Gelinim Mutfakta Hatice Kim? Hatice’nin Kaynanası İlhame Hanım Nereli? Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı 12 Kasım Pazartesi

Gelinim mutfakta 12 Kasım Pazartesi günü yeni bir haftaya start verildi. Her hafta başında hüzün ve ayrılık hakim olurken hafta başında ise yeni gelin kim? Nasıl biri diye merakla bekliyor ve heyecanlanıyor ve merak ediyoruz. Bu arada hafta sonu ülkemizin kurucusu olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü saygı ve rahmet ile anıyoruz. Bu gün yani 12 Kasım Pazartesi günü Gelinim Mutfakta Hatice katıldı. Beraberinde Hatice’in kaynanası da yarışmaya katılmış oldu. Hatice’nin 15 Kasım Gelinim Mutfakta Puan Durumu için Tıklayınız.

Hatice gelinim Mutfakta yarışmasına katıldı. Bu yazımızda Hatice kim olduğunu kısaca anlatırken Hatice’in kaynanası İlhame nereli?, kaç yaşında? gibi bazı bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ancak bazı konuları değinmek ve geçen hafta yarışmayı izlemeyenler olabileceğini için yeni gelen Hatice hangi gelinin yerine geldi diye merak edenler için geçen hafta finalinden birazcık bahsetmek istiyorum. Hatice’nin, 14 Kasım Gelinim Mutfakta Puanları için Tıklayınız.

Kanal D’nin, gelin kaynana yarışma programları arasında en sevdiğim ve uzatmadan direk işini yapmaya ve puanlara odaklanması gözü kavgada gürültüde olmayan ve Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün saat 13:00 da başlayan yarışma programı, Gelinim Mutfakta yeni gelen gelin Hatice hakkında edindiğimiz bilgileri birazdan paylaşacağız. 

Yarışma programına 12 Kasım 2018 tarihinde katılan gelinin veya kaynananın sesini ve bir kısım görüntüsünün verilmemesi hafta sonu yarışma programını sıkı takip edenler arasında yeni katılan yarışmacı eskilerden geldiği yönünde oldukça fazla yorum yapıldı. Hakikaten geçmişte yeni gelen gelin veya kaynana hakkında az da olsa bilgi veriyor ve sesini işitebiliyorduk. Hatice’nin, Gelinim Mutfakta 13 Kasım puanları için tıklayınız

Son fragmanda ne kaynana ne de gelin hakkında bir görüntü veya ses duyamadık. Aklıma benim de 12 Kasım Gelinim Mutfakta yeni gelen Gelin acaba eskiden yarışmada katılmış mıydı? Şeklinde düşünsem de bir ihtimal daha aklıma geldi. O da Gelinim Mutfakta Hatice belki yarışmaya ilk defa katılmasa da kaynana ikinci kez katılmış olabilir mi? Bu sonun cevabını yazımızın sonunda cevaplanmıştır.

Yarışma Programının AAAA bölümünde dahil olan Hatice’in kişilik ve karakterinden çok elinin lezzetinin ne kadar iyi olduğu ve kaynanası İlhame’nin bu lezzeti ne kadar kolay bulması çok daha önemli. Yarışma programını en güçlü rakipleri olan Cansu ve Ezgi’ye karşı yarışacak olmasından dolayı oldukça iyi yemek yapıyor olması ve kaynanası da bu yemekleri nokta atışı buluyor olması lazım. 

Gelinim Mutfakta Hatice kim olduğunu anlatırken aslında Ezgi’yi ve Cansu’yu alt edebilecek olup olmaması da çok önemli. Hatice, Bakalım ilk gün nasıl performans göstermiş? Merak ediyorsanız Gelinim Mutfakta 12 Kasım Puanları için tıklayınız.

Cansu ve Ezgi’yi geçemeyecek bir yarışmacı bu hafta bilezik için değil Betül ile hafta sonu yarışmadan elenmemek için yarışacaktır. Yani yarışmaya katılım amacı bilezik almak olan bir gelin %100 yemeklerini hızlı ve bir o kadar da lezzetli yapmalı ve kaynanası da nokta atışı yemeklerini bulmalı. Aksi takdirde ne zaman elenecek der dururuz. Gelinim Mutfakta Hatice ile Kaynanası İlhame hanım hakkında ki bilgiler yazının ilerleyen kısmında verilmiştir. 

12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Hatice Kim? Kaynanası İlhame Kimdir?

Arkadaşlar biz burada Gelinim Mutfakta Hatice kim olduğunu nereli kaç yaşında kaç yıllık evli olduğunu anlatırken, bazen sitemizin mail adresine çok ilginç sorular gelmekte. Mesela gelinin kardeşinin adı ne? Hangi mahallede hangi sokakta oturuyor? Telefon numarası ne? gibi insanların özel hayatını da ilgilendiren soruları bilmemiz mümkün olmadığı gibi bilsek de bu bilgiler özel hayatı ilgilendirdiği için buradan veya hiç bir yerden paylaşmayız. Bizim için önemli olan ve bu soruları soran kişiler için önemli olan 12 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Hatice‘in performansı ve aldığı puanlar olması gerekir.

Yarışma programı aslında tek taraflı değil. Yarışmaya gelin katılıyor ve göz önünde yarışıyor. Ancak asıl yarışan kaynanalar olduğunu düşünüyorum. Çünkü kaynana hem kendi gelinin bulup 5 verebilirken, hem de diğer gelinlerin hakkına girip bir puan verebilir. Bu yüzden yazılarımızda kaynana hakkında kısa da olsa bilgi vermeye çalışıyor ve fark ettiğimiz özelliklerini yazıyoruz. Bu hafta Kaynana İlhame katıldı. Kaynana İlhame hakkında edindiğimiz bilgiler alt kısımda verilmiştir. Gelinim Mutfakta Hatice kim 12 Kasım Pazartesi

12 Kasım gelinim mutfakta Hatice ile kaynanası İlhame hanım yarışmaya bir sürpriz ile dahil oldu. Gelin hanım yani Hatice karnı burnunda yarışmaya katıldı. Acaba yeni bir gelinim mutfakta bebeği daha mı dünyaya gelecek? Hatice eğer yarışmada kalmayı başarabilirse yeni bir Cansu olayı daha yaşayabiliriz. 

Bu yazımızda 12 Kasım da yarışmaya yeni katılan hamile gelin, Gelinim Mutfakta Hatice kim? ve kaynanası İlhame hanım kaç yaşında nereli olduğu hakkında detaylı bilgileri hemen alt kısımda verdik. Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta Hatice Hakkındaki Bilgiler 

  • İstanbul’dan katıldı
  • Aslen Gümüşhaneli
  • 1 yıllık Evli
  • 7 Aylık hamile

Hatice’in kaynanası İlhame Hanım

  • İstanbul Kartal’dan katıldı
  • Aslen Trabzon Oflu
  • Kamyon şoförlüğü yapıyor

Gelinim Mutfakta Hatice’in Yarışmaya Katıldığı Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın