Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut Best Of Arasında Katıldı! [9 Mart 2020]

9 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen isim Hatice Karabulut oldu. Geçtiğimiz hafta elenen Özlem’in yerine programa dahil olan Hatice Karabut kim? Hatice’nin kaynanası kim? Bu ve benzeri soruların cevapları haberimin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Rümeysa Aydın kim olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta yarışması bildiğiniz üzere KHK ile evlendirme programlarının kapatılması ile 12 Mart 2019 Pazartesi günü ilk bölümü ile ekrana gelmiş, oldukça da beğeni toplamıştı.

İlk bölümde yer alan 4 yarışmacıdan bir tanesi olan Hatice Karabulut’u izleyenler çok sevdi. Bu nedenle Hatice bir kaz kez yarışmacı olarak geri geldi. En son 10 Haziran 2019 tarihinde katılan Hatice, anlaşılmaz bir şekilde yine bilgi vermeden ayrılarak bizleri şaşırtmadı.

Gelinim Mutfakta Hatice Karabulut Kim?

12 Mart 2019 tarihinde programın ilk dört yarışmacısı arasında yer alan ve Reyhan hanımın bile o zamanlar gıpta ile baktığı kişi olan Hatice ve Hüsniye ikilisi yaklaşık 4 ay boyunca programda yarışmacı olarak kalmıştı.Hatice Karabulut bilgileri

Hatice, sonrasında bir kaç defa kısa süreli gelip gitmeleri oldu. Ancak her defasında anlamsız ve habersiz şekilde programdan ayrılan Hatice Karabulut kim?

Hatice Karabulut’un Bilgileri

Doğum Tarihi: 1993

Kaç yaşında : 27 yaşında

Mesleği: Ev hanımı

Eşini’in İsmi: Hüseyin Karabulut

Kaynanasının İsmi: Hüsniye Karabulut

Kaç Çocuğu var: 2 çocuğu var

Nereli: İstanbullu

Nerede İkamet Ediyor: İstanbul Zeytinburnu ilçesinde ikamet ediyor

Çocuklarının İsmi: İlknur Ve İdil Erva

Oldukça hırslı olan ve programın ilk güçlü yarışmacısı olan Hatice Karabuluıt’un Best of yarışmasında neden ilk hafta katılmadığı haberleri yapılmıştı. Ancak aldığımız bilgi çerçevesinde ilk olarak Hatice’nin katılması istense de Hatice işlerini tamamlamak ve çocuğunu bakama konusundaki sıkıntılarını gidermek adına yapımdan süre istediği haberleri gelmişti.

Gelinim Mutfakta 9 Mart Yeni Gelen Yarışmacı Hatice Karabulut

Giderken çok da iyi ayrılmadığı için acaba bu haberler gerçek mi araştırsak da bir netice alamamıştık. Anlaşılan o ki Hatice gerçekten bir kaç hafta yapımdan süre istemiş. 

Bence de Best of yarışmasında ilk dört yarışmacı arasında Hatice, Ezgi, Gülcan ve Elif olmasını beklerdim. Lakin yapım en güçlü yarışmacıları bir anda gelip, elenmesini istemediği için böyle bir yola baş vurmuş. Bu nedenle Hatice Karabulut, bir kaç hafta sonra best of yarışmacısı oldu.

Hatice Karabulut’un Geldiği Best Of Haftası

9 Mart 2020 tarihinde best of yarışmasının 4. haftasında elenen Özlem’in yerine ve masasına gelen Hatice Karabulut’un geldiği Bölüm Fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu