Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Halise Kim? Halise’nin Kaynanası Songül Nereli? 6 Ağustos Pazartesi

Gelinim Mutfakta 6 Ağustos bu hafta yarışmaya yeni bir gelin ve kaynana dahil oldu. bu yazımızda Gelinim Mutfakta Halise kim olduğunu aslen nereli? kaç yıllık evli olduğunu anlatırken Halise’in kaynanası Songül hanım kim olduğunu ve aslen nereli olduğunu anlatacağız.

Gelinim Mutfakta Halise Kim? 6 Ağustos Pazartesi Yeni Gelin Kim? (06.08.2018)

Bu hafta yani 6 Ağustos gelinim mutfakta Halise yarışmaya dahil oldu. Tabi yanında da Halise’nin kaynanası Songül hanımda yarışmaya Halise ile birlikte dahil oldu. Gelinim mutfakta Halise ile kaynanası Songül hanımın hakkın bilgileri geçtiğimiz haftanın kısa özetini verdikten sonra en alt kısımda vereceğiz. Geçtiğimiz haftanın özetini okumak istemeyenler en alt kısımda Gelinim Mutfakta Halise kim olduğunu en al kısımdaki bilgilerden öğrenebilirsiniz.

Geçtiğimiz Hafta yarışmaya Selen ve Kamile hanım dahil olmuş ve tavırları ile ben bu gelin kesinlikle uzun süre yarışmada varlığını sürdüreceğini düşünmüştüm. Ancak yaptığı yemekleri diğer kaynanaların beğenmediği gibi kendi kaynanası Songül hanımda düşük puanlar verince Selen hakkında düşüncelerim birden değişti. Selen, Emine’ye geçen hafta neden sardı ve onu neden gıcık etmeye çalıştı hala anlamış değilim. Geçtiğimiz hafta Perşembe günü dahil Selen ile Emine’nin atışmalarını izledik. Selen Özellikle Emine’nin aile fotoğrafını kaldırmaya çalışması herkes tarafında büyük tepkiye neden oldu.

Yarışmaya Pazartesi günü dahil olan Selen ilk gün kaynana konseyinde bir puan alarak günü sonuncu olarak tamamladı. Bu performansında bir sıçrayış yapamayan Selen, Cuma günü dahil kendisini toparlayamadı ve toplamda hafta başında itibaren 35 puan toplayarak kendisine en yakın gelin olan Özlem ile 19 puan farkın oluşması Selen’in ne kadar kötü bir performans ortaya koyduğunu göstermeye yeter.

Özlem ise Cansu geldiğinden beri altınları alamamanın verdiği stres ile hataya kafasında yer olmadığı için diğer kaynanalar kendince kötü yapıldığını düşündüğü tabaklara yüksek puanların verilmesi hele ki bu puanı kendi kaynanası Nurten hanım tarafında vermesi Özlem’i çileden çıkartıyor. Bakalım bu hafta altınları alabilecek mi? Bek kendi fikrime göre bu hafta Özlem altınları alan gelin olacak. Çünkü Emine, Özlem kadar iyi yapsa da Özlem daha tecrübeli.Gelinim Mutfakta Halise kim resim 1

Burada durumu bozabilecek olan Gelinim Mutfakta 6 Ağustos Pazartesi Halise yarışmaya dahil oldu. Halise’nin elinin lezzetinin iyi olması ve Songül hanım kendi gelinin lezzetini bilmesi tüm dengeleri değiştirir. Ancak Fragmandan izlediğim kadarı ile Songül hanım kendi gelinin bayram da seyranda gördüğünü aktardı. Yani gelinin tabağına oldukça uzak olduğu için Bu hafta altınları almada favori kişi kesinlikle Özlem olduğunu söyleyebilirim. 

6 Ağustos Gelinim Mutfakta Halise Kimdir? Kaynanası Songül Nereli?

Gelinim Mutfakta 6 Ağustos tarihinde yarışmaya yeni gelin ve kaynana dahil oldular. Halise Batmanlı olduğunu eşi ile yaklaşık 10 yıldır evli olduğunu, kaynanası Songül hanım da Iğdırlı olduğunu üç çocuğu olduğunu ve yarışmaya Sırf Fatih beyi görmeye geldiğini bizlere aktardılar. Fatih bey aranızdan kim güzel yemek yapar dediğinde Gelinim Mutfakta Halise hemen ben yaparım diyerek kendini öne sürdü. Fatih bey de ortada bir tecrübe yok mu diyerek kaynanasının da gönlünü aldı. Gelim Mutfakta Halise ve kaynanası Songül bizlere kısa bilgi paylaştılar. Yaptığımız araştırmalar neticesinde yeni bilgiler ekleyeceğiz. Gelinim Mutfakta 6 Ağustos Pazartesi günün birincisi kim olduğunu görmek için [pembebuton]Tıklayınız[/pembebuton]. Halise ve Songül ikilisini nasıl buldunuz?

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu