Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hatice Deniz Kimdir (Dilek Kes’in Kaynanası) [10/01/2022]

Gelinim Mutfakta Hatice Deniz Dilek’in kaynanası olarka 10 Ocak 2022 tarihinde yarışmaya yeni gelen kaynana oldu. Gelini Dilek Kes ile birlikte dahil olan yarışmacı kaynana Hatice Deniz kimdir? Hatice Deniz aslen nereli? Kaynana Hatice’ni soyu saraylara mı dayanıyor? Kaynana Hatice kaç yaşında? Şu an nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Nurcan Almalı Kimdir öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (14/01/2022) Kaynana Hatice gelini ile birlikte 10-14 Ocak haftasına yarıştı. 14 Ocak Cuma günü gelini Dilek Kes 59 puan alarak yarışmadan elenen isim oldu. 

Güncelleme (10/01/2022) Hatice Deniz 10 Ocak 2022 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı. İlk gün gelinin tabağını bulup beş puan vermeyi başardı.

=> Gelinim Mutfakta 14 Ocak 2022 Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta 3 ocak ile 7 Ocak haftasında yarışmaya dahil olan Yeliz ile kaynanası Ayşe yarışmadan da istediği gibi puanlar alamadılar. 7 Ocak Cuma günü Yeliz rakiplerine kıyasla en düşük puanları elde ettiği için 7 Ocak Cuma günü Yeliz ile birlikte kaynanası Ayşe de yarışmadan elenen isim oldu.

=> 10 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Dilek Kez ve Hatice Deniz resmi
Gelin Dilek Kez ve kaynana Hatice Deniz

Bu hafta yani 10 Ocak ile 14 Ocak haftasında yarışmak için programa Yeliz’in yerine Dilek dahil olurken, kaynana Ayşe’nin yerine bu hafta Hatice Deniz programa dahil olan yeni kaynana oldu.

“Gelinim ev hanımı. 29 yıllık gelinim olur. Onun tabaklarını bulacağını düşünüyorum!” Gelinim Mutfakta Hatice Deniz

Sözleri ile kaynana Hatice 29 yıllık gelinin el lezzetini iyi bildiğini, yarışmaya elenmek için değil, altınları almak için geldiğini ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

10 Ocak 2022 tarihinde programa dahil olan Gelinim Mutfakta Ayfer hakkında elde edilen tüm bilgileri alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Hatice Deniz Kimdir

Gelinim Mutfakta Hatice Deniz Kim
Gelinim Mutfakta Hatice Deniz
 • 1952 yılında doğdu
 • Aslen İstanbul Üsküdarlı
 • Soyu saraylara dayanıyor
 • 2 oğlu var
 • Torun sahibi
 • 5 torunu var
 • Kendisi bekar
 • Antalya da yaşıyor
 • 70 yaşında
 • Kendisine güveni tam
 • Sakin biri

Gelinim Mutfakta yarışması da  10 Ocak 2022 tarihinde gelini Dilek Kes ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Hatice Deniz, 2022 yılı itibar ile 70 yaşındadır. Soyu Beylerbeyi sarayına dayanmaktadır.

“Doğma büyüme İstanbulluyum. Soyum beyler beyi sarayına dayanıyor!” Gelinim Mutfakta Hatice Deniz

Sözleri ile kaynana Hatice saraylardan gelme olduğunu, yarışmada yeni sultan olacağını iddia etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Hatice Deniz Kimdir

Hatice Deniz Kimdir
Hatice Deniz (Kaynana)

Hatice Deniz; 1952 yılında İstanbul ili Üsküdar ilçesinde dünyaya gelmiştir. Aslen İstanbullu olan Hatice Deniz, 2022 yılı itibari ile 70 yaşındadır. İki çocuk annesi olan Hatice Deniz aslen İstanbulludur. Soyu saraylara dayanmaktadır. 5 torunu olan Hatice Deniz, Antalya ilinde yaşamaktadır.

Hatice Deniz Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Hatice Deniz, 10 Ocak 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 841 bölümünde gelini Dilek ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu