Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş Kimdir? 13/09/2021

13 Eylül 2021 Tarihinde Gelinim Mutfakta Yarışmasına Katılan Hazla Delibaş Kimdir? İşte Cevabı

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş kim? Gelinim Mutfakta yarışmasına 13 Eylül Pazartesi 2021 tarihinde yarışmaya katılan yeni gelin Hazal Delibaş Kimdir? Hazal aslen nereli? Hazla Delibaş’ın instagram adresi var mı? Gelinim Mutfakta Hazal kaç yaşında? Bu hafta yani 13 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta yeni gelen Hazal Delibaş hakkında merak edilen tüm bilgileri sizler için bu haberimiz de derledik.

Güncelleme (24/09/2021) Kaynana Bedriye ile gelini Hazla yarışmadan çekildi

Güncelleme (13/09/2021) Hazal Delibaş ilk gün kaynanası Bedriye Delibaş’tan beş puan alırken, günün sonunda 17 puan alarak ilk gün günün ikincisi oldu.

=> Gelinim Mutfakta Yekta Yeşilyurt Kimdir Öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta 13 Eylül ile 17 Eylül tarihleri arasında kesin olarak yarışacak olan Hazal, şimdiden dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Geçtiğimiz hafta yani 6 Eylül ile 10 Eylül tarihleri arasında yarışmaya dahil olan ancak istediği puanlar alamayan Büşra, 10 Eylül Cuma günü rakiplerinden daha az puan toplamasından dolayı yarışmaya veda eden isim olurken, bu hafta yarışmaya Büşra’nın yerine Hazal dahil oldu.

=> Gelinim Mutfakta 13 Eylül Pazartesi Puanlaması için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Hazal Kimdir - 13 Eylül 2021
Gelinim Mutfakta Hazal

Hazal yöresel yemekleri oldukça hakim biri olduğunu daha ilk dakikalarda gösterirken, Hazal’ın kaynanası Yağnur’un yarışmadaki üstünlüğünü bitirmeye geldiğini şu sözlerle dile getirdi;

“Yağnur’u devireceğim. Buradaki altınları alacağım!” Gelinim Mutfakta Hazal’ın Kaynanası Bedriye

Sözlerini ile aslında kaynana Bedriye gelini Hazal’ın adına konuşması dikkat çekerken, Hazla da bu anları gülerek izlemesi “acaba iddialı değil mi” yorumları akıllara geldi.

Bu hafta yarışmaya katılan Hazal Demirci kendi sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlara bakıldığında; birbirinden iddialı sunumlar yapması oldukça dikkat çekti. Bu yarışmada her ne kadar sunum konusunu görevliler yapsa da Hazal güzel yemek yapmaya ve bunu paylaşmaya alışık birisi olmasında dolayı kameralara karşı yabancılık çekmeyeceği ön görülüyor.

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş Kimdir
Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş
 • Adıyaman gelini
 • İki çocuk annesi
 • 7 yıllık evli
 • 2014 yılında evli
 • Sunu yapmayı çok seviyor
 • Bir kızı var
 • 4 ve 6 yaşında iki çocuğu var
 • Bir oğlu var
 • Yöresel yemekleri iyi biliyor
 • Güler yüzlü bir yapısı var
 • Haksızlığa asla gelemiyor
 • Sunum yapmayı çok seviyor
 • Sosyal medya hesabında 25.000 kişi takip ediyor.
 • İçli Köfteyi çok iyi yapıyor
 • Aslen Antepli
 • 24 yaşında

Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş; 13 Eylül 2021 tarihinde yarışmaya kaynanası Bedriye kaynana ile birlikte dahil olan yeni gelindir. Aslen Adıyamanlı olan Hazal, sunum yapmayı çok seviyor. Yemeğin lezzeti kadar sunumlarının da önemli olduğu konusunda takipçilerine anlatmaya çalışıyor.

İki çocuk annesi olan Hazal Delibaş bir kız ve bir erkek evladı var. Sosyal medyada hesabında yaptığı yemeklerin resmini paylaşarak beğeni üstüne beğeni toplarken, onların yapılışı ve tarifini vermediği oldukça dikkat çekti.

Hazal Delibaş kimdir

Hazal Delibaş; 1997 yılında Adıyaman ilinde dünyaya gelen Hazla Delibaş iki çocuk annesidir. Adıyaman gelini olan Hazal, 13 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta yarışmasına kaynana Bedriye ile birlikte dahil olmuştur.

Hazal Delibaş Kimdir - Gelinim Mutfakta Yeni gelen Gelin
Hazal Delibaş Kim – Gelinim Mutfakta Yeni gelen Gelin – 13 Eylül Pazartesi

Hazal’ın iddialı olduğu daha ilk dakikadan dikkat çekse de kaynanası Bedriye gelininden daha çok istekli ve hırslı olması Hazal’ın bir adım geri plana atsa da Hazal aldığı puanlarla adında söz ettirmek istiyor.

Hazal Delibaş İnstagram Adresi

Bu hafta 13 Eylül 2021 tarihinde Kanal D’nin sevilen yarışma programında 4 sezonun beşinci haftasında Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş, 17 Eylül 2021 Cuma gününe  kesin oalrka yarışmada yer alacak. Mevcut sosyal medya hesabına bakıldığında şu an için 25.000 üzerinde takipçisi olması dikkatlerden kaçmazken, ilerleyen günler de bu sayının hızla artması bekleniyor.

Alacağı puanlarla sonraki haftalara kalıp kalmayacağı belli olacak olan Hazal’ın instagram hesabı @Hazal Delibaş İnstagram Adresi adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta Hazal’ın Geldiği Bölüm – 13 Eylül 2021

13 Eylül 2021 tarihinde Gelinim Mutfakta Hazal Delibaş‘ın programa kaynanası Bedriye ile birlikte katıldığı 756 bölüm fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu