Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday Kimdir? [1 Kasım 2021 Gelinim Mutfakta Yeni Gelen Yarışmacı]

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday kim? 1 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen yarışmacı Havvanur Karabuğday Kimdir? Havvanur Karabuğday aslen nereli? Bu hafta gelinim mutfakta yarışmasına yeni gelen gelin Havvanur Karabuğday Kaç yaşında? Havvanur Karabuğday instagram adresi var mı? İşte bu yazımız da 1 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta yarışmasına yeni gelen yarışmacı Havvanur Karabuğday hakkında ki merak edilen tüm bilgileri bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta Eda Kök Kimdir (Tiktok Fenomeni) hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (05/11/2021) Havvanur Karabuğday 5 Kasım Cuma günü rakiplerinden daha düşük puanlar almasından dolayı yarışmadan elenen isim oldu.

Güncelleme (01/11/2021) Havvanur Karabuğday 1 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Tülay ile birlikte geldi. Havvanur ilk bölümde kendi kaynanasından 1 puan alan isim oldu. Haftanın ilk bölünde ise günün sonuncusu olan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 1 Kasım Pazartesi Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta Safiye Soyman’ın yerine sunuculuk görevine Mehmet Ali Erbil getirildi. Bir hafta boyunca Mehmet Ali Erbil’in sunumları ile devam edecek programda gözler bu hafa yeni gelen yarışmacıya çevrildi.

Geçtiğimiz hafta bir defa elenen Damla Saçıkara, ikinci hafta yine elenen yarışmacı oldu. Zira geldiği hafta elenen ancak Songül Karlı’nın isteği üzerine bir hafta daha kalan, lakin 29 Ekim Cuma günü rakiplerinden en az puanı alan yarışmacı olmasından dolayı elenen isim oldu.

Havvanur Karabuğday - Tülay Oytun

Bu hafta yani 1 Kasım ile 5 Kasım 2021 haftasında Damla’nın yerine programa Havvanur Karabuğday ile kaynanası Tülay dahil oldu. Havvanur Karabuğday bilezikleri alacağını şu sözlerle ifade etti;

“Elimin lezzetine güveniyorum!” Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

Sözleri ile Havvanur Karabuğday, yarışmaya bilezik ve altın kazanmak için geldiğini ifade etti

Bu hafta yarışmaya katılan Havvanur Karabuğday hakkında merak edilen bilgiler alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday

  • 1998 yılında dünyaya geldi
  • 23 yaşında
  • 2018 yılında evlendi
  • 2,5 yaşında bir çocuğu var
  • Bir çocuk annesi
  • Aslen Alanyalı
  • İstanbul da yaşıyor
  • Motosiklet kullanmayı biliyor
  • Eşinin Adı Serkan

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday; 1 Kasım 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası ile birlikte dahil olan Havvanur Karabuğday, 23 yaşındadır. Yine iddialı bir isim olarka programa dahil olan Havva Nur, elinin lezzetini kanıtlamak, çeyrekleri almak için geldiğini ifade etti.

Havvanur Karabuğday Kimdir

Havvanur Karabuğday; 1998 yılında Alanya ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Alanyalı olan Havva nur 3,5 yıllık evli bir çocuk annesidir. Eşinin Adı Serkan olan Havva Nur motosiklet kullanabilmektedir.

Havvanur Karabuğday Kimdir

1 Kasım 2021 tarihinde Damla’nın yerine programa dahil olan Havva Nur 16 yaşında beri motosiklet kullandığını, bu sebeple programa motosiklet ile katıldığını ifade etti.

Havvanur Karabuğday İnstagram Adresi

1 Kasım 2021 tarihinde Damla Saçıkara’nın yerine dahil olan Havvanur Karabuğday instagram adresi çok merak edildi. İşte Havvanur Karabuğday’in instagram adresi ve bilgileri alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday’in instagram adresi; @havvanur.serkan adresinde ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday‘in Geldiği Bölüm – 1 Kasım 2021

1 Kasım 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Havvanur Karabuğday’in programa yeni gelen Havvanur Karabuğday’in yarışmaya dahil olduğu bölüme ait video.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu