla Eğer Kimdir hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Son zamanların popüler kaynanası olan Nurten Kangal önce Zuhal Topal’la Sofrada programa dahil olmuş, kabinde Zuhal Topal’la sofrada programında best of yarışmasına katılıp, adını duyurmayı başarmıştı. Zuhal Topla programında kazandığı popülarite ile 14 Şubat 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına gelini Hasret Vural ile birlikte dahil oldular.

=> 4 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Diskalifiye Olan Nurten Kaynananın Yerine Kim Geldi - Gülümser
Diskalifiye Olan Nurten Kaynananın Yerine Kim Geldİ

Oldukça iddialı bir giriş yapan Nurten, 31 Mart Perşembe günü, programa telefonla girilmesi yasak olan yere girdiği tespit edilince, gelini Hasret ile birlikte yarışmadan diskalifiye oldular. Hafta finalinde boş kalan masaya Öykü dahil olurken, Nurten’in yerine de Öykü2nin kaynanası Gülümser kaynanaların arasına dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Nisan Cuma Puanları sonucu için tıklayınız.

Bu yazımızda 31 Mart 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasında diskalifiye ola Nurten Kangal’ın yerine gelen kaynana Gülümser’in kim olduğu bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Öykü Topaloğlu Kim (Gülümser’in Gelini) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Gülümser Topaloğlu Kimdir

Gelinim Mutfakta Gülümser Kim
Gelinim Mutfakta Gülümser
  • 1970 yılında doğdu
  • 35 yıllık evli
  • 2 oğlu var
  • Bir oğlu vefat etti
  • Çanakkale Bigalı
  • Biga  ilçesinde yaşıyor
  • Adı gibi yüzünde gülümser
  • Sakin bir kişiliği var
  • Gelinin el lezzetini çok iyi biliyor
  • Kısa saçları ile dikkat çekiyor

31 Mart 2022 tarihinde diskalifiye olan Nurten’in yerine programa dahil olan kaynana Gülümser, Nurten gibi tuttuğunu koparan ve adından söz ettirecek bir kaynana olmadığı, daha çok sakin tavırları ile dikkatleri üzerine çeken bir izlenim bıraktı.

Sunucu Nursel Ergin Gülümser’in gelinine “Manken gibi bir Gelin geldi” dediği anda kaynana Gülümser de Nursel’in bu sözleri karşısında oldukça memnun olduğu, dikkatlerden kaçmadı. Yarışmada kalıcı olmak isteyen, lakin buna karşın üç güçlü yarışmacının arasında nasıl mücadele edeceği merak konusu olan kaynana Gülümser, iddiasını şu sözlerle dile getirdi. İşte kaynana Gülümser’in o sözleri;

“Gelinimi bulmaya geldim. Yarışmada kalıcı olmak, bilezik ve altın almak için geldik!” Gelinim Mutfakta Gülümser

Sözleri ile kaynana Gülümser her ne kadar gelini Öykü’yü desteklediğini ve ona güvendiği ifade etse de şu ana kadar 2021-2022 sezonunda yarışan en güçlü yarışmacılara baş edeceğinin de oldukça farkında.

Gülümser Topaloğlu Kimdir

Gülümser Topaloğlu Kim
Gülümser Topaloğlu

Gülümser Topaloğlu; 1970 yılında Çanakkale ili Biga ilçesinde dünyaya gelmiştir. 2022 yılı itibari ile 52 yaşında olan Gülümser, 35 yıllık evlidir. Hali hazırda Biga ilçesinde yaşamaktadır. İki çocuk annesi olan Gülümser’in bir oğlunu kaybetti.

Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacısı Gülümser’in İnstagram adresi

Bu hafta gelini Öykü ile programa dahil olan, Nurten’in yerine kaynanalar odasında yerini alan kaynana Gülümser’in instagram adresi merak edilse de yapılan araştırmada Öykü’nün kaynanası Gülümser’in instagram adresine rastlanılmamıştır.

Gelinim Mutfakta Gülümser ve Kaynanası Gülümser’in Geldiği Bölüm

1 Nisan 2022 tarihinde diskalifiye olan kaynana Nurten ile Hasret’in yerine programa dahil olan Gülümser ile gelini Öykü2nin yarışmaya geldiği ana ait video, hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu