Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hatice Ve Hüsniye Hanım Yarışmadan Neden Ayrıldıklarını Açıkladı!

Gelinim Mutfakta yarışmasında yaklaşık 4 aydır yarışmacı olan gelinim mutfakta Hatice neden gitti gelinim mutfakta Hatice neden yok. Geri gelecek mi? Hüsniye hanım gelinim mutfakta yarışmasına geri dönecek mi derken Hüsniye Karabulut kendi instagram hesabından sevenlerine açıklama yaptı.

Gelinim Mutfakta Hatice Neden Yarışmadan Çekildiğini Kaynanası Açıkladı!

Geçtiğimiz hafta Gelinim Mutfakta yarışmasında beklenmeyen bir olay gerçekleşti. 2 Temmuz pazartesi günü yarışmaya bir yeni yarışmacı beklerken Fatih Ürek bu masa neden boş olduğunu merak ediyorsunuz.

Şimdi bunları açıklayacağım deyip gelin Hatice ve Hüsniye hanım yarışmadan kendi isteği ile ayrıldığını bizlere duyurdu. Ancak bu programın sıkı takipçilerini ikna etmedi ve gelinim mutfakta Hatice neden gitti veya gelinim mutfakta hatice neden yok diye bu soruya bir hafta boyunca cevap aramaya çalıştı.

Her sesten bir laf duyulmaya Başak. Bazı haber sitelerinde Hatice’nin dizi teklifi aldığını ve bu yüzden ayrıldığını söyleyip olaya oldukça farklı bir bakış açısı getirmiş gözler de Hatice’nin üzerine döndü. Ancak Hatice’den sevenlerine bu konu ile ilgili her hangi bir açıklama geldi. Sitemiz özellikle Hatice hanımın aktif kullandığı instagtram adresinden ulaşmaya çalık.

Hatta ulaştık ancak kendisinden bir dönüş alamadık. Daha sonra kaynana Hüsniye hanım da gelini gibi instagramı aktif kullandığını gördük ve kendisini bu yaşanan olayları özelden sorduk. Hüsniye hanım bizlere özelden mesaj atmadı. Ancak tüm bu sorulardan bıkmış olmalı ki kendi instagram sayfasından gelini Hatice ve kendisi hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaları tırnak içine alarak verelim.

Herkese merhaba, 4 aylık yarışma formatının koşturmacasından çok yorulduk bu süreçte 3 defa elendik. Artık bilezik de kazanamıyorduk, boş yere stres ve gerginlik altında ailemize yetemiyorduk. Günlük huzurlu hayatımızı seçtik. Daha sonrasında ayrılma isteğimizi bir kaç kere söyledik ama veda konuşmasını instagramdan yapmak nasip oldu. Gelinim mutfakta bizim için yarışmacı olarak bitmiştir. En güzel kazancımız sizin sevginiz. Samimiyetle kalın Hatice & Hüsniye Karabulut” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Hüsniye hanımın söyledikleri ile Fatih beyin söyledikleri örtüşse de Başak elendikten sonra Hatice’nin konuşmasını aynen tırnak içine alıp aktarıyorum. “Başak’ın gitmesi benim için çok iyi oldu. Yarışma ortamında bir birimizden nefret ediyorduk. Başak’ın gitmesi belki benim önümün açılmasına neden olabilir.

bu konuşmayı Hatice, Başak elendiği zaman arka planda gelen konuşmasıdır. Merak eden izleyiciler kanal d nin sitesine girip 80. bölümün son kısmını dikkatle izleyebilirler. Hüsniye hanım belki gerçekleri söylese de açıklamaları beni ikna etmemiştir. 

Gelinim Mutfakta 80. Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Aşkim Haticem kralicem nerde olursan ol ama hep mutlu ol seni turkmenistan olarak çok sevyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu