Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hayat Varan Kimdir (Havalı Hayat) [Deniz Varan’ın Kaynanası]

Gelinim Mutfakta Hayat Varan 14 Mart 2022 tarihinde gelini  Deniz Varan ile birlikte ikinci defa katılan kaynana oldu. Hayat Varan kimdir? Kaynana Hayat Varan aslen nereli? Kaynana Hayat kaç yaşında? Nerede yaşıyor? İşte tüm bu soruların cevaplarını, haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta Senem Kaldı (Kaynana) hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

(Güncelleme 14/03/2022) Hayat Varan ikinci defa gelinim Mutfakta yarışmasına gelse de yine ilk gün gelini Deniz Varan’a 1 puan verdi!

=> 14 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta, 11 Şubat tarihinde Fatma Taşkın ve kaynanası Mevlüde yarışmadan elenmesi ile yerlerine bu hafta eski yarışmacılardan Deniz ile kaynanası Hayat Varan yarışmaya dahil oldu.

4 Şubat 2022 tarihinde yarışmaya, Damla ve Yasemin’in Cuma günü hastalık sebebi ile elenmesinden sonra Cuma günü dahil olan olmuşlardı. 25 Şubat 2022 tarihinde ise Deniz ile kaynanası haftanın en düşük puanlarını aldığı için yarışmadan elendiler.

Deniz Varan & Hayat Varan

Deniz ve kaynanası Hayat, 3 hafta boyunca 3 çeyrek altın kazanmış, çoğu zaman da kıl payı çeyrekleri kaçırmıştı. Şimdi her ikisi de tecrübeli bir şekilde yarışmadan altın ve bilezik kazanmaya geldiler.

“Artık daha tecrübeliyiz. Gelinimi bulmaya, altın kazanmaya geldik!” Gelinim Mutfakta Hayat Varan

Sözleri ile kaynana Hayat, gelini Deniz’in tabaklarını bulup, ona çeyrek altın ve bilezik kazandırmak istediğini ifade eti.

14 Mart 2022 tarihinde ikinci defa dahil olan Gelinim Mutfakta Hayat Varan (Kaynana) hakkında elde edilen tüm bilgiler, hemen alt kısımda maddeler halinde açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Hayat Varan Kimdir

Gelinim Mutfakta Hayat Varan Kim
Gelinim Mutfakta Hayat Varan
  • 1963 yılında doğdu
  • 59 yaşında
  • Aslen Diyarbakırlı
  • İstanbul’da yaşıyor
  • Kendisine Havalı Hayat Denmesini istiyor
  • Kıyafetine çok önem veriyor
  • Emekli
  • Haksızlığa gelemiyor
  • İddialı bir yapısı var

Gelinim Mutfakta yarışmasında 14 Mart 2022 tarihinde gelini Deniz ile birlikte yarışmaya dahil olan kaynana Hayat, yarışmada kalıcı olmaya, eskileri göndermeye geldiklerini şu sözlerle ifade etti.

“Eskileri gönderip, yarışmada kalıcı olmak istiyoruz!” Gelinim Mutfakta Hayat Varan

Sözleri ile kaynana Hayat, eski yarışmacıları göndereceklerini ve yarışmada kalıcı olmaya geldiklerini ifade etti.

Hayat Varan Kimdir

Hayat Varan Kim
Hayat Varan

Hayat Varan Kimdir; 1963 yılında Diyarbakır ilinde dünyaya gelmiştir. Aslen Diyarbakırlı olan Hayat Varan 2022 yılı itibari ile 59 yaşındadır. emekli olan Hayat kaynana kendisine “Havalı Hayat” denmesini istiyor. İstanbul ilinde ikamet etmektedir.

Hayat Varan Gelinim Mutfakta Yarışmasına Geldiği Bölüm

Kaynana Hayat Varan, 14 Mart 2022 tarihinde gelinim Mutfakta programının 886 bölümünde gelini Deniz Varan ile birlikte dahil oldu. İşte o anların videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu