Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hatice Kök Kimdir? [Eda Kök’ün Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Hatice Kök 8 Kasım Pazartesi günü 796. bölüm de gelini Eda Kök(Tiktok Fenomeni) ile birlikte dahil olan kaynana Hatice Kök kimdir? Eda’nın kaynanası Hatice aslen nereli? Hatice Kök Kaç yaşında? Kaynana Hatice Kök nerede yaşıyor? İşte tüm bu Soruların cevaplarını haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Aynur Tosbıyık Kim (Kaynana) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta yani 1 Kasım ile 5 Kasım haftasında Havvanur ile kaynanası Tülay programa dahil olsa da 5 Kasım Cuma günü rakiplerine kıyasla en düşük puanları alan gelin olmasından dolayı Havvanur elenirken, kaynanası Tülay da Havvanur ile programda elenen kaynana oldu.

=> Gelinim Mutfakta 8 Kasım Pazartesi Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta yani 8 Kasım ile 12 Kasım 2021 tarihinden yarışmaya gelin olarak Eda dahil olurken, kaynana olarak da Eda2nın kaynanası Hatice Kök programda dahil olan kaynana oldu. Hatice kaynana programda iddialı sözleri ile dikkatleri kısa süre de çekmeyi başardı.

Eda Kök ile Kaynanası Hatice Kök - 8 Kasım Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacılar
Eda Kök ve Kaynanası Hatice Kök

Eda Kök gelini Eda2nın boyu kısa olduğunu, bunda odayı oğlu ile evlendirmek istemediğini, ancak oğlunun ısrarı ile evlendirdiğini ifade etmesi dikkatlerden kaçmadı. Eda da kaynanasının isteği üzerine her yere 17 cm altında topuklu ayakkabı giyemediğini, boyunun kısa olması nedeniyle kaynanası ile gittiği her yere topuklu ayakkabı giymek zoru8nda olduğunu ifade etti.

“Gelinimin tabağını bulmaya geldim!” Gelinim Mutfakta Hatice Kök (Kaynana)

Sözleri ile kaynana Hatice gelinin tabağını bulmak, programda gelinine beş puan vermek için geldiğini ifade etti.

Gelinim Mutfakta Hatice Kök

Gelinim Mutfakta Hatice Kök kimdir
Gelinim Mutfakta Hatice Kök
 • 1966 yılında doğdu
 • 55 yaşında
 • Aslen Ordulu
 • İstanbul da yaşıyor
 • Boy takıntısı var
 • Oğlunun Adı Mustafa
 • Otoriter biri
 • Haksızlığa asla gelemiyor1973 yılında doğdu
 • İstanbul’da yaşıyor
 • Tam bir Karadeniz Kadını
 • Kısa boya çok takıntılı
 • Bir torun sahibi

Gelinim Mutfakta yarışmasının 8 Kasım 2021 tarihi ile 12 Kasım 2021 tarihleri arasına gelini Eda Kök ile birlikte yarışacak olan kaynanasının adı Hatice Kök. Otoriter duruşu ile dikkat çeken, gelinini ilk duyduğunda istemediğini halen açıkça ifade eden Hatice kaynana, 9 yıllık gelini ile şimdiler de çok iyi anlaşıyor.

Yarışmada verilen bilezikleri alacaklarına düşünen, bundan dolayı yarışmaya katıldıklarını ifade eden kaynana Hatice, gelinin tabaklarını bulmak istiyor.

Hatice Kök Kimdir

Hatice Kök; 1966 yılında Ordu ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Ordulu olan Hatice İstanbul ilinde yaşıyor. Kısa boy konusunda takıntısı olduğunu, bunda dolayı, gelini Eda’nın 1,55 boyunda olmasında dolayı karşı çıksa da sonradan oğlu ile evlendirmeye karar vermiştir. 55 yaşında olan Hatice Kök baskın bir karakterdir.

Yarışmacı Kaynana Hatice Kök
Hatice Kök Resmi

Torun sahibi olan kaynana Hatice yöresel yemekleri çok iyi biliyor. Bu nedenle Eda’nın yemeklerini bulacağını düşünüyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu