Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet Kimdir? (Kaynana)

Esin Alamehmet'in Kaynanası Hacer Alamehmet'in Bilgileri

Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet 25 Ocak Pazartesi günü 626. bölümde yarışmaya gelini Esin Alamehmet ile birlikte katılan kaynana Hacer Alamehmet kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Nerede yaşıyor? Sorularının cevapları detaylı olarak haberimizi içerisinde sizleri bekliyor.

Hacer Alamehmet; İstanbul da yaşıyor. 3 Oğlu iki gelini var. Bir oğlu bekar. Yarışmaya katılmayı kendisi isteyen kaynana Hacer oldukça havalı biri.

=> Gelinim Mutfakta Neriman Gürüf (Kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimi hafta 22 Ocak 2021 tarihinde yeni sezonun en güçlü ve en çok altın alan yarışmacısı Gizem Sancaktar ve kaynanası Semra kaynana programa veda eden isimler oldu. Bu nafta Gizem’in yerine Esin dahil olurken Semra kaynananın yerine Hacer Alamehmet programa yeni gelen isim oldu.

Hacer Alamehmet kimdir Gelinim Mutfakta 25 Ocak yeni gelen yarışmacı

Hacer kaynana programa ilk ayak bastığı 25 Ocak Pazartesi günü programa girişi oldukça olay oldu. Seda Sayhan yeni kaynananın yürüyüşünü görünce, “Kayın valide gelişindne belli olur” diyerek havalı giriş yapan Hacer’i takdir etti.

“Gelinime güveniyorum. Buraya altınları almaya geldik!” Hacer Alamehmet

Sözleri ile kaynana Hacer gelinin el lezzetine güvendiğini ve programda çok iyi yemekler yapacağını dile getirdi. Kaynana Hacer’in iddialı girişi karşısında ilk bölümde kendi gelinin bulup bulamayacağı ve nasıl puanlar vereceği şimdiden merak konusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Ocak Pazartesi Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı kaynana Hacer Alamehmet hakkında merak edilen tüm bilgileri sırası ile alt kısımda maddeler halinde verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet Bilgileri

Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet

  • 3 oğlu var
  • 2 gelini var
  • Esin’in el lezzetine beğeniyor
  • Oldukça havalı biri
  • İyi giyinmeyi seviyor
  • İstanbul da yaşıyor
  • Gelinine güveniyor
  • Haksızlığa asla gelemez
  • Kendisini çok iyi savunuyor

25 Ocak 2021 tarihinde Esin ile birlikte programa dahil olan kaynana Hacer bu hafta hem çeyrekleri hem de bileziklerini toplamak için geldiğin, gelinine çok güvendiğini dile getiren Hacer, gelininden daha iddialı giriş yaparak dikkatleri de ilk bölümden itibaren üzerine çekmeyi başarmıştır.

Hacer Alamehmet (Kaynana) Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

25 Ocak 2021 tarihinde gelini Esin Alamehmet ile birlikte programa dahil olan Gelinim Mutfakta Hacer Alamehmet’nin geldiği bölüm fragmanı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu